Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli Kawasaki motocikla?


yamaha2025

Priporočene objave

G. Snecer kaj pa motorji, ki imajo cilindre razporejene v obliki črke V ali tako znani V(poljubna soda številka, ne prevelika) motorji? Imajo kakšno prednost/slabost pred vrstnimi motorji?

 

Prednost je ta, da ti jajca vedno grejejo, sicer pa kontrukcijsko ne, so slabši, imajo več delov, vsak je v svojem "bloku", pri vrstnim so zadeve skupaj, simpl.

 

So tudi ožji, vendar vrstnega lahko bolj položiš, nižje težišče (honda 700) in lažje razporediš maso med obema kolesoma.

 

Zdaj se bodo prijavili, da ima bokser nižje težišče, kar je teoretično sicer res, ne pa tudi v praksi, kjer morajo biti cilindri kar visoko, sicer ne bi mogel polagati. Bokserja tako ne moreš več spustiti nižje.

Popravljeno . Popravil Snecer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enkrat, ko mi je odprlo motor pri 7.200rpm :)

 

blokada pa na 7.000 rpm :? (čeprav se meni vrti na 7.500 pol je pa blokada)

 

mau čipiran .. predelan ... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po 124 straneh je to prva informacija, ki dejansko nekaj pove (Se navezuje na vse objave od vseh uporabnikov) :D

Popravljeno . Popravil Žan96
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti imas oboje zgleda.

Drži. In imel sem jih že več (mi moja leta to dopuščajo...). Ko enkrat probaš alfo, ugotoviš, da so ostalo čist navadne karjole.

Priznam pa, da je med alfami danes in - kaj vem, ene 15-20 let nazaj - kar nekaj razlike glede kvalitete.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem, sem alfista. In ravno zato me nove alfe ne navdusujejo vec.

 

mislim, da nisi razumu poante Efendija :hmm:  ... navduševalo te je ko so se kvarle :? ... zdj pa js ne razumem nč več :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim, da nisi razumu poante Efendija :hmm:  ... navduševalo te je ko so se kvarle :? ... zdj pa js ne razumem nč več :kva2:

Človek je rad usran od šmira,kaj ne razumeš,zato pa voz GS :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Človek je rad usran od šmira,kaj ne razumeš,zato pa voz GS :P

 

ok .. zdj pa razumem :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim, da nisi razumu poante Efendija :hmm:  ... navduševalo te je ko so se kvarle :? ... zdj pa js ne razumem nč več :kva2:

 

Ne, navdusevale so me tisti cajt ko so delale. Si kdaj vozil trentatre, settantacinque? Ce si, bos vedel o cem govorim, ker v 159 sem imel pa obcutek kot da furam audija. Tega pa ne maram. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, navdusevale so me tisti cajt ko so delale. Si kdaj vozil trentatre, settantacinque? Ce si, bos vedel o cem govorim, ker v 159 sem imel pa obcutek kot da furam audija. Tega pa ne maram. 

 

A 159 pa nisi znal po italjansko napisat...  

 

Centocinquantanove    :grim

Popravljeno . Popravil igorkr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma dol mi visi za 159, mitota in giulietto ...  4C je kul, ampak ni za rajo.

 

Nikoli si nisem mislil da bom to rekel, ampak male Alfe bi morale biti to, kar so RS-i od renoja. Velike alfe pa to kar je BMW5, 6, 7, sam ne tko grde. 


Sploh pa ne vem zakaj se kar debatiramo o carski znamki v tej kitajski temi.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma dol mi visi za 159, mitota in giulietto ...  4C je kul, ampak ni za rajo.

 

Nikoli si nisem mislil da bom to rekel, ampak male Alfe bi morale biti to, kar so RS-i od renoja. Velike alfe pa to kar je BMW5, 6, 7, sam ne tko grde. 

Sploh pa ne vem zakaj se kar debatiramo o carski znamki v tej kitajski temi.

brera je zakon

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, navdusevale so me tisti cajt ko so delale. Si kdaj vozil trentatre, settantacinque? Ce si, bos vedel o cem govorim, ker v 159 sem imel pa obcutek kot da furam audija. Tega pa ne maram. 

sicer se mi zdi, da smo čist  :topic:  ampak vseeno - si vozil Giulietto?

Ko z njo odpelješ "ene par hitrih" ti postane jasno, zakaj so drugi karjole.

Če ne takrat, pa potem, ko bi te moralo zaradi akvaplaninga po vseh pravilih in pričakovanjih vsaj malo zanesti, pa avto skoraj ne trzne. Al pa ko jo po nespluženi AC (itak vsako zimo ob prvem snegu) od tebe odnesejo bolje samo še 4x4....

In ko dojameš, da to dobiš že za čisto spodoben denar, ti spet postane jasno, zakaj so drugi...šajtrge..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Če ne takrat, pa potem, ko bi te moralo zaradi akvaplaninga po vseh pravilih in pričakovanjih vsaj malo zanesti, pa avto skoraj ne trzne. Al pa ko jo po nespluženi AC (itak vsako zimo ob prvem snegu) od tebe odnesejo bolje samo še 4x4....

 

 

S tem ni nikoli imel problema niti moj GS letnik 1972 :D

 

Mogoče ka je zračnohlajeni bokser  :grim

Popravljeno . Popravil igorkr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma dol mi visi za 159, mitota in giulietto ...  4C je kul, ampak ni za rajo.

 

Nikoli si nisem mislil da bom to rekel, ampak male Alfe bi morale biti to, kar so RS-i od renoja. Velike alfe pa to kar je BMW5, 6, 7, sam ne tko grde. 

Sploh pa ne vem zakaj se kar debatiramo o carski znamki v tej kitajski temi.

KWA :kva1: , kakšni k itajski temi?! Ponow če si upaš! Kitajska je BMF tema!

 

Mausi, piš ga s tanartadebelejšim flumastrom! :angry:

Popravljeno . Popravil I30
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KWA :kva1: , kakšni k itajski temi?! Ponow če si upaš! Kitajska je BMF tema!

 

Mausi, piš ga s tanartadebelejšim flumastrom! :angry:

 

pišem brate, pišem :krneki:

 

KAWASAKI UBER ALLE :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in kolikorat si ostal na odstavnem pasu :?

 

res je je ostajala .. pa veste zakaj .. ker so jih meli mulci ... nobena ni vidla rednih servisev .... to mi je zadnjič povedal dologoletni serviser italjanskih vozil ... pa da nau pomote ..tudi druga vozila ostajajo na odstavnih pasovih, predvsem zato, ker se ne vzdržuje .

 

Povprašite mal voznike in voznice (svoje prijatelje), kdaj so imeli redni servis, zamenjali olje, filtre, zavorno tekočino, jermene  :?

 

Kurba men je taprva ostala! Sam je hudič bil še tak trpežen, da sem se od obvoznice do prvega križišča premaknu samo z zaganjačem...revi nič ne zamerim, kakšen VW bi še prej crknu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:PJa sej ponavadi je tok,če že jajc motor vozš si kupš še jajc avto(Kawasaki-AlfaRomeo)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!