Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli Kawasaki motocikla?


yamaha2025

Priporočene objave

Hja, meni je začel na Z v ovinku "pumpat". To je zaradi amortizerja. Rebound sem imel do konca zategnjen. Povej če veš kako drugače rešit.

Pri Hondi je pa vse drgnilo po tleh. Najprej tisti dolgi distančniki na tačkah, ko sem tiste stran pobral, je začel pa izpušni kolektor, stransko stojalo in stopalka zavore.

Rešitev je preprosta in sicer voznja v skladu s predpisi in glede na okoliščine.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dokler nisem videl v živo, nisem verjel govoricam, da ob vžigu gske suva celi motor levo in desno. Na modelu 1150 sem gledal, pa to ja daš v kufer zadaj moko, vodo pa kvas pa ti testo naredi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dokler nisem videl v živo, nisem verjel govoricam, da ob vžigu gske suva celi motor levo in desno. Na modelu 1150 sem gledal, pa to ja daš v kufer zadaj moko, vodo pa kvas pa ti testo naredi.

To ko praviš imam v levem kovčku zraven izpuha,da pride lepo zapečeno,a ker imam novejši model so mi v desnega namontiral pralni stroj in to vse zaradi tega suvanja :OK: .....belo je spet belo.......... :lol:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dokler nisem videl v živo, nisem verjel govoricam, da ob vžigu gske suva celi motor levo in desno. Na modelu 1150 sem gledal, pa to ja daš v kufer zadaj moko, vodo pa kvas pa ti testo naredi.

Ko sem kupil single KTM-a se je okoli nabralo dosti brihtnih buč in modrovalo o tresljajih. Bolj je treslo tiste zraven kot pa mene na mopedu. To je tudi edini moped za katerega mi je žal da sem prodal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To ko praviš imam v levem kovčku zraven izpuha,da pride lepo zapečeno,a ker imam novejši model so mi v desnega namontiral pralni stroj in to vse zaradi tega suvanja :OK: .....belo je spet belo.......... :lol:

Čevape sem pa videl ja :)

Jaz bi si naredil še en tak nastavek za cilindre, da gor pristaviš za kavico.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čevape sem pa videl ja :)

Jaz bi si naredil še en tak nastavek za cilindre, da gor pristaviš za kavico.

Kakšno kavico...Bemflar dobro pije in dobro je!

p900523511.jpg

Popravljeno . Popravil HyperJack
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da je stvar hujša, je imel izvrini GS tudi "ESA" sistem in sicer hebl med sedeži, kjer si lahko nastavil 3 višine, ok najnižja je bil za menjavo gume, ostala dva pa za vozit.

To pa ni res

GS ma samo osnovni položaj ter dva dvignjena položaja. Nima še popolnega spusta hidravlike kot sta ga mela naslednjika BX in Xantia

Mogoče ga je mela DS, vendar nisem 100%

Konec koncev pa lahko potrdim eno in to kaj mata skupnega BMW in Yamaha. Citroena :OK: Tukaj vsaj se složimo :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pizzda smetite temo... GS spada v drugo... o Kawi se piše!

Ista figa, Dve gumi en motor, pa nobeden ne dela lepih rdečih :P ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ista figa, Dve gumi en motor, pa nobeden ne dela lepih rdečih :P ..

Ni treba da ga delajo...se ga naredi!

Kr priznej, da so ti misli za sekundo prešle na Kawla ;)!

2011-zx10r-custom-colors.jpg

2011-zx10r-custom-colors.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni treba da ga delajo...se ga naredi!

Kr priznej, da so ti misli za sekundo prešle na Kawla ;)!

2011-zx10r-custom-colors.jpg

2011-zx10r-custom-colors.jpg

O lej lej, ka zgleda ku Yamaha :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O lej lej, ka zgleda ku Yamaha :P

Haha optimist!

Res lepo, da se vseeno še kdo vsake toliko najde k ma smisu za humor :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To pa ni res

GS ma samo osnovni položaj ter dva dvignjena položaja. Nima še popolnega spusta hidravlike kot sta ga mela naslednjika BX in Xantia

Mogoče ga je mela DS, vendar nisem 100%

Konec koncev pa lahko potrdim eno in to kaj mata skupnega BMW in Yamaha. Citroena :OK: Tukaj vsaj se složimo :OK:

Hvala, da si me popravil, sem vozil namreč tudi BXa :)

Si ti tudi član Citroen kluba?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj? Resno vprašam, ker nisem nikoli razumel tega hobija z oldtimerji.

Jaz sem zdaj enega prevzel, letnik 79, L6, vodno hlajeno itak pa še kardan ima :)

Včasih pa je fajn se kakšno nedeljo zapeljat pa tudi srečanja so bolj normalna, se ponavadi tekmuje kdo več spije (pa ne olja).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa sem mu lepo rekel, da naj dela lepo z Kawlom, ker to vse poka...pa me ni poslušu

image.jpg

To je isto ko ženska, treba skoz na lepo delat z njimi, čeprav se v glavi marsi kaj bolj pokvarjenega odvija...

no sej pol si je kupu pešKawasaki

kawasakizxr4004.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo nekje pa moraš biti član še zaradi popusta :) citroen ima najceneje, 15 eur na leto pa še revijo dobivaš. To bi pa ja lahko dajal.

Pismu, res bi lahko bil nazaj. Zadnjič sem še dve nalepki odkril pa na C5 bi kr pašala, pa še lepa rdeča je ...

Imaš kak naslov??? pošlji mi na PM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!