Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli Kawasaki motocikla?


yamaha2025

Priporočene objave

Meni je bil kawasaki (vsak motor) najbolj všeč takrat, ko sem se ga rešil :D

zato k si ga fajn prodal :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KAWASAKI = KRAVASAKI

                     KAVAKASAKI

                     KRŠOSAKI

                     KOKOŠINJACSAKI

                     REGASAKI

                     DREKOSAKI 

           --------------------------------------

 

Še ena ti manjka, pa boš mel popolno zbirko!

 

p.s. Glej sliko :grim

 

sam1704.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti Osasta Yamahahahaha, pozabil si na Kaoswaki!

 

Pomeni pa, če že po južno debatirava, da je kawasaki :P "bolji kao svaki!"

Ups pardon . . . .

KAOSWAKI . . . . .   KAOS . . . . . definitivno . . . . . . WAKI!????  :hmm::?:P  .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pomoje si vsi vi klinci želite kakšno legendo v garaži , pa si je ne morete nabavit ... al zarad babe , al zarad frendov al pa zarad soseda ....

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pomoje si vsi vi klinci želite kakšno legendo v garaži , pa si je ne morete nabavit ... al zarad babe , al zarad frendov al pa zarad soseda ....

Legendo moraš imeti v hlačah ne pa v garaž :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pomoje si vsi vi klinci želite kakšno legendo v garaži , pa si je ne morete nabavit ... al zarad babe , al zarad frendov al pa zarad soseda ....

 . . . . . . legenda gor ali dol! Sosed gor ali dol, baba gor ali dol  . . . . . . .motor imam izključno za svojo dušo, svoj gušt in svoje trenutke neizmernih užitkov!

Ni važn kakšen motor, koliko star in koliko gre . . . . . važn da te služi, odgovarja tvojim potrebam in da enostavno uživaš, ko se voziš z njim!

Ne rečem pa, da so tudi taki  . . . .ki ga imajo sam zato, k ga ma . . . . . bla bla bla

Če si motorist . . . . .je čist normaln da vsak med nami ima kake skrite želje po neki legendi!

Popravljeno . Popravil osa rider
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mala ali pametna!! I ona odmah zna ,šta če da kupi kad poraste :P

DSC03776.JPG

:lol1:

 

a booooogi kuži, tko mlad, pa že na verigi!  :grrr

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a booooogi kuži, tko mlad, pa že na verigi!  :grrr

Drugač je ni mogel zraven Bmfl znaka slikat. Je vedno v paniki zbežala, pa revca na koncu na ketni končala.

 

Mislm, kmet, s pa res žleht!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj .. teli bmflarji dajejo kužke u ketne ... kunta kinte kužki :cry: .... kwakari jih bomo osvobodl .. čist :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 . . . . . . legenda gor ali dol! Sosed gor ali dol, baba gor ali dol  . . . . . . .motor imam izključno za svojo dušo, svoj gušt in svoje trenutke neizmernih užitkov!

Ni važn kakšen motor, koliko star in koliko gre . . . . . važn da te služi, odgovarja tvojim potrebam in da enostavno uživaš, ko se voziš z njim!

Ne rečem pa, da so tudi taki  . . . .ki ga imajo sam zato, k ga ma . . . . . bla bla bla

Če si motorist . . . . .je čist normaln da vsak med nami ima kake skrite želje po neki legendi! PA DA FAJN TULIIIIIIIIIIIIIII!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj .. teli bmflarji dajejo kužke u ketne ... kunta kinte kužki :cry: .... kwakari jih bomo osvobodl .. čist :krneki:

Sej sem jo hotu v une tvoje štumfe in od Damija34 kapo oblečt pa je bruhat začela,revca :blush: šele z bmw znakcom na ketni sem jo mal potolažu :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej sem jo hotu v une tvoje štumfe in od Damija34 kapo oblečt pa je bruhat začela,revca :blush: šele z bmw znakcom na ketni sem jo mal potolažu :lol:

pajade, ketna jo je tok dol tišala, da še mrdnt ni upala :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej sem jo hotu v une tvoje štumfe in od Damija34 kapo oblečt pa je bruhat začela,revca :blush: šele z bmw znakcom na ketni sem jo mal potolažu :lol:

 

 

HAHA! Sam sebe si zafrknu!... če se je ona rodila pod Kawasaki zvezdo, lahko kar koli narediš, pa še vseeno globoko v njenih očeh vidiš, komu pripada in čigava je! :grim  :OK:

 

kwakicaaa.jpg

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zihr je to odsev nove mašine od Kmeta :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zihr je to odsev nove mašine od Kmeta :D

Te risanke pa ne bomo vidl pr Kmetu :nono:  ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Te risanke pa ne bomo vidl pr Kmetu :nono:  ;)

 

Nikoli ne reci nikoli! ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nikoli ne reci nikoli! ;)

NIKOLIIIIII!!!! :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj nisi reku .. natipku si :lol:

Ko mi boš plaču kavo ti bom tud povedu :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko mi boš plaču kavo ti bom tud povedu :P

 

HA, se prav nikol! pa smo te spet dobil!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HA, se prav nikol! pa smo te spet dobil!

A si pozabu ,da sva someščana :bum: sej nisem gorenc :nono: v petek ko pridš do mene te bom tok kave napil da do pondeljka zjutri tud pomislu ne boš ,da si zmatran :P  :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HAHA! Sam sebe si zafrknu!... če se je ona rodila pod Kawasaki zvezdo, lahko kar koli narediš, pa še vseeno globoko v njenih očeh vidiš, komu pripada in čigava je! :grim  :OK:

 

kwakicaaa.jpg

Banditi!!

 

Pa kdo vam je dovolu po mojem psu take nagraužne črke limat!!!!!     http://yoursmiles.org/t-agressive.php'>t0103.gif

 

Sam še eno takole pa vam glave zavijem in to z leve proti desni, ker menda to bol zaleže    http://yoursmiles.org/t-agressive.php'>t0126.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si pozabu ,da sva someščana :bum: sej nisem gorenc :nono: v petek ko pridš do mene te bom tok kave napil da do pondeljka zjutri tud pomislu ne boš ,da si zmatran :P  :lol:

 

ne-ne narobe si razumel, nisem mislil, da ti ne boš plačal....mislil, sem, da se nikoli ne bo zgodilo, da tebi Maus plača kawo!  :friend1:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!