Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli Kawasaki motocikla?


yamaha2025

Priporočene objave

Kawasaki je več kot samo motor...tisti k ga nimate, ne boste nikol tega izvedli kaj to pomeni, tako da pššššttt!

 

539m.jpg

Pa............ a je pol kej čudnga, da nimajo za kavo .................... sej ves denar za pralni prašek zmečejo.  Šmir na rjuhah gre zlo težko stran :smoke:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kawasaki je več kot samo motor...tisti k ga nimate, ne boste nikol tega izvedli kaj to pomeni, tako da pššššttt!

 

539m.jpg

 

Nisem niti za ene, niti za druge, samo zanima me, zakaj ima ta Kawl registracijo GS?????

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem niti za ene, niti za druge, samo zanima me, zakaj ima ta Kawl registracijo GS?????

Zakaj le.......zato k si ga vsi Kwakarji želijo sam je motor prevelik za njihove kratke nogice :P  :lol1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa............ a je pol kej čudnga, da nimajo za kavo .................... sej ves denar za pralni prašek zmečejo.  Šmir na rjuhah gre zlo težko stran :smoke:

Kwa? kašn šmir? Sej ni bmfl! :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kwa? kašn šmir? Sej ni bmfl! :kva1:

Kwa si reku :eek: bmfl spljoh nima šmira ,spljoh :P vse cilindri popapcajo :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kwa si reku :eek: bmfl spljoh nima šmira ,spljoh :P vse cilindri popapcajo :lol:

Kaku de ne!? Sej skor na šmir laufa. Same neke masti, čist ko kmetijski stroj. Za makine je olček pa čimvišje oktanski bencinčk. de se vrti in rohni, ne pa neki opleta levo desno. Na bmflu pa lohk daš grable v rit, sedeš na GS-a pa hajdi na travnk mrvo obračat.

Popravljeno . Popravil I30
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kwa? kašn šmir? Sej ni bmfl! :kva1:

Beno - pa šmir? :kva1:

 

Ke si pa še to vidu? :BUA:

 

Ketna, pa zobniki, pa take stvari - tm je šmira kokr čš! :grim  :smoke:

 

Jest za mojga same fine stvari nabavlam direkt u Emiratih. :notworthy:  Sam ta boljše frakcije olčkov - raznih SAE vrednosti. :yes:

 

Če se da .............. une .................... parfumirane.................... :010  :P

 

Če bi jest mojga Benota tkole u ..................postlo dal .................. :grrr .................... ma sej se lahka lak .............. poškoduje..................če niso glih satenaste rjuhe. :kva1:

 

Na bombažnih bi se sigurn lak sprasku. :OK:  :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A spet BMWje u Kawasaki temi hvalte? Pejte domov v svojo temo pljuvat :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa sej jest .....................nč ne hvalm  BMWja, :smoke:

 

sam Kwakom hočm razložt..........................kako se dela.....................de se ............rjuhe ne zapacajo. :whistle:  :lol1:

Popravljeno . Popravil papez47
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kawasaki je več kot samo motor...tisti k ga nimate, ne boste nikol tega izvedli kaj to pomeni, tako da pššššttt!

 

539m.jpg

Trenutno že, ko je še samski ,ko pa babnica pride bo pa druga muzika :grim  :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trenutno že, ko je še samski ,ko pa babnica pride bo pa druga muzika :grim  :whistle:

Taki do babnce sploh ne pridejo,tud blondinke dojamejo ,da je dec prehlajen,če je preveč očitn :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa, če dobi kakšno babn'co, ki je sedaj tudi samska, pa spi s svojo 800GS v postelji...? Zdaj, če se gredo četvorčka (predvidevam, da nobeden ne bo odstopil od svojega načina spanja z mašino), le kakšni bodo potomci...? :blush::kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa, če dobi kakšno babn'co, ki je sedaj tudi samska, pa spi s svojo 800GS v postelji...? Zdaj, če se gredo četvorčka (predvidevam, da nobeden ne bo odstopil od svojega načina spanja z mašino), le kakšni bodo potomci...? :blush::kva2:

Takšne ni......predvidevam pa da bi potomci bili definitivno lepši kot pa če bi se križali z Kawasakijem :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravno gledam na Discovery -u proizvodnjo Kawasakija . Fabrika zgleda kot ena obrtna delavnica izpred 20-25 leti. Ojoj

A BMW je pa brezoseben in brezčuten produkt strojev!!? No na konc tam en turčin proba mal zaverglat (če bog da)   :eek:

Vse tabol zadeve so narjene na obrtniški način  :bounce: Tud midva he he .... si predstavljaš da b te naredu dildo???

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A BMW je pa brezoseben in brezčuten produkt strojev!!? No na konc tam en turčin proba mal zaverglat (če bog da)   :eek:

Vse tabol zadeve so narjene na obrtniški način  :bounce:Tud midva he he .... si predstavljaš da b te naredu dildo???

 

Pol bi vaju skoz zeblo, bi se sam tresla...haha :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravno gledam na Discovery -u proizvodnjo Kawasakija . Fabrika zgleda kot ena obrtna delavnica izpred 20-25 leti. Ojoj

 

Televizija se ti je pokvarila, ni druge :)

 

Sicer pa so motorji "stranski" produkt firme Kawasaki, kaj bi šele bilo, če bi se resno spravili k zadevi.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trenutno že, ko je še samski ,ko pa babnica pride bo pa druga muzika :grim  :whistle:

 

bo pa na triumpha prešaltal ...tm pa vse babnce obmolknejo ...

Ravno gledam na Discovery -u proizvodnjo Kawasakija . Fabrika zgleda kot ena obrtna delavnica izpred 20-25 leti. Ojoj

 

še zmeraj boljše da zgleda kot obrtna delavnica in se motorju posvetijo ....

 

al pa če zgleda kot korejska hitra kuhinja .... al pa vok iz katerega vlečejo motorje za bmw ...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!