Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli Kawasaki motocikla?


yamaha2025

Priporočene objave

pomouzeš in maš kawo :lol: ... :OK:

 

Ja sam prej jo moraš nakrmit z barcafe kavo :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pomouzeš in maš kawo :lol: ... :OK:

machiatto :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DAMI34, kaj si kej razmišljal slučajno o novem dizajnu za leto 2013...lahko bi bila milka design, ker mi je glih še nekaj folije ostalo :P

 

8183603922c81944f007c.jpg

Dobra je..Hyper..vijola mi lih ne sede, se pa lahko zmenva, da mi bugspojler kraboniraš :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo ne bi ga mel,zato ker ne maram mlejka :P

edini in pravi razlog do sedaj!!! :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo ne bi ga mel,zato ker ne maram mlejka :P

 

Se ne bi glih strinjal, če neb ti maral mleka, pol ne bi tak krepak dec ratu....če mi ne verjameš, kr svojo mamo vpraši!....pa brez izgovarjanja..

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se ne bi glih strinjal, če neb ti maral mleka, pol ne bi tak krepak dec ratu....če mi ne verjameš, kr svojo mamo vpraši!....pa brez izgovarjanja..

Sm mogu na silo pit,tok k morm zdej te grde Kawasakije po cest trpet :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm mogu na silo pit,tok k morm zdej te grde Kawasakije po cest trpet :P

včasih se mi pa re enmau zasmiliš :D

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm mogu na silo pit,tok k morm zdej te grde Kawasakije po cest trpet :P

japajede .. tut zdj te verjetno tepejo, da se prklopš na sisu :lol: ..... lagauc :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še nekatere ženske vedo....

...da je ta čeveljc grd ko strojanov najstarejši pes :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še nekatere ženske vedo....

 

 

pfaaaa .... 

... kakšen ceneni kič ....   :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam tisti čevlji so pa res obupno grdi, pa mi je načeloma res vseeno kaj nosijo ženske na stopalih...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bolš gledat babo s takimi čevli, kot biti lastnik bmflna!

 

 

... prov maš .....

.... rajš grdo babo u pojstli, kt lepo na televiziji ....   :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... prov maš .....

.... rajš grdo babo u pojstli, kt lepo na televiziji ....   :kva2:

Če primerjamo grdo babo pa motor, le kera znamka bi to bila? :hmm: Odgovor je seveda na dlani, upss, na bmf servisu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če primerjamo grdo babo pa motor, le kera znamka bi to bila? :hmm: Odgovor je seveda na dlani,

seveda yamaha...nežna ko hoče pa zdivja,no nekateri,ko imajo radi ves čas divje pa kawasaki

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baje,da Kawasakijem pokajo in rjavijo okvirji in to že ko je 2 leti star,ne moreš belivat kakšne krše delajo,vprašte Snecerja,on bo že vedu :closedeyes: sploh Versys je podvržen tem hibam :grim zato ne bom nikol mel tega cenenga kiča,kaj ti pomaga če je Kawa lepa če se razpada že nova,bmf je res zakon :P  :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če primerjamo grdo babo pa motor, le kera znamka bi to bila? :hmm: Odgovor je seveda na dlani, upss, na bmf servisu.

 

:hmm: Tuki neki ne gre skup! :hmm:

 

Če drži una, da se "nasprotja prvlačjo" in če sprejmem tvojo teorijo o "grdih bavarcih"............................. potem je stvar taka:

 

- grd moped ( BMW) ............... dobra "baba"............ :P  in seveda diametralno nasprotno

- lep moped ( Yam, Kwak, ..... ) grda "baba"................ B)  :lol1:  :lol1:  :lol1:

 

Maš še kej za mislt? :whistle:  :hooray:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: Tuki neki ne gre skup! :hmm:

 

Če drži una, da se "nasprotja prvlačjo" in če sprejmem tvojo teorijo o "grdih bavarcih"............................. potem je stvar taka:

 

- grd moped ( BMW) ............... dobra "baba"............ :P  in seveda diametralno nasprotno

- lep moped ( Yam, Kwak, ..... ) grda "baba"................ B)  :lol1:  :lol1:  :lol1:

 

Maš še kej za mislt? :whistle:  :hooray:

Dej mal mislt! Tole tvoje mrbit vela za motor, ki ga kupi babnca. Da dobra bejba kup bavarca, ajde, naj ji bo, saj vemo kako je z njimi, hoče izstopat, pa ji to na Kwakiju ne bi tako ratal.

Tle pa debatiramo kakšno babnco ima kdo, ergo dec motorist na motorju. To je pa stvar okusa. In če ga nima za motor, ga tud za babnco ne more met!   No, seveda se bodo sedaj vnele debate o notranji lepoti itd. Kar samo dokazuje, da je bmf tud znotri grd!

Popravljeno . Popravil I30
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja vozi bmfla,za vas dva pizdeka je grda,prov rad bi vaše dve manekenke vidu,no skratka men je najlepša in jo mam najrajši pa tud če bi Kawasaki vozila :glare:

P.S. zgleda,da pa res nimata okusa,saj na bmflih je kar nekaj žensk ne bab ,ki so luštne in inteligentne,toda to vidva ne vidita,kar vam ne zamerim,ko vidim na čem se prevažata :grim

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dober stroj nima zadnjega sedeža .... nič se ne more zadaj pelat .. tist k pa vozi kwaka, je pa itak t'najboljši člouk na svetu in bližnji okolici :krneki:

 

:lol:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dober stroj nima zadnjega sedeža .... nič se ne more zadaj pelat .. tist k pa vozi kwaka, je pa itak t'najboljši člouk na svetu in bližnji okolici :krneki:

 

:lol:

če pa slučajno ima zadnji sedež, je sam za sexy ritke :P

 

prilagam sliko v dokaz 

 

post-18923-0-49346200-1360929804_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!