Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli Kawasaki motocikla?


yamaha2025

Priporočene objave

Vozniki kawasakijev v temi "vtisi dnevnih voženj" spominjate na renault fan club.

 

Imajo srečanje vozil renault, 3/4 jih pride s clio 2, ostali pa z meganom 2 in debatirajo o superiornosti teh francoskih mlinčkov, v bistvu bi bilo pa bolje da predebatirajo ali se bolj splača kupit mesečno al letno karto za avtobus.

a si ljubosumen? :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po dolgem času na forumu...in seveda me takoj tale tema zbode v zrkla.

 

Naslov teme zmaga: Zakaj ne bi imeli Kawasaki motocikla?

Kt bi vprašal: Zakaj ne bi nategnili Adriane Lime?  :P

 

A ne bi raje nadaljevali to temo za (zeleno) mizo nakje v okolici rid čez vikend?  :kava:

Popravljeno . Popravil Shinobi70
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po dolgem času na forumu...in seveda me takoj tale tema zbode v zrkla.

 

Naslov teme zmaga: Zakaj ne bi imeli Kawasaki motocikla?

Kt bi vprašal: Zakaj ne bi nategnili Adriane Lime?  :P

 

A ne bi raje nadaljevali to temo za (zeleno) mizo nakje v okolici rid čez vikend?  :kava:

Adriana ga ne vleče, vsaj dobro ne. Kawasaki se pa pač pelje bolj leseno ...

 

edit: No ne vsi.

Popravljeno . Popravil krucymucy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Adriana ga ne vleče, vsaj dobro ne.

To ti pravš!

 

... Kawasaki se pa pač pelje bolj leseno ...

 

edit: No ne vsi.

BoljMaloWozi se pelje zelo leseno. No, ne vsi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta novi mi žal niso všeč (odgovor na naslov teme), bi pa imel oldija Z 900 za kakšno nedejlsko furo. Sem imel pred leti Z 650, KLR 650 in GPX 750R. Vsak mi pripelje lepe spomine.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj prvi Kawasaki je bil Z900. No, ni bil moj, samo peljal sem ga par kilometrov. Tudi sedaj je 900, samo ni Z. Ampak, firma je pa le firma. A zakaj ne bi imel Kaeasakija je tema...? A veš, da nimam nekega pametnega razloga, da ga ne bi imel... Ampak... ene stare klasike se pa ne bi branil imeti v garaži. Z650, Z900 ali pa Z1000R, Joshimura frizura....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja stari Z.-ji so zakon. Sploh Z 900 - legendarna mašina, enkrat ga bom meu :).

K men je pa pred kratkim prišel Z 750 LTD 1980, ki sicer rabi še mal dela ampak je supr mašinca...bo pa tud ta verjetno (na mojo veliko žalost :) ) pristal na avtonetu.

Trenutno je pa v pogonu Z 1100 1981, ni lih za po kolenu čez ride ampak čisto lušna turing mašina vzdržljiva mašina z tono navora. Tega pa ne dam :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Zakaj..........zato :grim

Damiju se je med vožnjo Ninje odvijačil vijak in to na zelo vitalnem delu,še sreča da so bmflarji videli in mu priskočili na pomoč,drugače ne vem kako bi se končalo :P  :lol:

DSC04941.JPG

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

potem mu je odpadel še z montizerja in se ujel tu,no motizer smo privijačili nazaj z žico,da je Ninja zdržala do Vajdušne :OK:

No upam,da je pršu do doma,oglasu se ni še nič :blush: ,,,,,,,,,,,,,,,,,daaaaaaaamiiiiiii :kva1:

DSC04940.JPG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja ,pol mu je pa še en dol padu,pa nismo vedl od kje :lol1:

DSC04939.JPG

Ko sem videl vse te napake,sem se odločil,nikoli Kawasakija več :lol:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj..........zato :grim

Damiju se je med vožnjo Ninje odvijačil vijak in to na zelo vitalnem delu,še sreča da so bmflarji videli in mu priskočili na pomoč,drugače ne vem kako bi se končalo :P  :lol:

DSC04941.JPG

 

 

klevete :P

 

 

fotomontaža !!!!

 

Raje priznaj, da si ti najdu vijak, pa ugotavljal a manjka kawi, potem si preveru če je slučajn padu KTMu dol, na koncu smo se pa vsi strinjali (nekateri pač pod prisilo), da je to BMW vijaK!!!

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja ,pol mu je pa še en dol padu,pa nismo vedl od kje :lol1:

 

Ko sem videl vse te napake,sem se odločil,nikoli Kawasakija več :lol:

 

Še dobr, da sem vse fotografe podkupil, ko so slikali lani na ridah, k smo na mojem z.ju naredili glavni servis...orodja pa čez pol planine :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na koncu smo se pa vsi strinjali (nekateri pač pod prisilo), da je to BMW vijaK!!!

Sem ti že povedal da BMW nima vijakov s 13mm šestrobo glavo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

klevete :P

 

 

fotomontaža !!!!

 

Raje priznaj, da si ti najdu vijak, pa ugotavljal a manjka kawi, potem si preveru če je slučajn padu KTMu dol, na koncu smo se pa vsi strinjali (nekateri pač pod prisilo), da je to BMW vijaK!!!

 

Ker dejansko Kwaki ne morejo odpadet vijaki...zakaj ne? A je že kdo kdaj proval odvijačit zarustan vijak? No pol veste zakaj ne odpada...ker vsi držijo na svojem mestu in to celo brez locktita! :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem ti že povedal da BMW nima vijakov s 13mm šestrobo glavo.

seveda ne, če so mu pa vsi odpadli :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tak se pravilno počasti kawo:

 

post-18923-0-61841700-1376662126_thumb.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Noup... čisto zgrešen pristop, pa še kolena te bolijo. Tole je boljši; 

 

http://www.youtube.com/watch?v=WIwEaY-vWFU

Ja tok babe od Kawasakijevcu perejo motorje,to pa zato ker v postelji ni nič z njimi,nekje se morejo izživet :kva1:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Noup... čisto zgrešen pristop, pa še kolena te bolijo. Tole je boljši; 

 

http://www.youtube.com/watch?v=WIwEaY-vWFU

men nubena baba nau po mopedu srala!!!!  :ninja:

Ja tok babe od Kawasakijevcu perejo motorje,to pa zato ker v postelji ni nič z njimi,nekje se morejo izživet :kva1:

jp, tak govorijo lubosumni Bmflarji :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tok babe od Kawasakijevcu perejo motorje,to pa zato ker v postelji ni nič z njimi,nekje se morejo izživet :kva1:

 

Ahh dej no, pa povej če ni kr sposobna tale bejba?...

 

1.) takoj ko je začela prat je pomislila na to, da je dala dol kaubojke da ne bi po nesreči kakšen knof od hlač naslonila na barvo, bi se takoj popraskalo...pohvalno

 

2.)Tudi štrajfiksa ne uporablja ampak lepo navadno vodno šprico, ker šrajfiks zna konkretno poškodovat satovje hladilnika...spet pohvalno...,

 

3.) In glede na to, da pere sebe in motor očitno zelo zaupa negovalnemu šamponu, ker daje na motor na lastni koži preizkušen šampon, se pravi spet ni možnosti da bi šampon agresivno deloval na lak motorja... pohvalno, res mogoče že preveč hvalim ampak tako je...

 

In verjemi da če se je tako posvetila motorju ki sploh ni njen, kako se šele potem decu posveti :OK: ..

 

....kaj ti to pove...da bi obdržala tak fejst Kawasaki deca, bo za njega naredila prav vse :OK:

 

...sam mojga Z.ja pa naj se ne dotika, on je sam moj :D

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ahh dej no, pa povej če ni kr sposobna tale bejba?...

 

1.) takoj ko je začela prat je pomislila na to, da je dala dol kaubojke da ne bi po nesreči kakšen knof od hlač naslonila na barvo, bi se takoj popraskalo...pohvalno

 

2.)Tudi štrajfiksa ne uporablja ampak lepo navadno vodno šprico, ker šrajfiks zna konkretno poškodovat satovje hladilnika...spet pohvalno...,

 

3.) In glede na to, da pere sebe in motor očitno zelo zaupa negovalnemu šamponu, ker daje na motor na lastni koži preizkušen šampon, se pravi spet ni možnosti da bi šampon agresivno deloval na lak motorja... pohvalno, res mogoče že preveč hvalim ampak tako je...

 

In verjemi da če se je tako posvetila motorju ki sploh ni njen, kako se šele potem decu posveti :OK: ..

 

....kaj ti to pove...da bi obdržala tak fejst Kawasaki deca, bo za njega naredila prav vse :OK:

 

...sam mojga Z.ja pa naj se ne dotika, on je sam moj :D

se strinjam!!!1

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!