Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli Kawasaki motocikla?


yamaha2025

Priporočene objave

Ahh dej no, pa povej če ni kr sposobna tale bejba?...

 

1.) takoj ko je začela prat je pomislila na to, da je dala dol kaubojke da ne bi po nesreči kakšen knof od hlač naslonila na barvo, bi se takoj popraskalo...pohvalno

 

2.)Tudi štrajfiksa ne uporablja ampak lepo navadno vodno šprico, ker šrajfiks zna konkretno poškodovat satovje hladilnika...spet pohvalno...,

 

3.) In glede na to, da pere sebe in motor očitno zelo zaupa negovalnemu šamponu, ker daje na motor na lastni koži preizkušen šampon, se pravi spet ni možnosti da bi šampon agresivno deloval na lak motorja... pohvalno, res mogoče že preveč hvalim ampak tako je...

 

In verjemi da če se je tako posvetila motorju ki sploh ni njen, kako se šele potem decu posveti :OK: ..

 

....kaj ti to pove...da bi obdržala tak fejst Kawasaki deca, bo za njega naredila prav vse :OK:

 

...sam mojga Z.ja pa naj se ne dotika, on je sam moj :D

Eh rđavemu qurcu vsaka dlaka smeta :P ..........tok naštevaš kaj vse dobr nardi,da jo je minilo :lol1: no pol pa pridemo mi bmflarji pa jo razturimo malo stote desne malo stote leve pa jo celo naštelamo,in take naštelane se pol po Kawah vlečejo............veš zakaj,ker so še pod vtisom bmflarja :lol: vi pa mislite,da ji je Kawasaki všeč :lol1: .........temu mi rečemo zavaravanje neprijatelja .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pejd se pelat, pa boš prec prodal BMWja :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh rđavemu qurcu vsaka dlaka smeta :P ..........tok naštevaš kaj vse dobr nardi,da jo je minilo :lol1: no pol pa pridemo mi bmflarji pa jo razturimo malo stote desne malo stote leve pa jo celo naštelamo,in take naštelane se pol po Kawah vlečejo............veš zakaj,ker so še pod vtisom bmflarja :lol: vi pa mislite,da ji je Kawasaki všeč :lol1: .........temu mi rečemo zavaravanje neprijatelja .)

 

Ne bljuzi :friend1:

 

p.s. hov hov

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bljuzi :friend1:

 

p.s. hov hov

Miiijaaav :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

veš ko une fore k smo bli mulci...

 

kdor od zdej naprej piše v tej temi, si FUUUL želi imet KAWASAKI!! :D!!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Katerem?

 

Enga že mamo, sej Krucyja sem mel itak vedno na sumu...pluva skoz na Japonce, ko ga pa vidi, se pa kr topi :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

FAZER!

 

Po moje je Fazerca boljš k Z.

 

Enga že mamo, sej Krucyja sem mel itak vedno na sumu...pluva skoz na Japonce, ko ga pa vidi, se pa kr topi :P

 

Točno tako, a ne vidiš kaj piše nad avatarjem? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No potem pa si res ne želim Zja :) Uglavnem naslednji motor je R1200R :)

 

 

R1200R je hud motor. Jst bi ga mel namest GS-a, sam pol bi me jebal da mam babji motor.

Tko kot so me takrat ko sem mel hornetko 600, pa potem večjo 1000 kubično sestro.

Popravljeno . Popravil krucymucy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej... da ne boste tople vode odkrili slučajno fantje :kva1:

 

vsak naj pelje kar mu srce poželi, sam Kawasakija ne :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej Snečer a te kej jebejo ostali motoristi da maš babji motor?

Popravljeno . Popravil krucymucy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ahahahaaaa kak vam je dolgcajt  :grim

 

Ne more človek ki vozi bokserja pa fazerco je probal govorit o kawi. To je tak ko da se jaz pritožujem da nebi mel filmske zvezde ker se slabo fukajo, za referenco pa bi dal da sem podrl sosedo, ki je enkrat na proslavi bila v tretji vrsti po lokalni TV.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravilno, da razmišljal vnaprej in si tako že priskrbi s vse dele ter spoznal mehanike.

Čudno pr 61k kilometrov moj bmw lepo prede :) Niti enkrat ni guznu :P

 

Ja krucymucy a si videl na avtonetu se je prodajal 90 jahre bmw model r1200r :O

 

@Pervy: Nisem rekel, da je Z slab, vem pa samo, da fazerca mi pa ne leži. :) Ko bom pa probal Zja bom pa govoril... :P

 

90jahre-bmw-r1200r-1.jpg

Popravljeno . Popravil Vito23
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čudno pr 61k kilometrov moj bmw lepo prede :) Niti enkrat ni guznu :P

 

Ja krucymucy a si videl na avtonetu se je prodajal 90 jahre bmw model r1200r :O

 

@Pervy: Nisem rekel, da je Z slab, vem pa samo, da fazerca mi pa ne leži. :) Ko bom pa probal Zja bom pa govoril... :P

 

90jahre-bmw-r1200r-1.jpg

Hud je k sfina :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej Snečer a te kej jebejo ostali motoristi da maš babji motor?

V bistvu ne, ker se pretežno sam vozim, upam pa, da bom dočakal kakšno bejbo, ki vozi versysa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V bistvu ne, ker se pretežno sam vozim, upam pa, da bom dočakal kakšno bejbo, ki vozi versysa.

Kaj če ti bejba če maš gifta?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!