Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli Kawasaki motocikla?


yamaha2025

Priporočene objave

ne, sam povedal mu je to kar mu govorimo odkar ga je kupu :closedeyes:

 

Haha, ti maš pa biser od motorja :OK: , bravo :slap:

 

Honda, kaj je že to? Če bi bla tko dobra bi jo imel vsak, tako je pa nima...imajo Z750 :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo pa sem še enega spravil na kawo, je kolega danes vzel ninjo 6 :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej imata lahko svoj mali klub.

 

mi kawa fahrerji ne delamo za vsako malenkost kluba  :ninja:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo pa sem še enega spravil na kawo, je kolega danes vzel ninjo 6 :)

Ta tvoj kolega sploh ne ve ,da ne potrebuje sovražnika,ker ima takšne dobre prjatle :lol:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta tvoj kolega sploh ne ve ,da ne potrebuje sovražnika,ker ima takšne dobre prjatle :lol:

Ti si pa zadnje čase nekam obseden s temi sovražnimi prijatelji. Preveč bemflarske družbe?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti si pa zadnje čase nekam obseden s temi sovražnimi prijatelji. Preveč bemflarske družbe?

Zgrešeno,premal :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti si pa zadnje čase nekam obseden s temi sovražnimi prijatelji. Preveč bemflarske družbe?

 

 

on se po novem s plastičarji druži :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kawasakija moraš ZNATI voziti. Kawasaki pač ni za vsakega...

 

ja... k je taka drvarnica :kva2:  :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam sem lastnik kawasakija z750 in ga toplo priporočam začetnikom na njem se res navadiš vozit saj dopušča veliko začetniških napak. Moj ma 40.000 kilometrov dela kot urica čega redno vzdruješ potem samo tankaš in se voziš in to je to.. Res pa rata problem ko se ga navadiš in iiz njega iztisneš vse kar zmore takrat pa vidiš pomankljivosti, ki jih ima. Kar se pa tačk tiče, da hitro drgnejo po tleh je pa zadeva takšna ,res drgnejo ampak ko ga položiš do konca samo to se da rešit odviješ vijak na tački daš krajšega pa je zadeva rešena.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsaj klavirju ni podoben :kva1:

 

ma klavir je vsaj vozen.... simpl ko pasulj... :P

 

za kawlna raniš prej še 3 uvajalne treninge :grim  :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

malo si oglejte teste novega z1000 pa boste videli kaj je motor

Motor je edino bmfl,ostalo so prevozna sredstva :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motor je edino bmfl,ostalo so prevozna sredstva :P

 

 

... no, za take ki znajo vozit ...  :kva2:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam sem lastnik kawasakija z750 in ga toplo priporočam začetnikom na njem se res navadiš vozit saj dopušča veliko začetniških napak. Moj ma 40.000 kilometrov dela kot urica čega redno vzdruješ potem samo tankaš in se voziš in to je to.. Res pa rata problem ko se ga navadiš in iiz njega iztisneš vse kar zmore takrat pa vidiš pomankljivosti, ki jih ima. Kar se pa tačk tiče, da hitro drgnejo po tleh je pa zadeva takšna ,res drgnejo ampak ko ga položiš do konca samo to se da rešit odviješ vijak na tački daš krajšega pa je zadeva rešena.

 

eh, to je tko tko... vsak svoje hvali... ;)

 

tudi jaz sem začetnik in sem štartal s Fazerco, pa se da glih tko fajn gor naučit vozit, itd. ... Moj ima trenutno 34k km in tudi dela kot urica, ne boš verjel... samo tankaj i vozi... :)

 

Začetniške napake? dejmo primer da te v desnem ovinku odnese na levo stran vozišča.... Vsak motor to dopušča :grim ... dokler ti avto nasproti ne pride, pol pa... :whistle:

 

Tako da glede priporočila, bi jaz vsem začetnikom priporočil motor, kateri jim je všeč in po njihovemu mnenju ustreza! Vsaj jaz sem se tako odločil in nisem nič zgrešil! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da nista vidva zamenjala naslov teme...............tuki se nabija,ne pa moli :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da nista vidva zamenjala naslov teme...............tuki se nabija,ne pa moli :kva1:

 

jaz sem pa vseeno mislil da je to dokaj resna tema..... mislim, sam prva stran :lol1:

 

sicer pa, ti pejt v svojo temo Romunija in tam deli zgago :kva2:  če ne jih boš z odlomljeno petko dubu po buči :bum:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

točno tko k je Kmet napisu .. tlele pluvate po kawasakijih, mi vas pa čeulamo :krneki:

 

:kva2:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

točno tko k je Kmet napisu .. tlele pluvate po kawasakijih, mi vas pa čeulamo :krneki:

 

:kva2:

 

naslednjič ti ga bom res popljuval.... :grim

 

ps. s tistim tvojim čevljem št 20 me lahk tut sčeulaš :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da nista vidva zamenjala naslov teme...............tuki se nabija,ne pa moli :kva1:

vidn ja vsak hvali svoje. Jeb.... ga tak je svet važn da se z vožnjo uživa pa neglede z katerim drajtkom se voziš hahaha. Sam kawi je pa kawi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vidn ja vsak hvali svoje. Jeb.... ga tak je svet važn da se z vožnjo uživa pa neglede z katerim drajtkom se voziš hahaha. Sam kawi je pa kawi.

 

točno tako!

 

drvarnica bo vedno ostala drvarnica! :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!