Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli Kawasaki motocikla?


yamaha2025

Priporočene objave

še vsen bolš kod da se z trugo po cest furaš :yea1::worship::010

 

se strinjam.... Bimerji so res ena truga :lol1:

 

je pa res ena stvar... Mausovega Kawlna ni težko vozit.... usedeš se gor, pritisneš tipko in motor sam odpelje na Črni kal :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se strinjam.... Bimerji so res ena truga :lol1:

 

je pa res ena stvar... Mausovega Kawlna ni težko vozit.... usedeš se gor, pritisneš tipko in motor sam odpelje na Črni kal :lol1:

 

itak .. edin mal morš znat elektroniko naravnat (moč/spodrsavanje/kolenčkanje) ... in te odpelje .. če nastavš na program za kolenčkanje, moraš paziti, da nisi u kaubojkah, ker pol je res lahko jeba (če maš vodo u kolenu, jo na ovinku razliješ in ogroziš vse motoriste, ki pridejo za tabo) in maš hraste po parih dneh.

 

:krneki:

Popravljeno . Popravil maus
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

malo si oglejte teste novega z1000 pa boste videli kaj je motor

 

lol

 

sam sem lastnik kawasakija z750 in ga toplo priporočam začetnikom na njem se res navadiš vozit saj dopušča veliko začetniških napak. Moj ma 40.000 kilometrov dela kot urica čega redno vzdruješ potem samo tankaš in se voziš in to je to.. Res pa rata problem ko se ga navadiš in iiz njega iztisneš vse kar zmore takrat pa vidiš pomankljivosti, ki jih ima. Kar se pa tačk tiče, da hitro drgnejo po tleh je pa zadeva takšna ,res drgnejo ampak ko ga položiš do konca samo to se da rešit odviješ vijak na tački daš krajšega pa je zadeva rešena.

 

sam sem lastnik zastave yugo 45 in ga toplo priročam začetnikom na nejm se res navadiš vozit saj dopušča veliko napak ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi ga imel in sicer tega na sliki. Ko sem se vsedel in obrnil gas, ufff ..... zraven motorja mi je tudi srce zaigralo. 

In takrat v salonu je bil eden, ki se je ravno pripeljal z istim črnim, pa sva malo debatirala in pravi, da ko se navadiš te prične nekaj motit.

Sem ga vprašal, kaj pa? Je rekel, da pride prehitro iz točke A na točko B.

 

KAWASAKI-ZZR-1400-motorcycles-14487387-1

Popravljeno . Popravil BREITNER
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lol

 

 

sam sem lastnik zastave yugo 45 in ga toplo priročam začetnikom na nejm se res navadiš vozit saj dopušča veliko napak ...

jaja .. dopušča veliko napak na motorju, podvozju in šasiji, ne odpušča pa napak voznika :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

isto k z750

 ampak vozniki fičkotov so stari ati (taki ki vozjo bmfle) ... vozniki kwakov, so pa vozniki, katere vsi vikajo :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Zakaj ne bi imel Kwakasakija?

 

... zato k ga ma že Maus... :closedeyes:

 

 

hmmm... glede motorjev, ki dopuščajo napake začetnikom... povem, da tudi avijoni taki obstajajo, da dopuščajo napake pilotov začetnikov...   :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nene .. mislu je da so pacietni uni, ki ne bi mel kwakasakija :lol1:

 

 

ZMAGU SM VAS .... ČIST :010:

 

:krneki:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lol

 

 

sam sem lastnik zastave yugo 45 in ga toplo priročam začetnikom na nejm se res navadiš vozit saj dopušča veliko napak ...

žalostno da jugota primerjaš z mercedezom

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uglavnem pejmo raje delat bo bolj pametno da zaslužimo za tanovega z1000 za drugo leto hahaha :010 :010 :010 :010 :010

 

za novega z1000 se tut premaknem ne iz postelje :P 

 

 

to drgač tko al tko v pralnem prašku dobiš :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za novega z1000 se tut premaknem ne iz postelje :P

 

 

to drgač tko al tko v pralnem prašku dobiš :kva1:

fovšija je huda stvar vodi v negativizem nasprotnika :boobies::010 :010 :010:boobies: kar pomeni to saj bi ga imel sam ampak sem že toliko grdega o njemu napisal da ga ne morem imeti, ker potem me bodo vsi zajebavali in norce iz mene bril.

Popravljeno . Popravil Posedi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fovšija je huda stvar vodi v negativizem nasprotnika :boobies::010 :010 :010:boobies: kar pomeni to saj bi ga imel sam ampak sem že toliko grdega o njemu napisal da ga ne morem imeti, ker potem me bodo vsi zajebavali in norce iz mene bril.

 

a si se ti mal pošalu fant :lol1:

 

jst ga nebi mel zato, k bi vsi iz mene norca bril da ga imam :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uglavnem pejmo raje delat bo bolj pametno da zaslužimo za tanovega z1000 za drugo leto hahaha :010 :010 :010 :010 :010

 

A pol drugo leto tega k ga maš zdej daš meni? :P Bi mi pršu prou za na ride, glih ker sm vidu da se kar fajn pelje po ridah ta tvoj :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A pol drugo leto tega k ga maš zdej daš meni? :P Bi mi pršu prou za na ride, glih ker sm vidu da se kar fajn pelje po ridah ta tvoj :D

Ti sam paz ,da tamale ne zgubiš odzadaj,ko kolenčkaš :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... zgleda ji vakuum še dobr drži na zicu....    :lol1:

 

Ko gre dol se sliši .... flooop! :lol1:

Če ji tak dobro drži, te bi jo lahko malo posodil, bi jo pripopal na sprednjo šipo, bi mi Garmina držala. :010

Popravljeno . Popravil BREITNER
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma klavir je vsaj vozen.... simpl ko pasulj... :P

 

za kawlna raniš prej še 3 uvajalne treninge :grim  :)

za klavir pa 3 gume :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za klavir pa 3 gume :P

ja... dve za na motor... pa eno ola gumo v kufer :lol1:

Popravljeno . Popravil motozajebant
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lol

 

 

sam sem lastnik zastave yugo 45 in ga toplo priročam začetnikom na nejm se res navadiš vozit saj dopušča veliko napak ...

kok ti ljubkovalno svojmu BMWeju praviš, nas nč ne briga.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja... dve za na motor... pa eno ola gumo v kufer :lol1:

a ta treto si gor na glavo natakneš, da te ne prepoznajo? :P

Popravljeno . Popravil DAMI34
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!