Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli Kawasaki motocikla?


yamaha2025

Priporočene objave

eh jurja ja, 650 bom kupu.

pol ti bo pa še manj pil kot GS...še boš plaču kavo še!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol ti bo pa še manj pil kot GS...še boš plaču kavo še!!!

Po moje bo pil nekje isto. Je pa kmet2 reku nej si dva kupim, ker mi bo en ziher razpadu preden bom prsu do postojne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa se ste slabšii kot otroški vrtec

 

 

... to pa že ni res ....   :whistle:

 

..... takele konstruktivne debate so zmerej dobrodošle ....   :kva2:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kawasakijevc ne potrebuje elektronike na prevoznem sredstvu,saj potem potrebuje več mesečni tečaj za uporabo le te.Za Japončke je to predrago,zato že leta delajo predpotopne modele za male pare! :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Švab pa jo nujno rabi, da je stvar vozna in da je možno vozilo sploh homologirati.

 

(za primerjavo se samo spomnite losovega testa merca A...brez esp ga sploh niso več upali dati na cesto).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Elektronika sam sranje dela povsod, meni teži že to da nimam kurbla na nogo, ti novi motorji z elektronskim gasom pa te fore, kolk od te elektronike bo še žive ko bo meu motor več ku 10 let? Dobri in lepi bmwji so se končali z R45. Krawasaki je redko kdaj lep zihr pa dela.

Kolko autošol ima za A kategorijo bmwja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Elektronika sam sranje dela povsod, meni teži že to da nimam kurbla na nogo, ti novi motorji z elektronskim gasom pa te fore, kolk od te elektronike bo še žive ko bo meu motor več ku 10 let? Dobri in lepi bmwji so se končali z R45. Krawasaki je redko kdaj lep zihr pa dela.

Kolko autošol ima za A kategorijo bmwja?

 

Ni namen avtošole, da opraviš izpit za mehanika :)

Drugače pa je kot na dlani zakaj nimajo bemflov. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Elektronika sam sranje dela povsod, meni teži že to da nimam kurbla na nogo, ti novi motorji z elektronskim gasom pa te fore, kolk od te elektronike bo še žive ko bo meu motor več ku 10 let? Dobri in lepi bmwji so se končali z R45. Krawasaki je redko kdaj lep zihr pa dela.

Kolko autošol ima za A kategorijo bmwja?

 

V avtošoli se otroci učijo hoditi, zato vozijo temu primerne igrače; japonske lego kocke. Ko ti isti otroci dozorijo in odrastejo, pa si kupijo motor;  nemško prevladujočo tehnologijo.

Popravljeno . Popravil Borutt
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolko autošol ima za A kategorijo bmwja?

Nimajo jih zato, ker bi moral izpitnik najprej opraviti izpit za traktor, da sploh lahko vozi kardanarja. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kawasakijevc ne potrebuje elektronike na prevoznem sredstvu,saj potem potrebuje več mesečni tečaj za uporabo le te.Za Japončke je to predrago,zato že leta delajo predpotopne modele za male pare! :grim

Čeb blo za male pare bi kupu dva, tak pa 12..500 za mojga al pa versisa 1000 ni malo, pa računaj, da ti nič ne dajo zravn. Čeb meu vse (kardan, leteči gas, elektroniko k vozi namest tebe, samodejni wc, pakajazvemkajše) kar ma propeler, bi bil zihr še dražji od njega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej če ste si izmerili kdo ima daljšega, pa še centimetre napište :lol1:

 

Kawasaki? kaj je to? a kej za jest? :P

210cm čirka

Kawasakijec je tisto k te bo tebe za ušesa naslednjič!!! Mulc!  :jezen

V avtošoli se otroci učijo hoditi, zato vozijo temu primerne igrače; japonske lego kocke. Ko ti isti otroci dozorijo in odrastejo, pa si kupijo motor;  nemško prevladujočo tehnologijo.

a tut teb so že oprali možgane s tole nemško nadmočno industrijo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

210cm čirka

Kawasakijec je tisto k te bo tebe za ušesa naslednjič!!! Mulc!  :jezen

a tut teb so že oprali možgane s tole nemško nadmočno industrijo?

Dej pust neznalce. Saj smo že zdavnaj jemali in dokazali, da je pol bemfla narejenega na kitajskem in iz kitajskega špiatra.

A verniki so verniki in pri njih računati na pamet in razsodnost je zadnja.

A svojo cerkev so že ustanovili? Bi dobili kaj državnih sredstev. Nakažejo naj jih pa kar direkt na servise, bo dobra spodbuda novih delovnih mest.

 

 

Kaj je v redu in kaj je šrot se pa itak vidi v tej Kawasaki temi. O Kawicah si še kaj dosti slabega ne znajo niti izmisliti, pa o BoljMaloWozi skoz nakladajo.

Popravljeno . Popravil I30
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

210cm čirka

Kawasakijec je tisto k te bo tebe za ušesa naslednjič!!! Mulc!  :jezen

a tut teb so že oprali možgane s tole nemško nadmočno industrijo?

 

in teb in tvojmu kawasakiju bom čelno spustu :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

budno spremlam pluvanje po Kwakasakijih :krneki: .... ninđa črna knjiga je že napol polna ... :krneki:

 

kad padne mrak, ... naprej pa naum povedu :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

budno spremlam pluvanje po Kwakasakijih :krneki: .... ninđa črna knjiga je že napol polna ... :krneki:

 

kad padne mrak, ... naprej pa naum povedu :krneki:

 ... za vzgojo se bojo pa uporabil kardani od bemlfov ki lezijo povsod za cesto!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na, zdj ste ga pa razpizdili!!!!

Gotofi ste :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na, zdj ste ga pa razpizdili!!!!

Gotofi ste :P

 

ja, sam počakat mormo še, da kupi pručko.... da nas bo lahko čelnau :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 ... za vzgojo se bojo pa uporabil kardani od bemlfov ki lezijo povsod za cesto!

 

Ležijo tudi po werkstatt-ih. Dela nikdar ne zmanjka..

 

Image3.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolko autošol ima za A kategorijo bmwja?

Avtošole imajo vedno crap vozila. jst sem prvic vozil renault cliota mk2, moped pa ER-5...

Si se mal v koleno ustrelu tule kolega?

Popravljeno . Popravil krucymucy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BMW1 imajo tudi po avtošolah.

 

Pri motornih kolesih pa zgodba drugačna, osmico lahko zvozi samo šofer z licenco akrobata, pa še olje je treba prej ven spustit, da ne bi bilo presenečenj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BMW1 imajo tudi po avtošolah.

 

Pri motornih kolesih pa zgodba drugačna, osmico lahko zvozi samo šofer z licenco akrobata, pa še olje je treba prej ven spustit, da ne bi bilo presenečenj.

 

A z GS-ko?

 

dajgalomt.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!