Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli Kawasaki motocikla?


yamaha2025

Priporočene objave

Prejle sem skozi okno v nalivu videl vec beemerjev kot ti na celi poti. 

No niso bili samo beemerji, tudi trije KTM-i so bli vmes, pa dve multistradi.

 

Z versysov so ocitno ze vse akumulatorje populil.

in iz enga GS, ki ni s toplih krajev :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na google images isces pojma 1200gs winter in versys winter pa dobis take rezultate, 

 

za beemerja

 

201209-p90104642-zoom-or.jpg

 

take pa za versys-a ...

 

versyswinter01.jpg

 

Akumulator ven pulijo?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko bom kupoval naslednji motor bom definitivno prvo pogooglal da vidim kake slike mi da ven :)

 

če googlaš kawasaki speed ti da kot 2 to sliko 

http://files.coloribus.com/files/adsarchive/part_672/6720855/file/kawasaki-ninja-zx-10r-speed-camera-small-74668.jpg

 

za bmw+motorcycle+speed pa same dolgočasne :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

versysov ni videt niti poleti ...

 Maš povsem prav. Zato se zgodi...da parkiraš na Stelviu, se pripelje skupina 30-40 Italijanerjev, v glavnem na GSih in Varah, parkirajo, prižgejo čik, pol se jim pa zgodi tista reklama....

 

(oštja, hrjemo, hrjemo hljeeedattt). In maš kar naenkrat pol Italije okol prdule. Novi GS 2013 in KTM 1190 pa hromijo mimo povsem neopaženi...

 

Zakaj pridejo:

 - je tolk redek, da ga je treba pogledat

 - Italijani vejo, kaj je estetika in pridejo občudovat... :grim  :grrr  :grim  :grrr  :grim  :grrr

 - lahko pa podoživljajo KIA PRIDE WAGON sindom (kako je mogoče naredit tolk grdo zadevo :eek:  :eek:  :eek: )

 

Evo...sem realist...konec koncev me pa morate razumet...nekoč sem kupil HYOSUNG GT 650... :alko:  :alko:  :alko:

 

Drugače ga pa za vsak slučaj na parkiriščih vedno mal zakamufliram...

post-2849-0-17639500-1380473497_thumb.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hocem bmw boxer! ker ko to kupis ti je vse jasno kaj hoces od motorja! vsi ki so do zdej presedlali na bavarca so doziveli to razsvetljenje in jst ga hocem tudi!

pol te vsaj gledajo z malo respekta :P

a ja za kaj ne bi mela kwaka? ker ima triumph ful lepso kolekcijo lastne moto opreme :P

če maš bmw boxer ne dobiš nobenga rešpekta...to je tok ogabn motor da mi je vsejn če dela 100.000 brez menjave olja!!

če voziš bmw S1000RR HP4 je pa glih obratno... :notworthy: aja al pa KTM RC8R :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če maš bmw boxer ne dobiš nobenga rešpekta...to je tok ogabn motor da mi je vsejn če dela 100.000 brez menjave olja!!

če voziš bmw S1000RR HP4 je pa glih obratno... :notworthy: aja al pa KTM RC8R :P

 

Ti si po dusi cestakar in ne razumes tega :)

 

GS-ka je za nas, umirjene voznike, ki cenimo udobje bolj kot hitrost.

Popravljeno . Popravil krucymucy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a to pomeni da je kwaki za en drek, ker google dobi tole :?943345_560847373965256_975535115_n.jpg

.

.

 

... no, čist zmer očitno ni za en drek .... :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

morm rect, de ne razumem cist, zakaj ga pr MCNju nocejo.

je hitrejsi, mocnejsi, udobnejsi, cenejsi, manj pije...

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a to pomeni da je kwaki za en drek, ker google dobi tole :?943345_560847373965256_975535115_n.jpg

 

To so bili časi naravnih oblin in čistokrvnega jekla. Ne pa kot sedaj, ko je sam plastik fantastik. Si se takrat zaletel, je šel celoten motor za staro železo, sedaj ga moraš pa v 15 kant vreči, pa še kakšen kos ostane za Nasino reciklažo.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pišm vas v črno ninđa knjigo :krneki:

 

vse pluvalce kwakijew :krneki:

 

p.s.

ritka pa ni slaba :P

Ej vsaka ritka pa ni za na kwakija!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

morm rect, de ne razumem cist, zakaj ga pr MCNju nocejo.

je hitrejsi, mocnejsi, udobnejsi, cenejsi, manj pije...

 

Eh tile na MCN so sigurno bmflarji :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz vozim defenzivno, pocasi in ne rabim hitrosti, zato tudi ne rabim moci. Imam pa rad navor na 2.000 rpm, zato imam GS-ko. Glede moci bi mi bil dovolj ze tvoj kozel. Sam kaj ko je grd ko svija, pa se ljudje se ti smejijo.

Popravljeno . Popravil krucymucy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz vozim defenzivno, pocasi in ne rabim hitrosti, zato tudi ne rabim moci. Imam pa rad navor na 2.000 rpm, zato imam GS-ko. Glede moci bi mi bil dovolj ze tvoj kozel. Sam kaj ko je grd ko svija, pa se ljudje se ti smejijo.

 

Mislim, da tolko ko se pa folk smeji grdim gskam in bokserju in zbija šale, se nikoli ne bodo nobenemu kawasakiju :)

 

Kawasaki ne more narediti tako grdega motorja, ker je tam že agregat nerešljiv dizajnerski feler.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

7156072079f3de282955z.jpg

 

Nočna mora bemflarjev

 

Graf navora za versysa

screenshot1683.jpg

 

screenshot1684.jpg

Graf navora za 1/3 dražjega GSa...

 

Glede navora se kot vedno spet hudo motiš :)

 

Iz teh grafov vidim da versys pri 2k nima navora sploh ...

Popravljeno . Popravil krucymucy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da tolko ko se pa folk smeji grdim gskam in bokserju in zbija šale, se nikoli ne bodo nobenemu kawasakiju :)

 

Kawasaki ne more narediti tako grdega motorja, ker je tam že agregat nerešljiv dizajnerski feler.

 

lol, kaj ne. Da si jih ti vidu zadnjic ko sem reku da bom versysa kupil. En je iz stola padu, drugemu je pa mal uslo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!