Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli Kawasaki motocikla?


yamaha2025

Priporočene objave

Pa se nekaj je videti iz teh grafov. Nemca ne izboljsas ravno z akrapovicem, docim pri kawasakiju izgleda se izpuha ne znajo optimizirat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri Nemcu se vidi, da gre za cukajoč motor, da je nujno montirati akrapota, da s tako neenakomernim delovanjem ne uničiš drugih delov, ko buta.

 

Pri čemer pa niti akrapo ne more rešiti katastrofalne luknje glede moči med 4-6.

 

In pol za to folk odšteje 18 jurjev+. Pa saj moraš biti res nor, kot pravijo smiselno v MCN testu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri Nemcu se vidi, da gre za cukajoč motor, da je nujno montirati akrapota, da s tako neenakomernim delovanjem ne uničiš drugih delov, ko buta.

Kaj ti gledas? do 4k ni nobene razlike. Cuti se jo pa ziher ne, vsaj tistih dvakrat ko sem pognal na 5.000rpm nisem cutil.

 

Ima pa versys dolgo luknjo tja od 4000-6000

Popravljeno . Popravil krucymucy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pravi da lahko celo temo povzamemo na en stavek: "Nebi imel Kawasakija ker ne dela bokser mašin!"

 

 

Če lahko dodam: Pametni so ti Japonci, samo tako naprej  :grim

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa saj niso nori, da bi šli delat bokser mašine, čeprav še najdeš kje kakšen ponesrečen izdelek (GW, samo tam je zgodba 6valjna če se ne motim). Pa Subaruji se s to zasnovo še kar "matrajo", kjer gre tudi samo še za image, ker v wrcju jih je odneslo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa saj niso nori, da bi šli delat bokser mašine, čeprav še najdeš kje kakšen ponesrečen izdelek (GW, samo tam je zgodba 6valjna če se ne motim). Pa Subaruji se s to zasnovo še kar "matrajo", kjer gre tudi samo še za image, ker v wrcju jih je odneslo.

Iz WRCja so izstopli ko so jim prepovedali razvijat in uporabljat svoj 4 kolesni pogon in menjalnik. zdej so homologirani samo dve zadevi, x-track in Zf ce se ne motim. Kot da bi Yamahi ukazali vozit z Ducatijevimi okvirji...Pr bokserjih pozabljas se eno cudoviste ki kljubuje vsem novotarijam in sminkerskim diesel foram

post-1354-0-86868700-1380573877_thumb.jpeg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, porš je sam za lihe dneve ;)

porš je sam za prve 2,3 dni po plači, pol bi mi pa za benz zmanjkalo :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ne bos mislil kako zelo pozresen je. Ni.

Vem da ni, problem je k bi ga vozu, vozu, in vozu, pa vozu, pa spet vozu x 1000

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Isto je z bmflo :)

se strinjam, je pa z SXom tut isto :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Isto je z bmflo :)

morm enkat res probat to cudoviste. Ker k1200s meni nardi lih kontra. prve pol ure mi je res fajn, pol pa zmer manj pa manj....zvecer sm ze ful vesel de je konc fure in KLONKanja med brzinami.

In ce sm posten, me je mal strah de mi bo vsec. Ceprav sm k bokserskim prevoznim sredstvom vedno pristopil s skepso in jih kupil po sili razmer, sm se z njimi vedno odlicno imel. r1200r tako fajn zgleda de bi mu skor odpustil poreklo in amputacijo smisla za humor k pride u paketuz nemskim kardanom...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se strinjam, je pa z SXom tut isto :P

Lagauc :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!