Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli Kawasaki motocikla?


yamaha2025

Priporočene objave

samo pljuvovca vpiši! jst nč kriva!

 

ti mu štango držiš :krneki:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato, k šparam za Boss Hoss-a 100 eurou že mam, rabm pa še 44.900 za rablenga. No ja, do konca tisočletja bom že prišparov, če me ne bo prej pobral. Bojim pa se, da ko bom zbral peneze, ne bom več v stanju voziti ga! Do takrat pa mi bo moral služiti moj klavirček. Bolje klavir kot skiro!

Popravljeno . Popravil zverac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj furca z znanim Kawasakijevcem(kratka) ...rezultat,polomljeni nosilčki,ranjen ego in surla......... :lol1: ne morem vrjet,jih bomo te Kawa mene vzeli na preživetje z bimerji,da mal ojačajo,tam odpade in se zlomi prav vse.Zadeve rešujemo z dak tejpom in nasmeškom na obrazu :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj furca z znanim Kawasakijevcem(kratka) ...rezultat,polomljeni nosilčki,ranjen ego in surla......... :lol1: ne morem vrjet,jih bomo te Kawa mene vzeli na preživetje z bimerji,da mal ojačajo,tam odpade in se zlomi prav vse.Zadeve rešujemo z dak tejpom in nasmeškom na obrazu :lol:

Kaksni nosilci?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaksni nosilci?

Kar naj pove sam,kakšen jajc je Kawasaki,še dobr da mate servise na 2km :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj furca z znanim Kawasakijevcem(kratka) ...rezultat,polomljeni nosilčki,ranjen ego in surla......... :lol1: ne morem vrjet,jih bomo te Kawa mene vzeli na preživetje z bimerji,da mal ojačajo,tam odpade in se zlomi prav vse.Zadeve rešujemo z dak tejpom in nasmeškom na obrazu :lol:

 

Ne poveš vsega ... umru te bom :krneki:

 

skratka .. ker sem bi "pameten", sem kupil nemški nosilec lončka za olje na balanci .. in kaj se je zgodl ... poču je k kardan  :lol1:...

 

nauk zgodbe ... ne kupuj nemško

 

sicer pa stvar enostavna .. skočim do Elise, kjer mi v 5 minutah vse poštimajo :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne poveš vsega ... umru te bom :krneki:

 

skratka .. ker sem bi "pameten", sem kupil nemški nosilec lončka za olje na balanci .. in kaj se je zgodl ... poču je k kardan  :lol1:...

 

nauk zgodbe ... ne kupuj nemško

 

sicer pa stvar enostavna .. skočim do Elise, kjer mi v 5 minutah vse poštimajo :OK:

 

 

.... ja, ja, ja, ja .....   :whistle: 

 

... ne verjamem ....  :krneki:

 

.... Kwakarju niti ene besede .... :headbang:

 

 

 

ps.

... lagauc ....   :010

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnjič srečam smrkovca,ko se vozim s svojim bimerjem,pa me vpraša če je to Kawasaki,takoj mu dam z nogo pospešek v tazadnjo,no pol pa...............sej slika vse pove :cry:  :lol1: post-21375-0-31973600-1381040668.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej vzdevek imas tudi nemski.

ni res, nemško je pravilno:  herr Mauz

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnjič srečam smrkovca,ko se vozim s svojim bimerjem,pa me vpraša če je to Kawasaki,takoj mu dam z nogo pospešek v tazadnjo,no pol pa...............sej slika vse pove :cry:  :lol1:

Če bi bli 20 let starejši, bi bili idealni za BMW fahrerje....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No kolikor prebiram temo o Versysu me kar strese,kaj morajo fantje kot snecer vse zamenjat da je motor vsaj približno brezhiben za na cesto....groza :P  :D še luči mu moraš takoj zamenjat ko ga pripelješ iz trgovine,še dobr da je narejen na Japonskem da vsaj v temi mal na zeleno potegne Gaigerjev števec :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Snecer je perfekcionist. Za njih velja, da nekaj, kar je skoraj popolno, hočejo še nadgradit. In če je zato treba pri Versysu samo zamenjat žarnico....

 

Si ne predstavljam, kaj vse bi on hotel/ moral zamenjat na kakšen modelu, ki prihaja iz pokrajine, ki jo Nemci jemljejo tako, kot smo mi v bivši Jugi Šiptarijo :grim  :grim ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Snecer je perfekcionist. Za njih velja, da nekaj, kar je skoraj popolno, hočejo še nadgradit. In če je zato treba pri Versysu samo zamenjat žarnico....

 

Si ne predstavljam, kaj vse bi on hotel/ moral zamenjat na kakšen modelu, ki prihaja iz pokrajine, ki jo Nemci jemljejo tako, kot smo mi v bivši Jugi Šiptarijo :grim  :grim ...

Uporabi domišljijo :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah...za moj odnos do mopedov...ni vredno. Jo raje uporabljam drugje :l_01: ...

 

 

Po moje jo uporabljaš še prekomerno,ker če misliš,da je vožnja z Kawasakijem v redu,pol moraš imeti res dobro domišljijo :P

:l_01: pri tem pa jaz ne rabim domišljije,mam partnerko ki me privlači in zadovolji vse moje potrebe..... :yes: .......domišljija bi bila odveč :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No kolikor prebiram temo o Versysu me kar strese,kaj morajo fantje kot snecer vse zamenjat da je motor vsaj približno brezhiben za na cesto....groza :P  :D še luči mu moraš takoj zamenjat ko ga pripelješ iz trgovine,še dobr da je narejen na Japonskem da vsaj v temi mal na zeleno potegne Gaigerjev števec :lol:

 

Žal GSka ni prišla v obzir, ker imam prestar Black&Decker.

 

boschgws15150cikotnibrus.jpg

moram bi prvo kaj takega nabavit z največjim brusom

 

kmet2@ minimalno zadev sem zamenjal, večinoma sem dodajal :)

 

p.s.

versys je narejen na Tajskem :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!