Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli Kawasaki motocikla?


yamaha2025

Priporočene objave

Kawasaki bi po mojih izkušnjah sodeč moral imeti v tak znak kot Alfa, sam z žabo namesto kače.

Žaba ti spizdi, križ pa ostane.

Mogoče zato, ker mi malo že oči skupaj lezejo in so možgančki že na pol na off, ampak ne razumemo povezave med žabo in kawasakijem. Pa tudi ne med Alfo in žabo. Al pa je point v Alfi in križu...?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče zato, ker mi malo že oči skupaj lezejo in so možgančki že na pol na off, ampak ne razumemo povezave med žabo in kawasakijem. Pa tudi ne med Alfo in žabo. Al pa je point v Alfi in križu...?

 

Mogoče je point da daš križ čez bemfla :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče je point da daš križ čez bemfla :D

Ko primerjaš motorje daš vedno križ čez bemfla,drugače avtomatsko zmaga :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js mam oboje ... in alfo in kwaka ... oba delata brez problemov... še predobr ... skratka ... čista zmaga :OK:

 

od zdj naprej vas pišem odebeljeno v črno ninđa alfa knjigo :krneki:

 

foušliuci :glare:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js mam oboje ... in alfo in kwaka ... oba delata brez problemov... še predobr ... skratka ... čista zmaga :OK:

 

od zdj naprej vas pišem odebeljeno v črno ninđa alfa knjigo :krneki:

 

foušliuci :glare:

No no ne klicat hudiča že tko prehitr pride. Lahko je že naslednji odstavni pas usoden :D (pa da nebo pomote, sam alf ne maram)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No no ne klicat hudiča že tko prehitr pride. Lahko je že naslednji odstavni pas usoden :D (pa da nebo pomote, sam alf ne maram)

 

nau .. ker se naum po AC vozu ... samo tam imajo odstavne pasove :P

 

zadnje čase je ful obcestnih kraljic vse ostalo razen alf ....

 

zmagu sm vas ... :krneki:

 

aja ... superbike .. generalni sponzor alfa romeo v kateri zmaga kwak ... full fajn ane ane :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne ne alfa je še vedno kraljica

dokaž .. al sam lapaš ? si jo mel :? katero :? kolk kilometrov si z njo naredil :?  kje si servisiral :? ko boš na to odgovoril imam še nekaj vprašanj :P

 

Pri kawasakiju clovek sploh ne ve ali gre za dizajn al je paden.

 

zakaj si pa dal kwak in alfo skupaj ... alfe so znane po lepem dizajnu ... mar ne :?

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

 

 

 

zakaj si pa dal kwak in alfo skupaj ... alfe so znane po lepem dizajnu ... mar ne :?

 

 

 

podzavestno mu je ušlo, ... :P

Popravljeno . Popravil DAMI34
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj si pa dal kwak in alfo skupaj ... alfe so znane po lepem dizajnu ... mar ne :?

 

Zato, ker ko sem mel alfo so me tud skoz drkal da mam kraljico odstavnih pasov, pa da ti kača spizdi križ pa ostane ... 

Isto kot zdej ko mam bmflo ;)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato, ker ko sem mel alfo so me tud skoz drkal da mam kraljico odstavnih pasov, pa da ti kača spizdi križ pa ostane ... 

Isto kot zdej ko mam bmflo ;)

 

in kolikorat si ostal na odstavnem pasu :?

 

res je je ostajala .. pa veste zakaj .. ker so jih meli mulci ... nobena ni vidla rednih servisev .... to mi je zadnjič povedal dologoletni serviser italjanskih vozil ... pa da nau pomote ..tudi druga vozila ostajajo na odstavnih pasovih, predvsem zato, ker se ne vzdržuje .

 

Povprašite mal voznike in voznice (svoje prijatelje), kdaj so imeli redni servis, zamenjali olje, filtre, zavorno tekočino, jermene :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in kolikorat si ostal na odstavnem pasu :?

 

res je je ostajala .. pa veste zakaj .. ker so jih meli mulci ?????... nobena ni vidla rednih servisev .... to mi je zadnjič povedal dologoletni serviser italjanskih vozil ... pa da nau pomote ..tudi druga vozila ostajajo na odstavnih pasovih, predvsem zato, ker se ne vzdržuje .

 

Povprašite mal voznike in voznice (svoje prijatelje), kdaj so imeli redni servis, zamenjali olje, filtre, zavorno tekočino, jermene  :?

 

.... res sem jo imel tud jest, ko sem še u Avtomontaži delal .... in to novo 33-ko.... iz polivinilčkov sem jo ven uzel .... tako, temno sive barve .... lite feltne ... itd, itd itd ....   :010  :010  :010

 

 

.... priznam, za tiste čase je bila res jebački aparat ....   :pos:

 

... ampak za dons ?????????  

 

... in to za enga tazga starejšga uglajenga gospda, k si ti ?????   :eek:

 

... pa to res ni avto, k bi se z njim prow hvalu okol ....   :lol1:  :lol1:

 

 

 

.

ps.

... pa še to sem pozabu povedat, da sem glih takrat tud jest vozu tud Kwako Z750  :010

.... OK, tud to priznam, da je bilo OK ....

 

...ampak kot že rečeno, to so vse skupi ene same igračke za kšnga študenta .... :kva2:  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dokaž .. al sam lapaš ? si jo mel :? katero :? kolk kilometrov si z njo naredil?

Js nism meu nobene :) lahko sam povem kar sem iz prve osebe vidu. Določene alfe so pa res lepe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... res sem jo imel tud jest, ko sem še u Avtomontaži delal .... in to novo 33-ko.... iz polivinilčkov sem jo ven uzel .... tako, temno sive barve .... lite feltne ... itd, itd itd ....   :010  :010  :010

 

 

.... priznam, za tiste čase je bila res jebački aparat ....   :pos:

 

... ampak za dons ?????????  

 

... in to za enga tazga starejšga uglajenga gospda, k si ti ?????   :eek:

 

... pa to res ni avto, k bi se z njim prow hvalu okol ....   :lol1:  :lol1:

 

 

 

.

ps.

... pa še to sem pozabu povedat, da sem glih takrat tud jest vozu tud Kwako Z750  :010

.... OK, tud to priznam, da je bilo OK ....

 

...ampak kot že rečeno, to so vse skupi ene same igračke za kšnga študenta .... :kva2:  

Vse si povedu :OK:  :OK:

G. Snecer, bi mi bili pripravljeni na podlagi svojih izkušenj, znanj pojasniti zakaj je Kawasakijev versys boljši kot pa BMWjev GS?

Proooosmmm neeeeeeeeeee :(

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

G. Snecer, bi mi bili pripravljeni na podlagi svojih izkušenj, znanj pojasniti zakaj je Kawasakijev versys boljši kot pa BMWjev GS?

 

Na brzino.

 

Lažji, lepši, 3x cenejši, vodno hlajen vrstni motor, manjša poraba in obraba gum, poceni servis in deli, nima zapletene kvarljive elektronike, ima integriran sistem proti kraji (jih ne kradejo), jezi bmwjaše itd..

 

Za ta opažanja sploh ni potrebe, da bi se dotaknil in probal GSko, saj tudi po preizkusu ne bi pridobila navedenih lastnosti. Govorimo o modelu 1200, ker sicer 800ka je zelo konkurenčna versysu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

G. Snecer kaj pa motorji, ki imajo cilindre razporejene v obliki črke V ali tako znani V(poljubna soda številka, ne prevelika) motorji? Imajo kakšno prednost/slabost pred vrstnimi motorji?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na brzino.

 

Lažji, lepši, 3x cenejši, vodno hlajen vrstni motor, manjša poraba in obraba gum, poceni servis in deli, nima zapletene kvarljive elektronike, ima integriran sistem proti kraji (jih ne kradejo), jezi bmwjaše itd..

 

Za ta opažanja sploh ni potrebe, da bi se dotaknil in probal GSko, saj tudi po preizkusu ne bi pridobila navedenih lastnosti. Govorimo o modelu 1200, ker sicer 800ka je zelo konkurenčna versysu.

Žan96..........prosim repliko....spremljam :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!