Skoči na vsebino

Salsa fever


Priporočene objave

Danes je v Bakhusu (pri Zvezda parku - bivši Babilon) Salsa fever.

Posamezen tečaj (torej enrkatni obisk) stane 2.500 SIT

Če pa vzamete 4 tečaje skupaj pa stane 8.000 SIT.

Če vaš še kaj zanima, pa lahko pogledate na www.salsa-club.com.

Bi kdo šel??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Te izzivam, da vidiš, kako bi meni salsa šla..... sem namreč 8. let plesala jazz balet!! Prideš.... se zasukava v rutmu salse????? :twisted: :twisted: :twisted: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Te izzivam, da vidiš, kako bi meni salsa šla..... sem namreč 8. let plesala jazz balet!! Prideš.... se zasukava v rutmu salse????? :twisted: :twisted: :twisted: :wink:

sej jz sm tut 8 let plesala jazz balet sam se ne predstavlam da bi plesala salso :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pridem gledat. :P

Mal štofa za zvečer. :oops:

Naj tudi rožica pride :wink:

Sem 8 let tlaktol vozu 8) , gledat pa znam :!:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole me je spomnilo na "La Tasco", en noro dober latino lokal v Manchestru, v katerem sem prežural večino mojega predlanskega bivanja v Angliji...

Samo s to razliko, da so bili tam tečaji salse zastonj - vsaj ti, enkratni, popoldanski...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja, saj tut 2.500 ni tak strahoten denar... če greš s kolegom ven na pijačo glih tok zabušiš... tu se pa še nekaj novega naučiš. Pa še nobenih kandidatov??

Volk.. če ne bom nobenega najdla, pa da boš ti tam, da si ne bi mislil,da boš sedel pa pivo pil....... :twisted: :twisted: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Te izzivam, da vidiš, kako bi meni salsa šla..... sem namreč 8. let plesala jazz balet!! Prideš.... se zasukava v rutmu salse????? :twisted: :twisted: :twisted: :wink:

Ufff, moji dnevi plesov (pogo, headbang, flamenko) so že daaaaaaavno mimo (mel 40 kg manj hehe) :) -- če se že kje znajdem, mora biti pretirano "nekaj v zraku", da me vidiš karkoli počet z boki :D

Sicer pa velik frendov hodi na salse v stari Glej...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah............. :( :( :? :? :cry: :cry:

Sej, če boš fajn salso plesala se ti bo mogoče ratalo uvrstiti med kategorijo piščancev :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Boga reva... tut 8. let plesa ti ni pomagalo,da bi malo samozavesti v plesu in ritma dobila..... :twisted: :twisted: :twisted: :D
Kaj cem sm bol sramezljiva :oops:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ritem ze imam - sam ga uporabljam za igranje basa, kar pa se tice plesa, sem pa tko nekak k SymRu - bolj za "agresivnejse" pristope - pogo, slam, mosh...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma zdej sem prebrala... da tut če babe nimamo partnerjev, da jih bo dost tam....... zdej me pa zanima.... ko jebe dece.. te niso za nikamor....... a se lušta kaki deklini??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma zdej sem prebrala... da tut če babe nimamo partnerjev, da jih bo dost tam....... zdej me pa zanima.... ko jebe dece.. te niso za nikamor

ah, no Pupa, mal več optimizma - za kakšno stvar se jih pa že še da ponucat :lol:

....... a se lušta kaki deklini??

:shock: :shock: :shock: :shock: Pupa, a mi kaj ne vemo? Da ni to ena tistih "novoletnih sprememb"?

:wink: :wink: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nope..... nič manj ali več kot prej.....

Ampak sem šla na njihovo stran in obljubljajo, da bo zadosti plesalcev, če bodo plesalke brez..... torej???

Sam sami se mi pa res ne gre......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bodo plesalke brez..... torej???

Kje brez ??? Zgoraj brez ? :lol: :lol: :lol: :wink:

No, jaz bi prišla gledat (če bi se z drsališča kaj videlo) samo grem zdaj že nekam drugam...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!