Skoči na vsebino

Salsa fever


Priporočene objave

Hmmm yep, se stinjam, sam morš it tja, da jih lahko krepiš... kar pa meni potem včeraj ni uspelo....

......btw volk upam, da me nisi čakal!! :twisted: :twisted: :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm yep, se stinjam, sam morš it tja, da jih lahko krepiš... kar pa meni potem včeraj ni uspelo....

......btw volk upam, da me nisi čakal!! :twisted: :twisted: :roll:

Svašta :shock: :shock: :shock: :shock:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm yep, se stinjam, sam morš it tja, da jih lahko krepiš... kar pa meni potem včeraj ni uspelo....

......btw volk upam, da me nisi čakal!! :twisted:  :twisted:  :roll:

Svašta :shock: :shock: :shock: :shock:

Res svašta :shock: :shock:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ocitno to, kaj salsa spljoh je... :roll: ce bi su kdo od fantov vsaj enkrat to sprobat... saj kaj, ko nimajo khm khm jajc za to :roll: :wink: :oops:

npr.: moj dragi je prov z veseljem z mano plesal na maturantskem in tud za cez leto sva se menila, da bi sla v tecaj salse.. sam pol nekako ni prslo do tega... :roll: 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem slišal, pa ne vem če je res ?

A res lahko tudi brez kondoma?

Ker zadnjič sem nekaj, pa mi je še zdaj nerodno, ker mi je ostal noter.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem slišal, pa ne vem če je res ?

A res lahko tudi brez kondoma?

Ker zadnjič sem nekaj, pa mi je še zdaj nerodno, ker mi je ostal noter.

No comment

Comment ..... ah No comment. :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ocitno to, kaj salsa spljoh je... :roll: ce bi su kdo od fantov vsaj enkrat to sprobat... saj kaj, ko nimajo khm khm jajc za to :roll: :wink: :oops:

npr.: moj dragi je prov z veseljem z mano plesal na maturantskem in tud za cez leto sva se menila, da bi sla v tecaj salse.. sam pol nekako ni prslo do tega... :roll: 8)

Kaj si hotela povedat da nimamo jajc??Heh, ko se bova vidla na kakem zboru in bom imel cca 6-7 pirov v riti bos videla kako se plese, tak da me dohajati nebos mogla!Pa lahko sprobava vse, od polke, valcka, tanga,cha cha cha ja, lahko pa me bos se salso naucila ali pa kaj novega! :D :D .Trezen pa grem bolj tezko na plesisce, kaj ces, sem bolj sramezljive sorte.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ocitno to, kaj salsa spljoh je... :roll: ce bi su kdo od fantov vsaj enkrat to sprobat... saj kaj, ko nimajo khm khm jajc za to :roll: :wink: :oops:

npr.: moj dragi je prov z veseljem z mano plesal na maturantskem in tud za cez leto sva se menila, da bi sla v tecaj salse.. sam pol nekako ni prslo do tega... :roll: 8)

Kaj si hotela povedat da nimamo jajc??Heh, ko se bova vidla na kakem zboru in bom imel cca 6-7 pirov v riti bos videla kako se plese, tak da me dohajati nebos mogla!Pa lahko sprobava vse, od polke, valcka, tanga,cha cha cha ja, lahko pa me bos se salso naucila ali pa kaj novega! :D :D .Trezen pa grem bolj tezko na plesisce, kaj ces, sem bolj sramezljive sorte.

v vertikali ali horizontali :?: (alkoholzbujazeljoinzatirazmoznostpress :P )

:twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa res ne razumem.

Sem ugotovil, da je na teh straneh veliko megahumanistov, liberalcev celega spektra, konzervativcev, sexologov, pedagogov, plesalcev, intimnih frizerjev, sexualnih atletov, moških z JAJCI, EMANCIPIRANIH žensk...

IN potem na svoj izpostavljeni problem dobim odgovor NO COMMENT ?!

Sem žalosten.

Teden se ni začel lepo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čaki, čaki.... to si dobil od najstnice....... drugi, k smo pa malo bolj zreli :twisted: :twisted: :twisted: 8) ti pa sploh ne odgovorimo!!!! :twisted: :twisted: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko se bova vidla na kakem zboru in bom imel cca 6-7 pirov v riti bos videla kako se plese,

takrat bo Pupa ena krasna lepa nežna deklica ... BTDT :twisted: :arrow:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Salsa Sauce,.... :)

Salsa = Sauce

Što dva put ?

Da nije ko Duran Duran?

:?: :?

"Che bella salsa dell pomadoro" je svoj čas pela Ritta Pavone.

8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vse je enkrat prvic :twisted:  :twisted:  :P tvoj cas bo ze se prsu, ne boj se :twisted:  :twisted:  8)

samo preko mene mrtvog. :0X: :fist:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!