Skoči na vsebino

brojedan

Priporočene objave

Dajte kake ideje za TRANSPARENTE v soboto, pa KLOPOTCE prneste sabo

Jaz svoj klopotec gotovo prinesem

:photo:

Ob kolkih pod uro? Aste mislil pod štacjonsko?

Zajebava se ... nič ni določeno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobimo se pri SIDRU k je po moje najbolj razpoznavna točka tu blizu, spoznali me boste po rdečem nageljnu v laseh

Popravljeno . Popravil sayo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

14 let sem delal v tujini,z ...

A teb je pa municije zmankal, ko si stare poste copy pastaš?

Lej, sej ne vem kaj se tukaj bockaš. Se pač postavljaš v vlogo kapitalista, majhnega sicer, pravzaprav čisto mini mini majcenega in si v tej svoji malenkostni vlogi poslušno samozadovoljen.

Odlično, si pač na nasprotnem polu tistih ljudi, ki gledajo svet še malo dlje kot do konca svojega luleka.

Kaj dosti več tebi razlagati nima smisla, ker okoli samega sebe ne slišiš in ne vidiš. Živiš omejeno in ostani omejen! Ko se ti bo to podrlo, ti ne bo ostalo nič! In prav bi bilo tako, čeprav sem prepričan, da se boš v takem slučaju še kako rad oprl na socialni segment države, ki ga omogočajo drugi! Če ga ne bodo tudi s tvojo pomočjo prej dokončno uničili. A takrat prej ko slej zapojejo vile in sekire in ne boj se, ne boš pozabljen!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, a tako je to?

Saj bi mene po premoženju in 12 letnem delanju v tujini tudi lahko šteli med kapitaliste.

Ampak to ni point.

Point je to ali imaš srce za druge ljudi!

Ali razumeš enostavno dejstvo, da niso vsi enako sposobni

in v neki človeški družbi, celo opičji družbi

močnejši vedno pomagajo šibkejšim.

Zloraba šibkejših lastne vrste je zrasla na človeškem zeljniku.

V možganih (20% ljudi !!!) psihopatov.

Možganskih invalidov, katerim ne ndeluje desna

hemisfera velikih možgan kot bi morala.

To je čista medicinsko-psihiatrična resnica in

NIKAKOR zajebavanje.

ZATO pa je tuid Janša psihopat.

In psihopati ga obožijejo in zaghovarjajo njegove brezsrčne rabote,

saj jim je vseeno, če otroci lastnega naroda umirajo od lakote,

samo da imajo oni .. pa ne polne riti.

To bi še nekako razumel ... da imajo oni več kot preveč vsega in se

samop še norca delajo.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kaj se bo doseglo s tem, ko se bo paradiralo v tistih rdečih polivinil olagumijih z nekimi napisi...?

Kaj se bo odseglo? Jasno se bo povedalo kaj se povedati ima. tako kot se je ob kakšnih drugih stavkah, naj bo pri nas ali drugod po svetu. Žalostno, da ti je to osnovnošolsko dejstvo treba pisati.

Če pa to provokativno zavajujoče in kretensko vprašanje malo obrnem, se lahko vprašamo, kaj se lahko zgodi na teh paradiranjih z napisi.

Lahko pride do tega, da jih kdo dobi po pički. Lahko pride do tega, da se vladnim jebivetrom utrga od užaljenosti in nakomandirajo policijo na stavkajoče in bo fajt. Lahko pride do tega, da se spontano ali sprovocirano začnejo dogajati pizdarije s strani stavkajočih. Upam da, če bi do tega prišlo, se bodo omejili zgolj na to, da bo vsak od njih odtrgal in s sabo odnesel po eno opeko iz vladne palače in parlamenta. Da bo pizdam pokvarjenim političnim kapljalo za vrat in pihalo pod rit!

Kaj bi še rad vedel? Da si omejen in nerazgledan je jasno, zato ti je pač treba malo pomagati. kar še vprašaj!

... Mimogrede...-Semolič še vedno skriva plačo....

Mimogrede v maniri Ivanovcev skvarjenih spet nakladaš, lažeš in zavajaš.

Zgodba je stara že pol leta in preden kopiraš blebetavščine režimskega rumenega trobila reporter&co. , si oglej še kakšen drug medij. Odstri SDS-ovske plašnice in poglej čez planke, pa boš videl, da je Semolič takrat objavil višino svoje plače.

Ti pa ob tej plači rečem tole, da te prav en qrac briga koliko je ima!!! Zakaj? Zato ker mu je ne plačuješ ti in to ni tvoja stvar! Plačujejo jo vsi tisti, ki temu sindikatu dajejo svojo članarino. Ti se raje vprašaj, koliko ima plače tvoj trgovec s smrtjo, kar zanima tudi mene, ker ta pa je nategnil vse nas!

Folšijo pa prišparaj za doma, ko vidiš, da je sosed izpred tvoje bajte zbrisal, pa hlače zapenjal!

Še kaj te zanima? Dete zavedeno, imaš srečo da že obstaja internet in nisi omejen samo na tisto, kar krava z repom v drek namočenim napiše na vrata župnijske štale! Ti bomo z veseljem še kaj pojasnili!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ 130

drži, da "se bo povedalo" ..

vendar na tvojo in mojo veliko žalost se Puklasti Čefur

poserje in poščije na "od naroda povedano" od nekdaj.

Bolinjegaqrac za vse nas - pa če vsi naši otroci takoj pocrkajo od lakote.

Sicer se bom demonstrativnega dogodka udeležil

in ga dokumentiral

:photo:

:grupni:

Kar pa ne pomeni, da verjamem v uspeh akcije.

Nasprotno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a bosta kanidata tudi na sobotnih demonstracijah ?

Upam da bosta dovolj blizu. Gnil paradižnik je težko daleč metati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam da bosta dovolj blizu. Gnil paradižnik je težko daleč metati.

Granitna kocka pa precej dlje ...

:OK:

Tako se dela, ne pa organiziranje sobotnega piknika...

http://www.24ur.com/...edani-leti.html

... ja Butale NISO Španija, Portugalska ... to je le "šfica-wana-bi" in tu se kaj takega ne dogaja

Popravljeno . Popravil brojedan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Granitna kocka pa precej dlje ...

:OK:

... ja Butale NISO Španija, Portugalska ... to je le "šfica-wana-bi" in tu se kaj takega ne dogaja

a bi raje videl na čelu demonstracij Šiškota s svojimi Harvardi ali kakega iz zlatih zor inflitrirane med policaje ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja itak,jz skoz demonstriram,pol gremo lohk pa v parlament na kosilo za 2€ :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vlada

:fredy:

se posreje in poščije na demonstracije.

Samo bedaki, katerim ni jasno, da državo vodi psihopat,

se lahko prepuščajo fantaziranju, da bo potem kaj bolje!

Bo pažur .. nedvomno. Prave butalske demonstracije,

saj že vsi obljubljajo, da bodo mirne. Pričakujemo

lahko utečen način:

"Mal se deremo, žvižgamo, na per pa domov .. sy je vikend".

:grupni::010 :010 :grupni:

Popravljeno . Popravil brojedan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam PONIŽNI SLOVENČKI da se boste demonstracij udeležili V ČIM VEČJEM ŠTEVILU da ne boste sam na compu NAKLADAL

Mene ne bo, bom v šihtu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdo pa lahko kontrolira maso od 70 tisoč ljudi ?????

s transparenti kot so: ne kličite nas, smo že tukaj ! policija ! Ne !

vojska, katero prav tako odpuščajo ?? Ne !

gasilci, katere med poplavami obveščajo da jim bodo zmajšali plače in pravice ?! Ne !

samo eni in edini lobi kateremu je pri Pahorjevi vladi uspeli podtaknit svoje privat varnostnike v vsako malo večjo luknjo kjer se zbere 30 ljudi ! VARNOSTNIKI d.o.o. !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

i30..malo si sfalil... jaz, pa Gologlavčev malikovalec... bolj se ne bi mogel zmotiti. Če je Semolič objavil višino plače, v redu, nisem nikjer zasledil. In -ja, se me tiče. Vsakemu članu sindikata odtegnejo 1% brutto plače, tudi meni.

Kaj sem mislil s tem, da s tem paradiranjem ne bomo dosegli nič? Kaj nam pomaga, če vzklikamo razna gesla, če pa vedno znova izvolimo te bike...?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!