Skoči na vsebino

yamaha dt50 regulator napetosti


tomosboy

Priporočene objave

lep pozdrav jaz imam yamaho dt50 2004 letnik in sicer kaj bi bilo narobe ko je kontakt blinkajo smerokazi ko pa upalim motor pa med vožnjo pa gorijo smerokazi in luči mi nedelajo razen štop.pred 1 mesecom sm odklopil regulator napetosti in potem sm šou po nouga pa si nism zapomno zaporednje žic prosil bi če mi gdo slika ali pa pove? .kontak na 041256441 lepo bi prosil

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lep pozdrav jaz imam yamaho dt50 2004 letnik in sicer kaj bi bilo narobe ko je kontakt blinkajo smerokazi ko pa upalim motor pa med vožnjo pa gorijo smerokazi in luči mi nedelajo razen štop.pred 1 mesecom sm odklopil regulator napetosti in potem sm šou po nouga pa si nism zapomno zaporednje žic prosil bi če mi gdo slika ali pa pove? .kontak na 041256441 lepo bi prosil

Če si žice med seboj zamešal je šu nov regler v maloro.Lahko zamešaš samo tiste 3 od statorja ,ostale 2 ali tri pa NESMEŠ narobe priključit - med seboj zamenjat.To bo draga šola naslednjoič prepusti to menjavo raje strokovnjaku, če še žic neznaš popisat-jih označit predno jih stakneš.Mogoče ti nekdo,ki ima tak motor poslika ali najdeš kako šemo v manualu nato pravilno priključi in če ti z ca 2K o/min nebo polnilo 14V+ nabavi nov regler in pravilno montiraj ! !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!