Skoči na vsebino

Cufa

Priporočene objave

... te pridem jest rešit... :D

... najprej Anči obdelam... pol pa še lubiko... pa boš rešena... :P

Res ne vem,če obdelaš te dve ,boš tud ti potreboval kakšnega rešvalca al pa reševalko :grim
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja lohk bi meli čiken fajt v olju.Zmagovalki bom dovolu,da se lohk za trenutek dotakne Mausa :lol:

aha, sem vedel, že deluje korupcija, še dobro da spremljam, maus neč bat, se te ne dotakne nobena, sem stalno v kontroli :ninja:
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Situacija kakršna je bi nekak narekovala de gremo pol še mal pred parlament a n?? Proti odsevnim jopičem itd.................

Drgač pa kmet je skorumpiran pa še hvali se s tem he he!

Popravljeno . Popravil Robertjur
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Situacija kakršna je bi nekak narekovala de gremo pol še mal pred parlament a n?? Proti odsevnim jopičem itd.................

Drgač pa kmet je skorumpiran pa še hvali se s tem he he!

Ja no ,nekak je treba preživet z 5000€ na mesec pač ne gre :P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res ne vem,če obdelaš te dve ,boš tud ti potreboval kakšnega rešvalca al pa reševalko :grim

Ti si pa nit ne upaš :lol: ma sej vzameš z sabo defibrator,pa se 100% izvlečeš :D:P:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... te pridem jest rešit... :D

... najprej Anči obdelam... pol pa še lubiko... pa boš rešena... :P

Uf,snove,želje,nadanja i ciljevi..... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti si pa nit ne upaš :lol: ma sej vzameš z sabo defibrator,pa se 100% izvlečeš :D:P:lol1:

... hmmm boš vidla.... boš rabla dekompresorski ventil, da te ne bo preveč bolelo, ko te bom zakurblal.. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... hmmm boš vidla.... boš rabla dekompresorski ventil, da te ne bo preveč bolelo, ko te bom zakurblal.. :P

Po moje ga boš rabu tud ko jo boš ugaševal :grim
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res ne vem,če obdelaš te dve ,boš tud ti potreboval kakšnega rešvalca al pa reševalko :grim

Motoristi reševalci so mi potrdili udeležbo! Tko, da ni panike...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst potrjujem za ta 2 nuorca...... :whistle: bladzo dej še kako reševauko,da jima bo lažje,čene po mojem bosta rabila LABELLO :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na prejšnji zabavi smo naznanili tudi začetek akcije "Sekunda za življenje", katere namen je bilo zbrati sredstva za nov reševalni motor. Po več kot uspešnem zaključku akcije, bo ta motor, za katerega so motosvetovci veliko prispevali, tudi na ogled.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na prejšnji zabavi smo naznanili tudi začetek akcije "Sekunda za življenje", katere namen je bilo zbrati sredstva za nov reševalni motor. Po več kot uspešnem zaključku akcije, bo ta motor, za katerega so motosvetovci veliko prispevali, tudi na ogled.

Ja upam, da se ga bo lahko tud kej sprobal ????? :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja upam, da se ga bo lahko tud kej sprobal ????? :kva2:

lohk se ga boš dotaknu,saj tok je blo nazadnje :grim :grim ko smo zbiral :closedeyes:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lohk se ga boš dotaknu,saj tok je blo nazadnje :grim :grim ko smo zbiral :closedeyes:

Ja nazadnje,ma zdej ga zanima??? :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja nazadnje,ma zdej ga zanima??? :lol:

Zdej se lohk tebe dotakne,motorja se bo ko bomo spet zbral da se bodo šefi lohk slikal zraven pa lepo smehljajčkali :grim
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kaj mjne......čjš da ga.....potamani.... :naughty:

Darči mu je glih do popka......to bi bil fajt za našo Anči.....terier proti Kiklopu :grim
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lohk se ga boš dotaknu,saj tok je blo nazadnje :grim :grim ko smo zbiral :closedeyes:

čaki mal, za koga bomo zdej zbiral, da sega bomo lahko dotikal ????

.... a za motor, al za Anči, al za koga druzga ????? :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čuj ti pik1 ti bom dala Ančko kmalu :P pa da neb tebe mau pregledal itd.... :lol:

.... no, to pa ne bo prov pocen .....

sam taprvič nč ne računam, veš ..... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!