Skoči na vsebino

Priporočene objave

Za po kruh ni boljšega :OK:

pa za zajebavat pussyje tud .. :D

sam še dobr da mam zadej M+S gumo ...za meglo in sneg ... ker me je domov grede dvakrat megla presenetla pa je blo kr mal zanimivo po ovinku ko nisem videl kje je sneg kje pa led...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fajn blo enih par znancev spet vidt :OK: .....sm tok :alko: babnc na kupu pa tud ne vidš vsak dan ....mijaaawww :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fajn blo enih par znancev spet vidt :OK: .....sm tok :alko: babnc na kupu pa tud ne vidš vsak dan ....mijaaawww :grim

.....še dobr da sm bil vsaj jaz trezen a ne?? :whistle::D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

supr je blo...nekateri smo vztrajali do konca...tud ko je muzka potihnla :D

Jap dobr je blo tut pol k so samo še vodo stregl.... ampak ni blo dost še orto bar smo mogl zapret :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....še dobr da sm bil vsaj jaz trezen a ne?? :whistle::D

A nis bil al kaj.....k glih nekih hudih nagibov v levih in desnih ovinkih ni blo vidt pr teb :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....še dobr da sm bil vsaj jaz trezen a ne?? :whistle::D

A nis bil al kaj.....k glih nekih hudih nagibov v levih in desnih ovinkih ni blo vidt pr teb :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A nis bil al kaj.....k glih nekih hudih nagibov v levih in desnih ovinkih ni blo vidt pr teb :grrr

.....sm iz preventive že po tretjem piru vklopu "trekšn pa antivili" tko da se ni tolk vidl........pozabu sm pa dons zjuraj vklopt "anti mačk" :slap::D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....sm iz preventive že po tretjem piru vklopu "trekšn pa antivili" tko da se ni tolk vidl........pozabu sm pa dons zjuraj vklopt "anti mačk" :slap::D :D

Matr s moderniziran, se vid d maš bavarca :grim ....aja prot mačku je mnde pa najbolš protistrup ga z mačkom ubit :drunk: (klin s klinom pa to, sj zdj je december pa maš šans kokr čš hahahah)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Družba super ste...

V Rollu zaključil ob 6.30 precej "utrujen". Ponovno smo pognali musko, pjače za šankom je bilo pa tudi še nekaj... :kva2: :kva2:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nam pa pijače niso hotl več dat in smo nekaj čez 4 šli v orto bar in tam zaklučli

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst nevem ka vidte v tem alkoholu :004

, če je pa tolk dobrega cvička na svetu, pa da sploh ne omenjam borovničk in medice in kuhančka in vodke in tequille in whiskeya in ruma in Jagerja in Heinikena in terana, refoška, malvazije...

...

...

... in brinovčka in sakeja in Budweiserja....

, vi pa Union in Laško pijete. Bljek.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... cufa... a mojih polakiranih nohtov na nogah pa nis opazila....pa cel večer sem v sandalah hodil....

...niti Kawa štunfov nisem hotel gor dat....

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf Zivnorc si se pa potrudu...

Jest pa nobeno nism upu za rit prjet... pa noge me bolijo k sm mogu skos z umetnico plesat....

drugače pa ja sharpninje ni blo men pa cukr padu

Pa cufo sm spoznal uiiiii :kva2::kva1::yea1:

noja blo je TOP

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

matr striperke sem komaj opatil je blo tolk luštnih motorsitk da sem rajš naše motoristke ugovarjal :D, za kaj več sem pa tko lesen

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!