Skoči na vsebino

Priporočene objave

Hja, kaj naj rečem... žal mi je, da nisem mogel priti. Do večera nisem uspel skidati snega, tako da niti z avtom nisem mogel. Itak sem imel namen it z motorjem, a jebiga.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moram jo kontaktirat,če ne ti kupim druga :blush: BinaBana NaMNZ ni poznala besede ne,ni blo druge kot da ji dam očala :P :lol:

Uff če tebe tazha deca ni ubogala, kaj bo pol šele men rekla :D

Oja žurka top... oćala hm... a tvoja so... hehe nevm probaj se zment če ti jih bo hotla vrnt :D

Uff to mi deluje že kot misija nemogoče :D

Hja, kaj naj rečem... žal mi je, da nisem mogel priti. Do večera nisem uspel skidati snega, tako da niti z avtom nisem mogel. Itak sem imel namen it z motorjem, a jebiga.

Z tako vnemo kot si ti kidal tistih 20cm v ljubljani, bi potem jaz naših 70cm končal s kidanjem šele ju3, pa sem bil vseeno na MNZ.ju :D

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ga je bilo dobrih 30 cm x 150 m - jebiga, če sem pa hribowc. Če bi ga bilo pa 70, kot pri vas, bi pa še celo nedeljo kidal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za spremembo od ostalih pa morem rečt da sm vesela da sva ostala doma, ker glede na cestni kaos in večurno zmrzovanje v kolonah je bilo pa že veliko bolje bit pod toplo odejo. Se pa vidimo drugo leto, če spet ne bo kombinacije burja + sneg + kamioni + plugi v gražah namesto na cestah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja prva moto zabava kjer je blo več deklic do kome nalitih :alko: kot pa fantov :O

Upam da jih kdo ni izkoristil :lol:

deci smo bli v stadiju "ne dam pa če me j**eš ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moram jo kontaktirat,če ne ti kupim druga :blush: BinaBana NaMNZ ni poznala besede ne,ni blo druge kot da ji dam očala :P :lol:

kok dobr!! :kva1::kva2: cist na blef grem pogledat in prec zvem cigave spegle so mi podtaknil.. B) B) :yes:

Uff če tebe tazha deca ni ubogala, kaj bo pol šele men rekla :D

Uff to mi deluje že kot misija nemogoče :D

:evilgrin: :rolleyes:B);)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kok dobr!! :kva1::kva2: cist na blef grem pogledat in prec zvem cigave spegle so mi podtaknil.. B) B) :yes:

:evilgrin: :rolleyes:B);)

hmm dešifriraj mi to prosim: :evilgrin: :rolleyes:B);) ker jaz :(:friend1:B), če pa ne bo tako bo pa tako :BUA::fight2::bum::fight1::010B) ...hehe!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gasperx kljub temu da si junc...maš pa to prednost da se znaš vrtet po plesišču...

...........in hvalabogu Cufa ni ujela nč drugega k tvoj in moj hrbet, ker mi ne bi bilo ravno v čast se hvalit da me je

po plesišču vrtel en tip ...ki ni bil 35+ :unsure: ...se pa vid da letom primerno nimaš jajc da bi tisti usodni trenutek vsem ženskam za mizo pokazal svojo mlado rit.... :xx:

Ti bjonda! Nekar bi tak samokritična glede starosti...Tud ti si bla mlajša, tko da nisi bila za nič prikrajšana...slej ko prej pa vsi pridemo na tvoje mesto..

Sicer pa kot ssem že sigurno kdaj rekel...STAR si točno toliko kot se počutiš starega! :friend1:

(poglej Kmeta na primer, on je vpihnil že kar nekaj 10 svečk, pa se včasih še vedno obnaša kot otrok :OK: )

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti bjonda! Nekar bi tak samokritična glede starosti...Tud ti si bla mlajša, tko da nisi bila za nič prikrajšana...slej ko prej pa vsi pridemo na tvoje mesto..

Sicer pa kot ssem že sigurno kdaj rekel...STAR si točno toliko kot se počutiš starega! :friend1:

(poglej Kmeta na primer, on je vpihnil že kar nekaj 10 svečk, pa se včasih še vedno obnaša kot otrok :OK: )

Otroka v sebi ne smeš nikoli pustiti ugasniti,saj potem postaneš star zatežen prdec :closedeyes: .....no poglej kolk otrok mal rabi da je srečen.... :P obleče si gatke naše LubikeRozzice pa je :lol:

http://www.motosvet.com/tabla/index.php?app=core&module=attach&section=attach&attach_rel_module=msg&attach_id=194967

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

supr je blo...nekateri smo vztrajali do konca...tud ko je muzka potihnla :D

Sam res, tok doug sva bla :D pol je bla še kul debata ja :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmm dešifriraj mi to prosim: :evilgrin: :rolleyes:B);) ker jaz :(:friend1:B), če pa ne bo tako bo pa tako :BUA::fight2::bum::fight1::010B) ...hehe!

binabana je "sunglasses wuman" ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti bjonda! Nekar bi tak samokritična glede starosti...Tud ti si bla mlajša, tko da nisi bila za nič prikrajšana...slej ko prej pa vsi pridemo na tvoje mesto..

Sicer pa kot ssem že sigurno kdaj rekel...STAR si točno toliko kot se počutiš starega! :friend1:

(poglej Kmeta na primer, on je vpihnil že kar nekaj 10 svečk, pa se včasih še vedno obnaša kot otrok :OK: )

Točn tko... sej pomoje se sam dela neki fino glede starosti!!!

Zdej pa neki pomembnega nekdo je slikal mene pa starsy in pač jez hočm to sliko met tko da tist k je mene in njo slikal bi bil zelo hvaležen za to slikco

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

binabana je "sunglasses wuman" ...

Mafija... Še svojga varnostnika je mela... Baje de je blo to za šefe cenej, kot če kaj razbije, ali koga na gobec... :grim

Popravljeno . Popravil SF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje, drug let ne bo nobenga strptiza (k je bil kr dolgočasen), pa DJ-ke z joški (muske itaq ni znala rolat)...

Drug let bodo sam MOTOSVETOVKE, pa prite če si upate!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje, drug let ne bo nobenga strptiza (k je bil kr dolgočasen), pa DJ-ke z joški (muske itaq ni znala rolat)...

Drug let bodo sam MOTOSVETOVKE, pa prite če si upate!!!

Mah, striperka je lahko... ena. Tolk, da bodo mulci vsi nalimani pod odrom, tko da se lohk odrasli v miru pogovorimo, pa fajn je kdaj tud kake joške mal pogledat.. sej veš uno staro decovsko pravilo: "Si vidu ene joške, hočeš videt še vse ostale..."

Muska je bila ... PREGLASNA za pogovor.

Programa je bilo bore malo... izbor motoristke leta, izbor motorja leta, izbor kwaka in bemflarja in čvekača leta (to se kamot pogleda v statistiko letnih objav na čmokalnici in na forumu...)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah, striperka je lahko... ena. Tolk, da bodo mulci vsi nalimani pod odrom, tko da se lohk odrasli v miru pogovorimo, pa fajn je kdaj tud kake joške mal pogledat.. sej veš uno staro decovsko pravilo: "Si vidu ene joške, hočeš videt še vse ostale..."

Muska je bila ... PREGLASNA za pogovor.

Programa je bilo bore malo... izbor motoristke leta, izbor motorja leta, izbor kwaka in bemflarja in čvekača leta (to se kamot pogleda v statistiko letnih objav na čmokalnici in na forumu.. .)

Točn tako se podpišem,veliko bolj bi bilo zanimivo :closedeyes:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta mau junc gasperx jest mam po moje tvojo najdražjo strasy gor...

....sam počak en mesec da fotke dam montirat dol...in videla posnetek na plesišču...si za eno glavo manjši od mene....

Hyper Jack mal moram jamrat...sam me tolaži dejstvo da sm 1 leto mlajša od BineBane... :grrr

......BB ne me spet u vrat ugriznt.... :lol:

Drug let se javim za didžejko...sam pol bo veselica...bo ljudi tolk velik k da bi Modrijani špilal..

........sam po moje da ne bo nč.....zato ker sam jest prisegam na slovensko narodno zabavno...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje, drug let ne bo nobenga strptiza (k je bil kr dolgočasen), pa DJ-ke z joški (muske itaq ni znala rolat)...

A ona je musko rolala :music4::eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in videla posnetek na plesišču...si za eno glavo manjši od mene....

:slap: .. ni za glavo manjši... sam nos ti je hotu u dekotlet utaknt.... pa ga ni najdu.... :P

Hyper Jack mal moram jamrat...sam me tolaži dejstvo da sm 1 leto mlajša od BineBane... :grrr

......BB ne me spet u vrat ugriznt.... :lol:

...ampak Bina Bana zgleda ko da jih ma 22 :hmm:

... naslednjič BB posodim vampirske zobe ... une za pusta.... :lol1:

Drug let se javim za didžejko...sam pol bo veselica...bo ljudi tolk velik k da bi Modrijani špilal..

........sam po moje da ne bo nč.....zato ker sam jest prisegam na slovensko narodno zabavno...

... kero kol musko prebavljam,......sam pet mi ne... :cry: ... bomo vse mikrofone pokvarl.... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja pa se neki...gasper imel si možnost pokazat rit...pa si samo kavbojke nastavil....

itak da si biu pod gasom...k nis 35+...pa junc pa to....pa brez šarma....

........take noben motor ne reši....

....rešitev za ego nabijat je genau alko....to ve vsak zivnorc... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.. sem lepo povedal, da so mi ble vse že brez piva všeč...

.. BS... ti pa tut prow fejst zgledaš... tko da ti ni blo treba dat všečkota Sashu... :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!