Skoči na vsebino

Priporočene objave

Umetnica pa kaj rabiš ti 1 mesec z fotičem?? a se dol daješ z njemu al kaj???

dej no pohit oba hočva to sliko no....

Ej to da ste hotl mojo rit vidt ser niti ne spomnem pa še čudno da je nisem pokazal ker se me da marsikaj osla naštimat :D

Sam Dr.Jakob nebi smel gledat ker bi bruhal, pa nočne more bi mel,.... jebiga nimamo vsi tako popolne postave kot on :D hehehe

Norc se strinjam stabo punce mmm dobre, po treh pirih grejo pa itak vse ta grde domov.. pa še zmer ni šla nobena z mano... vem brez upen primer

U51 večji manš jebiga plesat si pa skos hotla... cela sobota se ti je vrtela okol mene :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam Dr.Jakob nebi smel gledat ker bi bruhal, pa nočne more bi mel,.... jebiga nimamo vsi tako popolne postave kot on :D hehehe

NAJLEPŠA TI HVALA, DA SI SVOJO RIT ENKRAT ZA SPREMEMBO PUSTIL V HLAČAH! Ob priliki dobiš za piwo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... softiči...

... men je bilo pa čisto ql...

..edin s tem se ne strinjam:

"Si vidu enejoške hočeš videt še vse ostale..."

.. Si vidu ene joške... in to je - to! .... pa greš naprej pit

Itak imajo vsi joški enak namen: razveseliti moškega :kva2: ... pa nej bodo mejhne, velke, kratke ali dolge joške....špičaste al okrogle... sam da se mal potrese, pa se dec že trese...joške. :lol1:

.. pa sej ni bil nihče zainteresiran niti za gledanje joškov.... punci revci sta morali hodit naokoli, pa grabit za roke joške..pa se ju nben ni hotel niti dotaknit....

.... pol pa čudn, da sta se nakonc mogli kr sami joške na mizi... :P

Edino corser je imel joške(ne smem ukrasti te besede Umetnici), pa se malo podrgnil ob eno.. :OK:

:hmm: ... motoristka leta: ma skor vse motoristke so letele tisto nočjoške... :lol1:

BMFKWAKARJI so si pa itaq kr sami med sabo joške in darila potalal..... :OK:

... pa še zdej ne vem, kdo je talaljoške z okusom po ribah... :angry:

Sharp Ninja: še zdej ne razumem kako se ti je uspelo skriti joške pred mano :blush:

BMW RIDERjoške: pogrešal sem še en oglasni pano za kwakice...

Anči pa Tici sta se edini prijavili za na joške.. pa sta se na treningu poškodovali. Tici si je izpahnila joške... Anči pa je gor primrznila ..joškepa so jo mogli dol odfenat z brenerjem...

Pravjo, da po petem piru gredo vse grde joške domov spat...

... jest nisem spil nobenega... pa ste se mi vse fejst pa lepe zdelejoške!!! :OK: Vsaka čast vam punce! prov fejst joške imamo. NORC je ponosen na joške, :004 ... več kot očitno ta rek za naše joške ne velja!!!. Ene so mogoče malčk preveč natankale napačne joške v svoja grla... pa kaj!. Tut motor bi čudn laufal, če bi joške not natankal.. :P

Stari pozorno sem prebral tvoj spis in majkemi, da se strinjam. :D
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

........sam po moje da ne bo nč.....zato ker sam jest prisegam na slovensko narodno zabavno...

Sva ze dva za slovensko domačo ;)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... jest tut... naslednjič nož pa dilco s sabo prnesem.. pa mal sira pa kisle kumarce....pa narežemo domačo salamo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gasperx....žal ne vidm dobro...al na fotki jest stojim zraven tebe al tvoja Strasy.... :unsure:

.........je že res da je Strasy mlajša in bolj luštna....

.....sam priznam da rabim ene ornk očala, ker smo se skoz slikal v na pol temi in vidm vse zamegljeno... :lol: ..

Kar se pa tiče tvojega non stop najedanja da sm skoz hotla plesat s tabo.....je dejstvo da maš noge na fedr...

..............kot sm že rekla si bil le orodje v mojih rokah, ker si kljub neprimernim letom imel občutek za polke.....

Vseeno al je tip umetnik, muskonter, konjerejec al motorist....vsak ma svoje motnje...

.........................a še vseeno so v roll baru izstopali nekatri moški s šarmom 35+ ..... :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jap lepo otroštvo je imel tale Zivnorc

post-38230-0-79706900-1355222645_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil gregorjanc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta mau junc gasperx jest mam po moje tvojo najdražjo strasy gor...

....sam počak en mesec da fotke dam montirat dol...in videla posnetek na plesišču...si za eno glavo manjši od mene....

Hyper Jack mal moram jamrat...sam me tolaži dejstvo da sm 1 leto mlajša od BineBane... :grrr

......BB ne me spet u vrat ugriznt.... :lol:

Drug let se javim za didžejko...sam pol bo veselica...bo ljudi tolk velik k da bi Modrijani špilal..

........sam po moje da ne bo nč.....zato ker sam jest prisegam na slovensko narodno zabavno...

za f**k je to najbolš... ni se ti treba vmes lizat pa glavo maš na mehkem ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah, striperka je lahko... ena. Tolk, da bodo mulci vsi nalimani pod odrom, tko da se lohk odrasli v miru pogovorimo, pa fajn je kdaj tud kake joške mal pogledat.. sej veš uno staro decovsko pravilo: "Si vidu ene joške, hočeš videt še vse ostale..."

Muska je bila ... PREGLASNA za pogovor.

Programa je bilo bore malo... izbor motoristke leta, izbor motorja leta, izbor kwaka in bemflarja in čvekača leta (to se kamot pogleda v statistiko letnih objav na čmokalnici in na forumu.. .)

Mah, striperka je lahko... ena. Tolk, da bodo mulci vsi nalimani pod odrom, tko da se lohk odrasli v miru pogovorimo, pa fajn je kdaj tud kake joške mal pogledat.. sej veš uno staro decovsko pravilo: "Si vidu ene joške, hočeš videt še vse ostale..."

Muska je bila ... PREGLASNA za pogovor.

Programa je bilo bore malo... izbor motoristke leta, izbor motorja leta, izbor kwaka in bemflarja in čvekača leta (to se kamot pogleda v statistiko letnih objav na čmokalnici in na forumu.. .)

jaka ne pametuj, ko so bile strptizete, si prou ti tam zraven stal in buljil :D zdej pa glumiš, da ti odrasel človek bi se pogovarjal :P my ass ja :):)

lp, mz

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gasperx....žal ne vidm dobro...al na fotki jest stojim zraven tebe al tvoja Strasy.... :unsure:

.........je že res da je Strasy mlajša in bolj luštna....

.....sam priznam da rabim ene ornk očala, ker smo se skoz slikal v na pol temi in vidm vse zamegljeno... :lol: ..

Kar se pa tiče tvojega non stop najedanja da sm skoz hotla plesat s tabo.....je dejstvo da maš noge na fedr...

..............kot sm že rekla si bil le orodje v mojih rokah, ker si kljub neprimernim letom imel občutek za polke.....

Vseeno al je tip umetnik, muskonter, konjerejec al motorist....vsak ma svoje motnje...

.........................a še vseeno so v roll baru izstopali nekatri moški s šarmom 35+ ..... :004

Mah leta niso nič važna vsaj pri meni ne.. je pa starsy :004 .. no če pač imaš ti slikco bi bil zelo hvaležen....

Jah pri men je tko vsako leto sem bolj na fedr :D bolj star bolj nor.. skos otrok :D hahahaha

Dr.Jakob na začetku posnetka se kr lepo vid kam si skos gledu... tko da ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... upam, da niste predrago plačal tele bejbe ..... :eek:

.... sicer pa, če dobr pogledam, je bla pa od vseh treh še najboljša Binabana .... :010

........... vsaj na začetku .... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sharp Ninja: še zdej ne razumem kako se ti je uspelo skriti pred mano :blush:

Sj veš, SN the shadow warrior :ninja: .....si že preveč striptizete bulu, d nis "ozadja" vidu :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.. mi je bolj erotičen... :P

Pa teb je vse erotično pa toplo.....pa da nisi ti mau Murkota :P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, kdo se je skor sklofal na MNZ? Neki ste se prerival... Škoda. Bi bil pravi bajkerski žur (poleg plesačic seveda).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....stepli?....a blu premalu bab?.... :smoke:

to itak. ampak nekaj so se objemal... sej ni blo še fajta. so bili pa na dobri poti...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... ej... naslednjič mi2 uprizoriva fajt na uni mizi pa štangi... pa bo... da ne bodo vsi pol obsedeni z joški.... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!