Skoči na vsebino

Slovenska vstaja, Mariborska vstaja, ... itd.


kekec III

Priporočene objave

Pirati so navadne reve

Sram vas bodi!

Hem, očitno se je tudi tvoja raven komuniciranja adaptirala na raven tistega, kar oporekaš Janši.

Kangler bo odstopil še pred koncem počitnic, saj je posrednih dokazov za zadnjo lumparijo dovolj, če pa policija najde še dejanske dokaze za korupcijo v tem primeru, potem se zaporu ne bo mogel izogniti.

Spremljajte kaj bo jutri storila Komisija za preprečevanje korupcije...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najmanj pol prebivalcev Slovenije živi pod župani,ki so v

preiskavi zaradi korupcije, zlorabe položaja, podkupovanja.

In zelo zanimivo je, Popovič ponoven mandat,Kangler,

Jankovič isto in še bi se našlo.Kaj je z nami narobe.

Z nami ni nič kaj dosti narobe. :smoke:

Mi smo že prav. :OK:

Problem je v tem, ko ti na seznam dajo 5 hohštaplerjev, kateri je eden bolj gnil kot drugi. In če se za enega ve, da ne bo samo jemal - ampak bo tudi kaj nazaj dal ( zoki in pop ) vsi drugi bi pa samo v svoj žep in v žepe žlahte basal ................... :grim ................... ja pol pofočkaš tistega, ki bo naredil najmanj škode. :smoke:

Je pa res, da so si SAMI zapečatili ENOSMERNE VOZOVNICE V ................................... NEPOVRAT.

Enim bo "odšlo" prej - drugim kasneje.

Kdor od glavešin je mislil, da narod - nima spomina ............................ :smoke: ....................... eeeeeeeeeeeeee ta se je zaje............. in to bogato. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Heheee - pri mojih letih ne preostane drugega kot to da se spustiš na nivo

nasprotnikov v komunikaciji, saj drugače nihče ne razume kaj hočeš povedati.

A' razumeš, policaj, če to bereš - razumeš?

Veš kako pravijo, ne spuščaj se na raven butlja, ker te bo premagal z izkušnjami.

Nasilje ni rešitev, protesti in politična akcija pa sta pot proti rešitvi, kadar pravna država in demokratične institucije zatajijo. Nasilje najraje uporabijo tisti, ki se počutijo močne (imajo nadzor nad represijo) zato je nasilje v njihovem interesu.

post-1019-0-82915400-1354042426_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm Fritz, težko je filozofirati s človekom s puško, kaj meniš?

Sicer me takrat še ni bilo na svetu (hvala Svantevitu) a mislim da so bržkone tudi sužnji nekoliko protestirali proti svoji bodoči usodi, in kot je pokazala zgodovina, precej neuspešno.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veš kako pravijo, ne spuščaj se na raven butlja, ker te bo premagal z izkušnjami.

Nasilje ni rešitev, protesti in politična akcija pa sta pot proti rešitvi, kadar pravna država in demokratične institucije zatajijo. Nasilje najraje uporabijo tisti, ki se počutijo močne (imajo nadzor nad represijo) zato je nasilje v njihovem interesu.

Pa RES še verjameš, da lahko do sprememb pride po mirni poti? :mellow:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse skupaj je res začetek - radikalizem bo šele prišel.

Policisti se bodo morali odločiti ali bodo z ljudmi ali s tistimi lopovi, ki so vsem nam v zadnjih 20 letih oropali državo in prihodnost naših otrok...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ha, ha ravnokar poslušal Šturma, ne vem kaj ga sploh vlačjo povsod, k ga je že davno cajt povozil in je vneto nabijal o ustavi, ki ljudjem daje legitimno pravico do mirnih demonstracij brez nasilja in da je nasilje nepotrebno, ker imamo vsi po ustavi pravico do mirnih demonstracij in da v ustavi piše , da lahko popolnoma legitimno mirno demonstriraš.........in te potem noben ne jebe, ker si itak en debil z ulce, ki se še vpit ne upa. Jebala te Šturm tvoja ustava...mislim, da v njej piše tud, da vsak, ki hoče delat in dela, ima pravico do dostojnega življenja in se mu ni treba bat, da ga bo ta država (in vsi lopovi, ki v njej prosperirajo s pomočjo skorumpiranih politikov) totalno zjebala in da otrokom ni treba bit lačni, pa žal so itd. itd.

Popravljeno . Popravil MARE 65
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje in dekleta... Tole me spominja na Nemčijo v 30. letih... Hitler je dobival na vsakih volitvah 60 in več odstotkov glasov... Po vojni pa ni bilo nikogar, ki bi priznal da ga je volil...

Le kdo je voliil Kanglerja, Janšo, Jankoviča, Pahorja, Lukšiča, Erjavca in vse ostale? Kaj so na volitvah padli z neba?

Ja, druga imena dodajajte sami, kot vam paše... Nikogar nisem izpustil namenoma

lp

bv

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, Mare, vsak ima pravico do dela. Nikomur ni možno prepovedat da bi delal. Ampak kaj delat, po kateri ceni in podobno, to pa ne piše nikjer v ustavi. In vsak ki dela ima pravico do rezultatov svojega dela. Ampak kdo bo futral vse tiste ki so si prisvojili 3/4 rezultatov mojega dela?

lp

bv

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, Mare, vsak ima pravico do dela. Nikomur ni možno prepovedat da bi delal. Ampak kaj delat, po kateri ceni in podobno, to pa ne piše nikjer v ustavi. In vsak ki dela ima pravico do rezultatov svojega dela. Ampak kdo bo futral vse tiste ki so si prisvojili 3/4 rezultatov mojega dela?

lp

bv

Je tako in v ustavi tudi piše, da smo pravna država in s tem posredno, da bi vsi ti, ki so pokradli premoženje slovenskega naroda morali odgovarjati za svoja dejanja.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, ustava je pomanjkliva - že v njej bi moral biti člen, kjer bi jasno pisalo, da političnih funkcij ne smejo opravljati osebe, ki so osumljene KD,ali pa so v kazenskem postopku..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje in dekleta... Tole me spominja na Nemčijo v 30. letih... Hitler je dobival na vsakih volitvah 60 in več odstotkov glasov... Po vojni pa ni bilo nikogar, ki bi priznal da ga je volil...

Le kdo je voliil Kanglerja, Janšo, Jankoviča, Pahorja, Lukšiča, Erjavca in vse ostale? Kaj so na volitvah padli z neba?

Ja, druga imena dodajajte sami, kot vam paše... Nikogar nisem izpustil namenoma

lp

bv

Volil jih je narod, ker so marsikaj obljubljali in jim je narod verjel, zdaj so pa mnogi pokazali svoj pravi obraz, vendar jim nihče nič ne more :wallbash:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je tako in v ustavi tudi piše, da smo pravna država in s tem posredno, da bi vsi ti, ki so pokradli premoženje slovenskega naroda morali odgovarjati za svoja dejanja.

Kdo ga je pokradel? Kam je šel denar ki ga je dobil Bavčar? Za nakup podjetij. Kdo jih je prodajal? KAD, SOD, PID-ovska industrija,...

Kam je šel iz Kada, oda, države,... V porabo. Penzije, nadomestila za brezposelne, javno upravo...

Kdo je potem pokradel denar? Enostavno pojedli smo ga.

lp

bv

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kmalu ...

post-190-0-35146200-1354054542_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil kekec III
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo ga je pokradel? Kam je šel denar ki ga je dobil Bavčar? Za nakup podjetij. Kdo jih je prodajal? KAD, SOD, PID-ovska industrija,...

Kam je šel iz Kada, oda, države,... V porabo. Penzije, nadomestila za brezposelne, javno upravo...

Kdo je potem pokradel denar? Enostavno pojedli smo ga.

lp

bv

Ja samo eni so lačni, eni imajo pa zaloge futra za dve generacije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo ga je pokradel? Kam je šel denar ki ga je dobil Bavčar? Za nakup podjetij. Kdo jih je prodajal? KAD, SOD, PID-ovska industrija,...

Kam je šel iz Kada, oda, države,... V porabo. Penzije, nadomestila za brezposelne, javno upravo...

Kdo je potem pokradel denar? Enostavno pojedli smo ga.

lp

bv

Me zanima kolk je bavčar od nakradenega dal za penzije?
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Le kdo je voliil Kanglerja, Janšo, Jankoviča, Pahorja, Lukšiča, Erjavca in vse ostale? Kaj so na volitvah padli z neba?

...

Poglej podatek koliko je ljudi v Sloveniji, poglej koliko procentna je bila volilna udeležba in poglej koliko procentov je dobil posameznik pa bo boš dobil ne preveč visoko številko teh ljudi.

Vedi pa so (SMO) bili ti ljudje največkrat nevedni, zmanipulirani ali zavedeni. Da ne omenjam, zakaj je večina hodila na volitve: "Da bi drek ki bolj smrdi, ne dobil prednosti ter oblasti pred drekom, ki smrdi nekoliko manj."

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo ga je pokradel? Kam je šel denar ki ga je dobil Bavčar? Za nakup podjetij. Kdo jih je prodajal? KAD, SOD, PID-ovska industrija,...

Kam je šel iz Kada, oda, države,... V porabo. Penzije, nadomestila za brezposelne, javno upravo...

Kdo je potem pokradel denar? Enostavno pojedli smo ga.

lp

bv

Ti se mal norca delaš. Še najbolj pa iz sebe!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm Fritz, težko je filozofirati s človekom s puško, kaj meniš?

Sicer me takrat še ni bilo na svetu (hvala Svantevitu) a mislim da so bržkone tudi sužnji nekoliko protestirali proti svoji bodoči usodi, in kot je pokazala zgodovina, precej neuspešno.

Hm, a je Kangler imel puško? Ali so policisti imeli strelno orožje? Mal mešate jabolka in rezervne dele za pasata.

Deset tisoč protestantov v Mariboru in apatični Sloveniji je ogromno in to je bil precejšen šok za elito, še hujši pa je strah, da se bi kaj takšnega začelo dogajati po drugih mestih. Deset tisoč ljudi lahko mirno protestira in se jih bo slišalo, več kot jih bo, več se jih bo slišalo in dosegli bodo svoje. Za to ni potrebno nobeno nasilje in nasilje je v interesu elit, saj z njim odvračajo pozornost od legitimnih zahtev večine k nekim vandalom ter poskušajo tako opravičiti uporabo sile proti vsem.

Če prihaja do neupravičene uporabe sile s strani policije, potem je potrebno zadeve dokumentirati in podati prijave. Potem gre ocenjevati policijo glede na to, kako so obravnavali te prijave in ali so sankcionirali kršitelje. V obeh primerih je potrebno aktivno delovanje in so potrebni neodvisni mediji.

Mimogrede, vprašanje je, ali je slovenska policija sposobna obvladovati demonstracije takšnih razmer v dveh ali treh slovenskih mestih istočasno, glede na to kakšno silo so uporabili v Mariboru.

Mi smo še nismo pri pravem nasilju in ne želite si, da bi do njega prišlo.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He he zanimivo kako smo cenzurirani tud na motosvetu!

Drgač pa Fitz lah postaneš nasilen al pa se pustiš počasi utopiti tem sadistom v politiki!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Citat iz Večera:

... Kar je pri teh opisih mariborskega nasilništva, ki ga je v svojem proslulem tvitu zaokrožil novinar Radia Ognjišče, ko je v duhu iskrene krščanske ljubezni do bližnjega obžaloval, da policija ne sme uporabljati strelnega orožja, najbolj bodlo v oči, je dejstvo, da nihče od pristojnih ni obsodil policijskega terorizma. Res je, nekaj mladcev se je zaganjalo v policijski kordon pred občino, ampak profesionalci, ki so jih uvozili za to posebno priložnost v Mariboru, bi s to peščico nasilnežev zlahka opravili. Namesto tega so iz zemlje in zraka udarili po množici, ki je na trgu stala mirno. Še več: mladi aktivisti so delili drobne lističe, na katerih so ljudi prosili, naj protestirajo mirno in naj bodo pozorni na provokatorje. ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, a je Kangler imel puško? Ali so policisti imeli strelno orožje? Mal mešate jabolka in rezervne dele za pasata.

Deset tisoč protestantov v Mariboru in apatični Sloveniji je ogromno in to je bil precejšen šok za elito, še hujši pa je strah, da se bi kaj takšnega začelo dogajati po drugih mestih. Deset tisoč ljudi lahko mirno protestira in se jih bo slišalo, več kot jih bo, več se jih bo slišalo in dosegli bodo svoje. Za to ni potrebno nobeno nasilje in nasilje je v interesu elit, saj z njim odvračajo pozornost od legitimnih zahtev večine k nekim vandalom ter poskušajo tako opravičiti uporabo sile proti vsem.

Če prihaja do neupravičene uporabe sile s strani policije, potem je potrebno zadeve dokumentirati in podati prijave. Potem gre ocenjevati policijo glede na to, kako so obravnavali te prijave in ali so sankcionirali kršitelje. V obeh primerih je potrebno aktivno delovanje in so potrebni neodvisni mediji.

Mimogrede, vprašanje je, ali je slovenska policija sposobna obvladovati demonstracije takšnih razmer v dveh ali treh slovenskih mestih istočasno, glede na to kakšno silo so uporabili v Mariboru.

Mi smo še nismo pri pravem nasilju in ne želite si, da bi do njega prišlo.

Ne vem koliko od 10.000 protestnikov je bilo tudi PROTESTANTOV ?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Deset tisoč ljudi lahko mirno protestira in se jih bo slišalo, več kot jih bo, več se jih bo slišalo in dosegli bodo svoje. ...

Fritz, mislim, da si nekajkrat malo manjkal.

Kaj se je doseglo s sindikalnimi protesti pred leti in z zadnjimi? Eno veliko figo freško. Politiki se v pest režijo in še bolj šponajo z ukrepi in kradejo za svoje žepe. Ker so psihopati in dokler se ne čutijo dejansko ogrožene, se v svoji narcisoidni vzvišenosti na ljudi sladko požvižgajo.

Vsakodnevno politično in gospodarsko dogajanje v naši banana državi to dokazuje. Ne moreš spregledati.

... Za to ni potrebno nobeno nasilje in nasilje je v interesu elit, saj z njim odvračajo pozornost od legitimnih zahtev večine k nekim vandalom ter poskušajo tako opravičiti uporabo sile proti vsem. ...

Res je. In spet velja moja značajska ocena politikov iz zgornjega odstavka.

Stanje je tako alarmantno, informacije pa tako pretresljive, da verjamem govorici, da se v okviru stranke SDS in dolčenih oseb iz policije, uri neonaciste ravno za spodbujanje ekscesov na takih protestih.

Na vsako stran postaviš dva pravokatorja, ki vzpodbudita eksplozijo nasilja. Zato je treba identificirati in izločiti tako provokatorje iz vrst protestnikov, kot tiste v vrstah policistov. In v vrstah policistov je to celo mnogo lažje kot na drugi strani. Ker se bolj poznajo iin vedo kako je kdo ukrepal. Zato sem tudi pisal kot sem o tistem prenapetem policaju v Ljubljani v času sindikalnih protestov.

Protestniki pa bodo morali tudi sami izločiti pravokatorje in obenem izdelati strategijo boja na ulici. Izjave o barikadah in plinskih maskah naslednjič po mojem niso iz trte zvite.

... Mi smo še nismo pri pravem nasilju in ne želite si, da bi do njega prišlo.

Tudi slučajno si tega ne želim in verjamem, da si tudi večina protestnikov tega ne želi. A ko so ljudje postavljeni pred izbiro ali počasi crkovati ali se upreti in svoj gnev izliti na nekoga, za katerega smatrajo, da je kriv njihove bede ...

Popravljeno . Popravil I30
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!