Skoči na vsebino

Slovenska vstaja, Mariborska vstaja, ... itd.


kekec III

Priporočene objave

Tole je zaokrožilo po fb:

Tole pa nam sporočajo Slovenski vojaki:

Pogumni sodržavljani,

tudi veliki večini slovenskih vojakov se ob zadnjih dogodkih v domovini obrača želodec. Ravno tako kot vi, ne razumemo topoglavosti političnih in gospodarskih elit ter njihovega očitnega nerazumevanja sporočil ljudstva. Razočarani spremljamo zlorabljanje vojske v notranjepolitične namene, ki ga je ob popolnoma neustreznem času demonst

rirala trenutna vlada, z vabilom načelnika generalštaba na nekakšen krizni sestanek. Kriza v kontekstu tega sestanka nedvomno je, pa ne za nas, ljudstvo, temveč za vladajoče elite.

Vojaška doktrina pravi, da »nesi boj k sovražniku«. Z vstajo slovenskega ljudstva ste to pogumno začeli udejanjati tudi vi. Vsakodnevni boj za preživetje, ki ga bijemo s svojimi domačimi na svojih domovih, ste prenesli na vrata elit. Šele zdaj tudi slednje začenjajo čutiti krizo, zato v obupanih poskusih poskušajo rešiti svoje položaje.

Vendar vas naj njihove poteze ne skrbijo. Pri zahtevah ostanite trdni in ne ločujte se na leve in desne. Vse pomembne zmage se zgodijo zaradi enotnosti, vztrajnosti in poguma. Po dvajsetih letih izčrpavanja je čas za novo zmago. Slovenski vojaki smo vedno bili in bomo na strani domovine. Domovina pa smo ljudstvo, v čudoviti deželi na sončni strani Alp.

Popolnoma vas podpiramo v vseh zahtevah, saj so te tudi naše. Če bo prišel trenutek, da nas bodo hoteli zlorabiti še s pošiljanjem na domače ulice, pa ste lahko popolnoma brez skrbi, saj vemo kje in s kom bomo stali – Z VAMI!

28.11.2012

Slovenski vojaki

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nism blont, res ne... če ne verjameš pa tvoj problem .... aja, nimam slikce za protiutež

Potrjujem: dejansko je zelo fejst ne-blondinka.

Če bi vedeli s kako lepotico imajo opravka se sploh ne bi zajebavali amapk kot polžekui drsali po svoji slini.

Ne verjamem! Se morš mal premaknt, da preverim! Vidim samo rit pa tangice na špic škornje zataknjene. :smoke:

Kar verjemi ... gl. zg.

ha ha ha ! Broj 1 bravo !

kot da je do Velenja 90 svetlobnih let in ne kilometrov ! saj ne da ti ne verjamem da bo Ivan udarli z vso silo, ampak vseh se že ne bo znebil !

Gverila se je lih toliko oborožila kolikor so ji ponudili v Postojnski vojašnici, ker Ivan nima nekurantnih zalog ! :kva2:

Hojsa pa se sploh ne splača komentirat ! :SS

ej .. gotovo si povedal nekaj zelooo kunštnega.

Oprostiti boš moral moji osebni bebavosti .. sej veš:

Butalc = Butalc ... ker resnično ne vem:

a' si hotel kaj povedati?

Morda celo kaj takega kar naj bi razumel?

Ne morem verjet. res je kar piše Brojedan.

Mediji že poročajo.

A' je mogoče, da na Motomarsu še vedno "živijo" uporabniki, ki ne verjamejo Broju1?

Neverjetno .. pa res !

:glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dovolj je bilo! Dovolj smo bili hlapci, ponižani, vedno tiho, brez pravic, brez možnosti, da naše otroke dostojno živimo! DOVOLJ JE BILO! HOČEMO REVOLUCIJO! NAJ SE ZGODI ULICA, NAJ SE ZGODI UPOR! STOP JANŠIZMU, STOP VLADI, STOP TAJKUNOM! 30.12.2012 16H DELITE NAPREJ STRAN! STOP JANŠIZMU!

432274_389532901124202_1724138529_n.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dovolj je bilo! Dovolj smo bili hlapci, ponižani, vedno tiho, brez pravic, brez možnosti, da naše otroke dostojno živimo! DOVOLJ JE BILO! HOČEMO REVOLUCIJO! NAJ SE ZGODI ULICA, NAJ SE ZGODI UPOR! STOP JANŠIZMU, STOP VLADI, STOP TAJKUNOM! 30.12.2012 16H DELITE NAPREJ STRAN! STOP JANŠIZMU!

432274_389532901124202_1724138529_n.jpg

Na sliki piše 11 mesec, kdaj zdaj? A so že Janševi hekerji posegli vmes?

Popravljeno . Popravil sayo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čelik: Tudi protest za Janšo leta 1988 ni bil prijavljen

Pavle Čelik: "Ko so konec 80. ljudje na protestih podpirali Janeza Janšo, ni bilo nobenih prijav demonstracij!"

"21. junija leta 1988 se je na Kongresnem trgu zbralo 25 tisoč ljudi, ki jih je varovalo pet miličnikov, in je vse bilo mirno. Protestirali so zoper režim, zoper Jugoslavijo in za 'četverico" - Janšo, Borštnerja, Tasića in Zavrla," se spominja Čelik.

"Ni bilo nobene prijave. Milica je zavarovala proteste po uradni dolžnosti, tudi danes bi morala zavarovati po uradni dolžnosti demonstracije, ki niso prijavljene, saj tako piše v zakonu o javnem zbiranju," dodaja Čelik.

"To, da prijav protestov zdaj ni, ni nič novega, pa to niti ni nič strašnega. Če se ljudje zberejo sami, brez prijave, se bo policija pač morala navaditi. Tega smo se v socializmu morali navaditi mi in se bodo morali navaditi tudi tisti, ki so zdaj na oblasti," meni Čelik.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi policisti so z nami.

PROTESTIRAJ ZA NAJU OBA…

Rožico prinesi mi na ščit

ko za par sto evrov

z njim branim domovino

naj bo vrtnica al' nagelj

v srcu z njim toplo

bom čuval tudi tvojo imovino

Spusti kocko in odvrzi bes

saj jezna sva oba

na iste in enake zajedavce

stopiva skupaj proti prvi vrsti

z rožo pisano pojdiva

oba med zmagovalce

Ne uničujmo kar so naši dedje

z muko in trpljenjem

skozi vsa ta leta nam zgradili

naredimo boljši svet

in jim poplačajmo za vse

kar skozi znoj so nas učili

Rožico prinesi mi na ščit

ko za par sto evrov

pred teboj stojim v dilemi

je barva cveta nepomembna

brez nasilja in pogube

z upajočimi očmi me zdaj objemi

Protestiraj za naju oba…

by Mikla

http://www.facebook.com/mitja.mikla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čelik: Tudi protest za Janšo leta 1988 ni bil prijavljen

Pavle Čelik: "Ko so konec 80. ljudje na protestih podpirali Janeza Janšo, ni bilo nobenih prijav demonstracij!"

"21. junija leta 1988 se je na Kongresnem trgu zbralo 25 tisoč ljudi, ki jih je varovalo pet miličnikov, in je vse bilo mirno. Protestirali so zoper režim, zoper Jugoslavijo in za 'četverico" - Janšo, Borštnerja, Tasića in Zavrla," se spominja Čelik.

"Ni bilo nobene prijave. Milica je zavarovala proteste po uradni dolžnosti, tudi danes bi morala zavarovati po uradni dolžnosti demonstracije, ki niso prijavljene, saj tako piše v zakonu o javnem zbiranju," dodaja Čelik.

"To, da prijav protestov zdaj ni, ni nič novega, pa to niti ni nič strašnega. Če se ljudje zberejo sami, brez prijave, se bo policija pač morala navaditi. Tega smo se v socializmu morali navaditi mi in se bodo morali navaditi tudi tisti, ki so zdaj na oblasti," meni Čelik.

Mogoče ja pa takrat vladajoča elita to dopuščala in potihem upala na spremembe, ki so se kasneje zgodile in niso poslali milice v večjem številu.

Sedanja elita pa se ravno takih sprememb zgleda najbolj boji. Zelo težko je zapustiti polno korito.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsakemu politiku, ki bi si drznil pokazati nos med protestniki, in vrenje ljudstva izkoristiti za samopromocijo, bi bilo treba nameniti vsaj eno dobro merjeno brco v rit.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče ja pa takrat vladajoča elita to dopuščala in potihem upala na spremembe, ki so se kasneje zgodile in niso poslali milice v večjem številu.

Sedanja elita pa se ravno takih sprememb zgleda najbolj boji. Zelo težko je zapustiti polno korito.

Marja, točno tako je bilo!

Toliko se še spomnim in ravno toliko vpogleda sem imel v zadeve, da to z gotovostjo potrdim.

In taisti ljudje, ki so tako pripravljali teren, da so se zgodile spremembe, so že takrat opozarjali na Janšo, kot največjo nevarnost za Slovenijo. Zato jih je tudi ves čas stigmatiziral, idioti pa so mu in mu nasedajo.

No, pa še malo nazaj na Štajersko:

NAJNOVEJŠA MARIBORSKA RISANKA

http://www.radio1.si/strani/Oddaje.aspx?ID=19297&LNK=3

Vsakemu politiku, ki bi si drznil pokazati nos med protestniki, in vrenje ljudstva izkoristiti za samopromocijo, bi bilo treba nameniti vsaj eno dobro merjeno brco v rit.

Ok, torej jutri bulerje na noge!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah, pomoje ni primerjave z jugo!! Takrat smo čutli sovražnika od zunaj danes pa ga imamo v porah!! Žerdina mace tud osebno poznam pa mi nekak ne leži njegovo pisanje..

Kar se pa plavčkov tiče so pač hlapci za par sto evrov in težko jih bo kultivirati. Sploh dokler jih krmari psiho!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah, pomoje ni primerjave z jugo!! ...

Kaj pa je s tabo? Kakšnega sovražnika od zunaj neki? To so nafarbali le nekaj izoliranih vojakov, ki so jih nagnali na meje.

Presneto dobro smo vedeli da gre za sovražnika znotraj nas! Za tiste, ki so nas takrat izkoriščali in pehali v bedo.

Danes je zgodba dokaj podobna, le scena je malo drugačna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče ja pa takrat vladajoča elita to dopuščala in potihem upala na spremembe, ki so se kasneje zgodile in niso poslali milice v večjem številu.

Sedanja elita pa se ravno takih sprememb zgleda najbolj boji. Zelo težko je zapustiti polno korito.

Ja , samo na žalost ga na miren način ne bo zapustila.Probali smo celo demokratične volitve,naj zmagajo najboljši,najsposobnejši,najpravičnejši,vidimopa da rotirajo vedno isti in se po sistemu lačnih in sitih muh menjajo pri koritu.Ali je prašiči boljši izraz.

In posledično se ljudstvo zgodi in ko se zgodi je treba to vzet resno.Zgodovina je pokazala da zatiranje tega s policijo in vojsko ne umiri,le nasiljese stopnjuje.

In če se volja ljudstva spoštuje na referendumih in volitvah, se mora tako spontano zbiranje vzet še toliko bolj resno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nevem če je kdo že napisal:

3. MARIBORSKA VSTAJA - PONEDELJEK 3.12. OB 16.30 NA TRGU SVOBODE!!!

see yaaaaaaaa

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdaj bo konec krize v Sloveniji?...

Ko bo prišel Virant k Jankoviću v zapor povedat,

da je Janšo na Türkovem pogrebu kap zadela! :)))

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na sliki piše 11 mesec, kdaj zdaj? A so že Janševi hekerji posegli vmes?

In kateri datum je DANES.........daj....kupi si koledar :-(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi policisti so z nami.

PROTESTIRAJ ZA NAJU OBA…

Rožico prinesi mi na ščit

ko za par sto evrov

z njim branim domovino

naj bo vrtnica al' nagelj

v srcu z njim toplo

bom čuval tudi tvojo imovino

Spusti kocko in odvrzi bes

saj jezna sva oba

na iste in enake zajedavce

stopiva skupaj proti prvi vrsti

z rožo pisano pojdiva

oba med zmagovalce

Ne uničujmo kar so naši dedje

z muko in trpljenjem

skozi vsa ta leta nam zgradili

naredimo boljši svet

in jim poplačajmo za vse

kar skozi znoj so nas učili

Rožico prinesi mi na ščit

ko za par sto evrov

pred teboj stojim v dilemi

je barva cveta nepomembna

brez nasilja in pogube

z upajočimi očmi me zdaj objemi

Protestiraj za naju oba…

by Mikla

http://www.facebook.com/mitja.mikla

Živi nateg!

Mirnih demonstracij ne jebe noben politik - še najman pa psihopat Janša.

Na mirne demonstracije ni treba hoditi, saj je bolje, da se dobimo kje na pijači.

Efekt na Janšo bo isti!

Mogoče ja pa takrat vladajoča elita to dopuščala in potihem upala na spremembe, ki so se kasneje zgodile in niso poslali milice v večjem številu.

Sedanja elita pa se ravno takih sprememb zgleda najbolj boji. Zelo težko je zapustiti polno korito.

Ne drži! Bil sem na demonstracijah leta 1972 ko smo zasedli FF za nekaj dni in potem pristali pred skupščino (ista stavba) obkoljeni s policijo v ozadju pa vojska z bajopneti na puškah. Niti enega človeka niso udarili ali aretirali, ker so rekli: "To so naši otroci! Naša bodočnost!" in so to resno mislili!

Danes pa spihopata boliqrac za otroke in bodočnost - njemu je važno da Merklovi zleze čim globje v rit in pobere čim več denarja preden spizdi v Avstralijo.

Vsakemu politiku, ki bi si drznil pokazati nos med protestniki, in vrenje ljudstva izkoristiti za samopromocijo, bi bilo treba nameniti vsaj eno dobro merjeno brco v rit.

granitno kocko v glavo ne pa brco v rit

Ah, pomoje ni primerjave z jugo!! Takrat smo čutli sovražnika od zunaj danes pa ga imamo v porah!! Žerdina mace tud osebno poznam pa mi nekak ne leži njegovo pisanje..

Kar se pa plavčkov tiče so pač hlapci za par sto evrov in težko jih bo kultivirati. Sploh dokler jih krmari psiho!!

Roberto - včasih pa resnično tako pihneš, da človek ne ve ali se zajebavaš ali resno misliš.

:wacko: :blink:

Tu je tematika o demonstracijah, ki so se in se dogajajo zaradi notranjih težav države.

Kaj pa je s tabo? Kakšnega sovražnika od zunaj neki? To so nafarbali le nekaj izoliranih vojakov, ki so jih nagnali na meje.

Presneto dobro smo vedeli da gre za sovražnika znotraj nas! Za tiste, ki so nas takrat izkoriščali in pehali v bedo.

Danes je zgodba dokaj podobna, le scena je malo drugačna.

Ne drži. V glavnem je 1972 šlo za reformo faqltete, kasneje v drugi polovici osemdesetih pa na temelju "svobode govora" že zloraba množic za odcepitev Butal z namenom popolnega izropanja področja. EU in NATO sta v tem z veseljem sodelovala, ker je SFRJ kazila EU kapitalistično sliko in kot izrazito socialna ni spadala v EU. Delovanje CIA je natančno dokumentirano. GLAVNI CILJ pa je bil leta 1975 (se mi zdi) opisan v prilogi dela, kjer je bilo v članku pojasnjeno, da se D trudi v okviru EU na hrvaški obali izgraditi svojo Florido. Takrat smo se temi vsi smejali - pa poglejmo zdaj!

Ja , samo na žalost ga na miren način ne bo zapustila.Probali smo celo demokratične volitve,naj zmagajo najboljši,najsposobnejši,najpravičnejši,vidimopa da rotirajo vedno isti in se po sistemu lačnih in sitih muh menjajo pri koritu.Ali je prašiči boljši izraz.

In posledično se ljudstvo zgodi in ko se zgodi je treba to vzet resno.Zgodovina je pokazala da zatiranje tega s policijo in vojsko ne umiri,le nasiljese stopnjuje.

In če se volja ljudstva spoštuje na referendumih in volitvah, se mora tako spontano zbiranje vzet še toliko bolj resno.

Podpišem!

:yes:

Popravljeno . Popravil brojedan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti rajši malo poglej kaj si ti napisal, pa z malo lepšim tonom prosim

Kopiral......kot povsod.....velja flajer

kakšnim tonom????? pridi.....al pa ostani doma.......men je čist vseeno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kopiral......kot povsod.....velja flajer

kakšnim tonom????? pridi.....al pa ostani doma.......men je čist vseeno

Jaz pridem jutr, lohk bi se motosvetovci dobili pr sidru okoli 16h

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ta človek nima hudih mentalnih težav.........

in kot bi rekel Vapo........spet je umrlo veliko število letečih rožnatih slončkov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!