Skoči na vsebino

Slovenska vstaja, Mariborska vstaja, ... itd.


kekec III

Priporočene objave

Povprašaj svoje prijatelje sodnike zakaj velja pri nas zakon, da se obravnava ne sme pričeti, če NISO PRISOTNI VSI OBTOŽENCI.

Ma daj - kaj pa lažeš?

Kako se ne sme začeti?

Kako je pa potem sodnik/ca izpeljala nekaj obravnav brez Janše?

To kar pišeš je čisto navadno butasto nakladanje ...

NIKJER pa nisem pisal, da med sodniki ni pokvarejencev.

To si mi zlobno podtaknil.

Če je MENE sodnica prodala za 1.000 DEM (takrat) in mi naredila škode za eno lepo hišo,

potem je NEMOGOČE, da bi jaz kaj takega pisal.

Ampak zato jaz ne mislim, da so VSI sodniki pokvarjeni.

Si ti sploh trezen, ko bereš moje zapise?

:drunk:

Mi bomo pa demonstrirali, pa ne vemo točno zakaj...

Bo že držalo, da VI ne veste zakaj .. pa tudi marsičesa drugega - ne!

Pa naj tako ostane ... bo najbolje za vaju.

Med tem si pa zapojta tisto, "... kdor ne skače ni za Janšo ..."

in si privoščita oba nekaj ritmične gimnastike.

:bounce: :bounce:

Jaz grem pa malo zadremat .. tak zaspan ndan je.

:yawn:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj imamo vsi Slovenci občutek, da so vsi politiki pokvarjeni, ostali pa ne. Nekako politiki izhajajo iz ljudstva in jim politika le omogoča, da svoje nizkotne ideje tudi uresničijo. Sicer pa o poštenju Slovencev pričajo dejstva o tihotapljenju (za osebno rabo), delu na sivo in črno - plačevanju na roko, brez računov in DDV, kopiranje glasbe in filmov, nategi pri prodaji rabljenih vozil, obrtniški nategi, finančni nategi, ...

Še v šoli prepisujemo in goljufamo na izpitih - že otroci se učijo, da se poštenje ne izplača - če ne dovoliš sosedu, da plonka, si ženski spolni organ.

Tako na oko bi lahko rekel, da je vsak Slovenec vsaj nekje in nekoč ravnal nepošteno, in ker je takšna naša morala (vrednota ni delo ampak bogastvo), so tudi politiki odraz tega.

Zelo dolgotrajna in mukotrpna rešitev bi bila vzgoja v duhu moralnih vrednot, kjer bi morali res striktno težiti k poštenju, solidarnosti in pridnosti. In potrebovali bi vsaj eno generacijo, da bi te vrednote prijele.

Torej moramo na protestih zahtevati, da ne odletijo samo politiki, ampak celo ljudstvo, saj bodo naslednji politiki ravno tako izvoljeni iz istega naroda.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma daj - kaj pa lažeš?

Kako se ne sme začeti?

Kako je pa potem sodnik/ca izpeljala nekaj obravnav brez Janše?

To kar pišeš je čisto navadno butasto nakladanje ...

.........................

Jaz grem pa malo zadremat .. tak zaspan ndan je.

:yawn:

A nisi prebral o Satexu vsega? Ponavljam: dokler stvar ni zastarala, je sodnica razpisala čez 70 obravnav in nobena se ni začela, ker so jo odvetniki toženih preprečili zaradi neprisotnosti....

In ne podtikaj mi nikogar od politikov "za mojega". Bo pa prvemu dal glas, ki bo trofil žebljico na glavico in pojmoval pravno državo pravilno.

Evo ti dodatka po Bojanv navajanju sodniških svinjarij.

Lani decembra je bila zadnja obravnava na sodišču. Neugodna sodba in stranka v postopku najavi pritožbo in plača takso. Kmalu bo eno leto okoli in sodnica (sodišče) še vedno ni poslala obrazložitve sodbe, ki je osnova za pritožbo. Po zakonu jo je dolžna poslati v 30 dneh... Če je ne, mora pisati predsedniku sodišča in navesti vzroke zamude. Znesek je že blizu 200.000 €. Znano? Aja. Pravda traja že 10 let, vzrok je izmišljena reklamacija in zmanjšana vrednost objekta, ČEPRAV JE GLAVNI INVESTITOR PODAL PISNO IZJAVO, DA SVOJEMU GLAVNEMU IZVAJALCU (ki se izmika plačila) NI IZ VIRA REKLAMACIJE ODTEGNIL NIČ!!!

Še ena cvetka. Pogodba z Merkurjem pred leti. Dobavitelj (Merkur) je zahteval tudi osebno poroštveno menico lastnika podjetja. Le-ta je to odklonil in v pooblastilu za izponitev menice je rubrika poroka prazna, podpisan samo direktor podjetja. Firmo gradbinci butnejo v prisilno poravnavo zaradi neplačil, stečajev,... Merkur se s prisilko strinja in na znesek 42.000 € dobi čez leto 20 % in od države še DDV na razliko. Ostane znesek cca 25.000 €. Z nepopolno menico začne izvršbo na fizično stranko, jo pošlje na vnovčitev in vpiše TR firme. Znesek na bianco menico vpiše 52.000 € !!!!!

Prvostopenjsko sodišče sodi v korist lastnika podjetja, VIŠJE SODIŠČE pa v korist MERKURJA in sodba glasi, da mora lastnik podjetja poravnati 42.000 € + obresti. Torej 17.000 več, kot je dejanski dolg!!!! Ja, MERKUR ima odlične odvetnike.... Sedaj je dana zahteva za revizijo postopka.... A bo katera od treh "sodnic" zaradi neznanja in povzročanja škode komu odgovarjala?

In takih zavlačevanj in svinjarij je katastrofalno mnogo. Karavane pa grejo dalje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm .. mogoče je pa srž problema v tem, da so ta boljši odvetniki (= sposobni pravniki) odjadrali v zasebne vode in se sedaj dobesedno norčujejo iz svojih nekdanjih nesposobnih sošolcev, kateri so si poiskali 'varne' službe na tožilstvu in sodstvu: vse v smislu 'pa da vidimo kdo bo koga nadmudrio'.

En tožilec ali pa ena sodnica delata cel mesec za cca. 2,5 jurčke neto, sposobni odvetniki pa za tak denar niti telefona ne dvignejo.

Se mi zdi, da ta domneva drži vodo ..

@Brojedan: Odgovor na AtaIBA: BTW, tota je bla pa res nizka !

Si ti sploh trezen, ko bereš moje zapise?

:drunk:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm .. mogoče je pa srž problema v tem, da so ta boljši odvetniki (= sposobni pravniki) odjadrali v zasebne vode ..

@Brojedan: Odgovor na AtaIBA: BTW, tota je bla pa res nizka !

Si ti sploh trezen, ko bereš moje zapise?

:drunk:

Nizka?

Tale ata je čisto popizdil, ko sem omenil, da poznam in se odprto o problemih pogovarjam z nekaterimi sodniki, zdaj mi navaja kupe sodnih sranj kot, da sem glavni krivec za to, ne glede na moj zapis, da sem tudi jaz najebal v teh postopkih ... vse kar lahko rečem, je gornja opazka.

GLAVNI razlog za sodne pizdarije (pa ne preveč okol govort) vam prišepnem na uho:

ali ste vedeli, da

imajo Butale 4X več pravnikov kot je povprečje v EU?

In vsako leto dotekajo novi, novi in novi, pa noviiii ...

Pa vsi dobro živijo, če ne odlično.

A' zakaj dobro živijo .. to menda ni treba posebej razlagati, saj je sodišč

skoraj toliko kot trafik, odvetniških psarn pa gotovo več - postopkov pa enostavno

premalo za vse, ki od tega žive.

Seveda tudi tu hyper-produkcija oz. kvantiteta vpliva na kvaliteto diplomantov.

(vir: mag. prava katerega velikokrat vidite ob mumiji na desni, ko kažejo janševike po TV)

Mogoče se bo kdo od vas vprašal KDO je tisti,

ki drži v pesti celo naše sodstvo že od začetka?

No, da vidimo junake in poznavalce.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah itak je vse zjebano!! Sodišč takih kot so ne potrebujemo!! Ko se kradejo miljoni če že ne miljarde se ne zgodi nič,.........ko pa vržeš božično kocko v hram dejmokrastcije si pa že jutr na vrst!!

Sevede si pomemben protidržavni element No1!¨!

A kdo sploh ve za kako sodbo ki kaj velja??? Pa ne zdej tle da so revčki nesposobni ....reče se skorumpirani!! Zakoni in cel sistem je skorumpiran, in tid če se najde kdo ki bi kaj delal mu sistem tega ne da ker tisti ki subvencionirajo sodniške plače lahko prirejajo zakone.

Osebno sem imel pet obravnav z dvema sodnima izvedencema za en nesrečno povzročen požar za katerega sem lastniku povrnil vse stroške in sva sodelovala tudi naprej!

Tožilstvo me je na žive in mrtve hotelo spoznati za krivega piromanstva! Prvič na sodišču... pa sem jim ušel čez rok zastaranja ker so začel drek mešat šele po treh letih!! Papak brez kakršnegakoli pojma o sodstvu pa se jim lahko tako lahkotno izognem. Sevede mi je odvetnica takoj povedala da bom vsaj pogojno obsojen ker nekdo pa mora plačat sodne stroške pa četudi je očitno nedolžen.

Mislim da je to prav šolski primer sodstva v SLO!! No a kdo potrebuje tako sodstvo?? MOje izkušnje so pač take da so pravniki v sistemskih službah taka teleta da je bolje ko jih nimamo. In tiste male plače za par čukcov si niti eden ne zasluži. KO preračunamo kako te umetnike motajo razni Čeferini lahko ugotovimo da nam državljanom dnevno povzročajo miljonske izgube pa še plačamo jih za to!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BR 1, kje si pa to cifro dobil ?

27.000.000.000 € v davčne oaze.

men se vidi, da so pokradli med 35 in 50 milijard.... :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BR 1, kje si pa to cifro dobil ?

27.000.000.000 € v davčne oaze.

men se vidi, da so pokradli med 35 in 50 milijard.... :smoke:

Ja bravo mojstri.

A zdaj so pa kar malo več kot letni BDP v davčne oaze odnesli !?!

Pi...a se pustite nategnit v trenutku :P

Še najbližje stvarnemu opisu je zgoraj darko3g.

Očitno smo vsi po duši Martini Krpani, okoli prnašat državo in sodržaljane pa je izgleda nekaj zelo pozitivnega ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja bravo mojstri.

A zdaj so pa kar malo več kot letni BDP v davčne oaze odnesli !?!

Pi...a se pustite nategnit v trenutku :P

Še najbližje stvarnemu opisu je zgoraj darko3g.

Očitno smo vsi po duši Martini Krpani, okoli prnašat državo in sodržaljane pa je izgleda nekaj zelo pozitivnega ...

Pa kaj ma to z BDPjem?? Razprodaja in kraja države s tem nima niti male korelacije!! Pokradeno je bilo imetje in ne sprotni zaslužek ki ga ni. Zato pa so vedno novi in novi krediti.Tako nas pač svetovni bankirji lastninijo mi pa kao tega sploh ne vemo. NWO is coming!!

Iz države so odnesli več kot si loh kdo predstavlja.... pa tud če se ne pusti nategnt ... pa tud če ni mojster na nobenmu področju!!

Popravljeno . Popravil Robertjur
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj ma to z BDPjem?? Razprodaja in kraja države s tem nima niti male korelacije!! Pokradeno je bilo imetje in ne sprotni zaslužek ki ga ni. Zato pa so vedno novi in novi krediti.Tako nas pač svetovni bankirji lastninijo mi pa kao tega sploh ne vemo. NWO is coming!!

Iz države so odnesli več kot si loh kdo predstavlja.... pa tud če se ne pusti nategnt ... pa tud če ni mojster na nobenmu področju!!

Poceni trditve, brez dokaza in možnosti preverbe so slabše kot pa da je človek modro tiho, kaj misliš?

lp

bv

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poceni trditve, brez dokaza in možnosti preverbe so slabše kot pa da je človek modro tiho, kaj misliš?

lp

bv

Poleg tega pa - probelem celega sveta. Prevelika obdavčitev povzroči pobeg denarja in znanja v tujino.

Zdravilo? Konkurenčni nivoji davkov in predvsem logika razmišljanja. Dokler je tisti, ki nekaj zna ali dobro zasluži, pri nas negativec, naj si pozitivci kar iščejo službe na Zavodu. Ne glede na to, ali je predsednik vlade Janša ali Medved Jumbo.

lp

bv

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz države so odnesli več kot si loh kdo predstavlja.... pa tud če se ne pusti nategnt ... pa tud če ni mojster na nobenmu področju!!

Še kontra trditev podkrepljena z enako močnimi argumenti:

Iz države so odnesli bistveno manj, kot nam hočejo oblastniški demagogi obeh strani prikazat, da jim ne bi gledali pod prste v trenutni raboti.

Kar sprijaznimo se, da se je večina dolga ustvarila kar lepo v naši deželici v nori gonji za svetilništvom, pohlepom v obliki nakupovanja delnic in posledično razpihovanja delniškega balončka, predvolilnimi bonbončki in splošno pretirano materialno rastjo, ki ni bila podkrepljena s sorazmerno povečano produktivnostjo.

Če pa hočete verjeti pravljicam, da so slovenske miljarde na nekih računih v davčnih oazah in bi se z njihovo vrnitvijo vse rešilo pa je to vaša pravica.

(Me pa čudi, da ti miljonarji in miljarderji še vedno po Sloveniji hodijo. So bili tako sposobni, da so miljarde vkradli niso pa dovolj sposobni, da bi se na avion vsedli in šli uživat te miljarde na lepše ... )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja bravo mojstri.

A zdaj so pa kar malo več kot letni BDP v davčne oaze odnesli !?!

Pi...a se pustite nategnit v trenutku :P

S kje si se pa ti "polpismež" vzel?

Kar naenkrat si obdobje kraje skrčil na eno samo leto.

:kva2:

Kaj pa je s tabo - si normalen?

Saj so se Butale "osvobodile" pred lanskoletnim Božičem.

A' tega ne veš - morda?

Če bi natančno bral, bi vedel da gre za celotno obdobje od 1991 dalje.

... kot pa da je človek modro tiho, kaj misliš?

lp

bv

In zakaj potem NISI?

:slap:

Saj sem ti prepovedal pisati neumnosti, ti pa

sploh ne upoštevaš prepovedi - "tipišbutališ"!

:headbang:

:P

Še kontra trditev podkrepljena z enako močnimi argumenti:

Iz države so odnesli bistveno manj ...

... drži kot pribito - odnesli so veliko manj ...

:010 :010 :010 :010 :010

.. v zadnjem tednu pred Božičem.

:lol1:

Popravljeno . Popravil brojedan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poceni trditve, brez dokaza in možnosti preverbe so slabše kot pa da je človek modro tiho, kaj misliš?

lp

bv

Ti pa si brihta!!* Pokaž samo eno orenk SLO fabrko!! Pokaž eno novodobno firmo ki proizvaja karkol konkretnega in ni zrasla na tko al drgač ukradenem kapitalu!! (no ti vsaj nekaj delajo)

Zamisli se zakaj restavracije kot po tekočem traku postajajo rdeče?? Okrašene z lampiončki!! Ej stari če tud gostilničarjem več ne znese??

V naših 20 letih smo vsako leto posebej porabli enormno več kot zaslužli in to počnemo še danes recesiji navkljub. U bistvu ni tolk fora da narod troši preveč kot pa sistemsko izčrpavanje direktno preko bank in njihovih obresti. MOgoče ne veš da če vzameš kredo na kredo plačuješ tud obresti na obresti. In banke dajejo kredo le tistim ki je zanesljivo ne morejo niti nimajo namena vračat! Vse skupaj lahko začasno sloni na gospodarski rasti ki pa realno v SLO nikdar ni resnično zaživela. Pustmo kaj se da na papirjih prkazat!! Pač pozaprli, uničli in prodali smo levji delež imetja pa če ti maš dokaze al pa ne!!?

Pa okol sebe se ozri namest de iščeš dokaze pa boš vidu kolk rabiš še dokazov... pol pa briholirej! A si mogoč slep al kaj?

Popravljeno . Popravil Robertjur
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Pa okol sebe se ozri namest de iščeš dokaze ...

:OK:

Potem pa taki Bojani debelo gledajo

:eek:

pa jokcajo,

:cry:

ko jih človek vrže v koš skupaj z drugimi

rdečečrnimi

neoliberali, čudaki in janševiki.

:fight1:

Popravljeno . Popravil brojedan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Citiram: "Iz države so odnesli več kot si loh kdo predstavlja.... pa tud če se ne pusti nategnt ... pa tud če ni mojster na nobenmu področju!!"

Mogoče bi bilo bolje, da poveš številko. Drugače je samo pihanje balončka.

Brojedan, na osebne ne bom odgovarjal, če imaš kaj konktretnega, ti bom pa odgovoril.

lp

bv

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brojedan, na osebne ne bom odgovarjal ...

Pa ti neverjetno rad govoriš/pišeš vsem prepovedim navkljub.

:OK:

naslov pesmi: Na kateri strani si? (v kom. vpisal br1)

Na svoji in strani protestnikov, ki se ne štejejo niti za leve niti za desne!

To sicer ne janševiki, neoliberali, desničarji, levičarji, jankovićevići, pahorjefci

kretenofci, debilosi in podobno brezmožgansko smetje ne more dojeti, kot ti isti ne morejo

dojeti, da jih kradejo in molzejo butalski politiki ne glede na barvo, ne glede na stranko ...

in da je butalski parlament navaden cirkus s katerim mafija meša meglo,

da lahko krade naprej.

:ninja: :ninja: :ninja: :ninja: :ninja: :ninja: :ninja:

Veseli me, da se je gospa Pamet končno odločila

in nekoliko pokukala čez mejo tudi k nam Butalcem.

ps.:

BojanV - tihbot!

:BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ti neverjetno rad govoriš/pišeš vsem prepovedim navkljub.

:OK:

Na svoji in strani protestnikov, ki se ne štejejo niti za leve niti za desne!

To sicer ne janševiki, neoliberali, desničarji, levičarji, jankovićevići, pahorjefci

kretenofci, debilosi in podobno brezmožgansko smetje ne more dojeti, kot ti isti ne morejo

dojeti, da jih kradejo in molzejo butalski politiki ne glede na barvo, ne glede na stranko ...

in da je butalski parlament navaden cirkus s katerim mafija meša meglo,

da lahko krade naprej.

:ninja: :ninja: :ninja: :ninja: :ninja: :ninja: :ninja:

Veseli me, da se je gospa Pamet končno odločila

in nekoliko pokukala čez mejo tudi k nam Butalcem.

ps.:

BojanV - tihbot!

:BUA:

Ok štekam, da si na strani protestnikov, sam na kateri strani protestnikov? Toliko različnih zahtev, da je vsaj 100 strani...

Nekoliko me to slovensko protestiranje spominja na lepotna tekmovanja...nič več lahkote, mir na svetu, za vse kruh in zdravstvo...(ponoč jih pa nategne prvi, k jim obljub prvo stran v kšnem fensi cajtengu)

Podpiram vsako vlado, ki se uspe zmenit znotraj in izpeljat zadeve (pa tudi če mi ne dišijo preveč), kot so si jih zamislili! Ko pa se začnejo med sabo dajat, pol pa naj gredo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok štekam, da si na strani protestnikov, sam na kateri strani protestnikov?

Kakšno vprašanje pa je zdaj to?

:eek:

A še zdaj ne dojemaš, da imajo protestniki samo ENO STRAN?

Daj - sestopi iz strankokracijsko-mafijaškega vlaka in poglej kam le-ta pelje.

Ko boš dol, med nami .. ti bo vse jasno!

:yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšno vprašanje pa je zdaj to?

:eek:

A še zdaj ne dojemaš, da imajo protestniki samo ENO STRAN?

Daj - sestopi iz strankokracijsko-mafijaškega vlaka in poglej kam le-ta pelje.

Ko boš dol, med nami .. ti bo vse jasno!

:yes:

Hm, zanimivo... Protestnmiki imajo samo eno stran... Ko vprašam proti čemi oz. komu ste, so vas polna usta. Ko pa vprašam ZA kaj ste, kaj boste spremenili in kako, se zgovarjate, da ni čist jasno ipd itd...

Vsi tisti ki se zvašimi neumnostmi ne strinjamo, pa naj bomo tiho...

Bravo!

lp

bv

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Podpiram vsako vlado, ki se uspe zmenit znotraj in izpeljat zadeve (pa tudi če mi ne dišijo preveč), kot so si jih zamislili! Ko pa se začnejo med sabo dajat, pol pa naj gredo!

Ampak tole je pa presnet žalostno!! Več al manj se uspešno menjo le kako bodo pokradl evropske sklade ker kaj druzga skorde ni ostal (vsaj ne u zadostnih količinah) pol ko bo evropa to skontala bomo pa itak spet mi državljani dobri za vračat. U biti naredijo najmanj škode ko so na smrt skregani. Sevede pa ni blo idealno ko obstoječe golazni sploh nebi bilo. Veš... brez kupa gnoja se še nikdar ni svet podru!! :SS

Popravljeno . Popravil Robertjur
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, zanimivo .... Ko pa vprašam ZA kaj ste, kaj boste spremenili in

kako, se zgovarjate, da ni čist jasno ipd itd...

Vsi tisti ki se zvašimi neumnostmi ne strinjamo, pa naj bomo tiho...

Bravo!

lp

bv

Povsem normalno - bolje, da si tiho kot pa da takole LAŽEŠ!

Takim lažnivcem kot si ti - ni mogoče reči drugega.

:rolleyes:

Lažeš v upanju, da so ljudje spregledali moj zapis, kjer

piše kako na internetu najti cilje upora. Sicer pa teh navodil

ne potrebuje NIHČE, ki ni tako "zadet", da mu je Google

povsem tuja zadeva. Tudi ti bi lahko vse to našel sam - tako

kot ostali. Pa ti plačnik ne dovoli tega objaviti.

Zato sem preprtičan, da te za tole pisanje nekdo plačuje,

saj človek ne položi lastnega dostojanstva na oltar laži

kar tako brez vzroka! Bog si ga vedi kateremu politiku

Kućanu ali Janši

prilezeš iz riti, da odtipkaš tole nakladanje, ki samo po sebi smrdi do neba

po nekem strankokratsko-mafijskem filozofiranju "deli in vladaj".

:hmm:

Ej, daj no že enkrat mir, saj enostavno nisi dorasel zadevi.

Boš moral nazaj v vrtec, da se boš naučil uspešnejšega

prepričevnja.

Zdaj se pa spet zjokaj da "... na osebne blabla .."

:unsure:

ps.: nekaj mojih zelo starih foto-karikatur, ki ponazarjajo moja

prepričanja že več kot desetletje nazaj ...

:lol1:

post-33605-0-63285700-1356635540_thumb.jpg

post-33605-0-09387800-1356635566_thumb.jpg

post-33605-0-66724600-1356635593_thumb.jpg

post-33605-0-34005400-1356635620_thumb.jpg

post-33605-0-13038100-1356635692_thumb.jpg

post-33605-0-40129900-1356635715_thumb.jpg

post-33605-0-65528900-1356635744_thumb.jpg

post-33605-0-04422300-1356635878_thumb.jpg

post-33605-0-97457500-1356635974_thumb.jpg

post-33605-0-63427500-1356636051_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!