Skoči na vsebino

Starost??


Priporočene objave

Po moje bi blo fajn, mislim da sem marsikaj "zamudila".

Njet!!!! To pa ni tako, to je drugace. Clovek zamudi samo tisto, kar mu je bilo dano pa ni izkoristil. In trenutno nabijam MTV, DJ-Tomekk feat. ICE-T & Sandra Nasic. Vse je to Rock&Roll, majhne so nianse

lp DTW

Glede zamujenega, bi se lahko strinjala, ampak glede nians- NIKAKOR, to še zdaleč niso več nianse (niansa je med death in heavy metalom! :wink: )

Je pa Rock&Roll 8)

lp DTW

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni pa je precej žal da se nisem rodila enih 10 let prej! Okrog '70!

:shock: :shock: :? ......zakaj pa to :?:

lp DTW

Ker takrat pa do 78 je bil najboljsi rock :lol:

Tud to, ker takrat ko sem bla še "mala" je bla najboljša muzik scena- nisem mogla glih v plenicah z irokezo okol skakat (no teoretično bilahko...)

Pa takrat še ni blo te "živčne" muzik- scene (beri tehno inp.) ne da mam kaj proti komu ampak splošno je blo to bolje "urejeno", pa bratstvo i jedinstvo... Po moje bi blo fajn, mislim da sem marsikaj "zamudila".

Okol muzke čista desetka.....spomin ne vara.

Zamudila definitivno.......SUPER UGODNE KREDITE!!!!!!!! :twisted: :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa, ce me spomin ne vara, ko se ni blo po zakonu obvezno uporabljat celad in varnostnih pasov. :?: 8)

Sej verjetn smo vsi premladi, da bi se pa tok nazaj spomnli :D :roll: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa, ce me spomin ne vara, ko se ni blo po zakonu obvezno uporabljat celad in varnostnih pasov. :?:  8)  

Sej verjetn smo vsi premladi, da bi se pa tok nazaj spomnli :D  :roll:  :wink:

Kakšni pasovi, kakšne čelade... :roll:

Jast se skor spomnm cajtov, k ni blo ne avtov ne motorjev. :P :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa, ce me spomin ne vara, ko se ni blo po zakonu obvezno uporabljat celad in varnostnih pasov. :?:  8)

Jaz sem štiri leta vozu moped, pa nikol s čelado!

Ni bla obvezna! :shock:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa, ce me spomin ne vara, ko se ni blo po zakonu obvezno uporabljat celad in varnostnih pasov. :?:  8)

Jaz sem štiri leta vozu moped, pa nikol s čelado!

Ni bla obvezna! :shock:

Jz bi tud, sam se ze takrat nism upu na moped prez slema :roll: :oops: :wink:

Pa se sosedje so pol starsem razlagal kak sm pa jaz fajn pamtn voznik, pa pridn poba.... :D 8) :D :D

Men se je pa fajn zdel k so me hvalil :oops: :roll: :wink: 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem no, v eni drugi temi par mesecev nazaj so me razsvetlili, da se slabe stvari pozabijo ...  ne zgleda da bi se to tu potrjevalo :lol:

Saj sploh ni fora v tem, da bi se pritoževali kot nad slabimi stvarmi. Mi tedaj tega, kar se je dogajalo, sploh nismo šteli kot slabo. Tako je pač bilo v celi Jugi in nismo niti razmišljali, da bi bilo lahko kaj drugače. V bistvu se nam je zdelo še dobro, da se nam je bolje godilo, kot našim južnim bratom. Mi smo imeli zraven Italijo in Avstrijo in smo kaj dobili od tam, torej smo bili na boljšem, zato smo bili s svojim stanjem kar zadovoljni, čeprav je to za današnjo mladino nerazumljivo.

Danes pa se vsega tega spominjamo kot .... ne vem, kateri izraz bi uporabila, morda bi bila še najboljše Jugo nostalgija, ki pa pomeni tudi nostalgijo po naši mladosti (ne po Jugo razmerah, da ne bo pomote!)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa takrat sploh nisem vedla kaj je to moped :oops: , sem pa mela kolo s 4. kolesci :lol:

8) .... no pa si tudi takrat bila motoristka :D

lp DTW

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Hja... k sm bla mala, se spomnim, da je fotr kak tedn prej začel avto šraufat...... olje menjat.... pa svečke...... pa gume rihtat...... kr kej.. pa smo mel nov pa dobr avto...... reno 12..... zenf barve.... limuzina...... 8)

pol smo šli pa na morje :!:

hahahaha........ zdej pa po telefonu s kom z obale govorim pa se med tem cajtom že dol prpelem pa vmes še kavo naročim....

pa nisem stara, no.......... ja, časi se spreminjajo :!:

VeRonika

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Roni ti si frajerka, ko pa raketo vozis. Jaz moram se za maso dat preden grem na morje, ne samo svecke menjat... :cry:

lp DTW

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!