Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Z-MEŠANA


Kmet2

Priporočene objave

Jaz se tudi prijavljam z mojo okupatorko  :grim . Motojebać, pozabil sem ti včeraj poslati sms s prijavo  :whistle: .

 

 

LP Robert

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

(Z)MEŠANCI in (Z)MEŠANKE......

 

Prijava je zaključena :P tisti ki se je hotel prijavit se je, tisti ki pa bi še šel z nami, pa bo počakal na drugo rundo... (no ja, sej nismo tok trdosrčni, verjamem da bi glavo aalpa dve še vzeli z nami :) )..... uradno so prijavljeni:

 

-stuhec


-damy


-robertjur


-suzuki


-kmet3


-kmetica2


-bladzo


-gasperX


-papez47


-papezKA47???? :P


-umetnica51


-pik1


-bayki


-keiko


-igorkr

 

-markII

 

-cedevita

 

-MihaGS

 

-žena/draga/najdražja od MihaGS

 

-trebor

 

-okupatorka(tko je trebor reku, da jo imenuje) :)

 

-mz

 

Dobimo se v petek, 8.2.2013, ob 17:30 uri, pred Klubom 300.... a zanima vas kje je? jah, zemljevid, stric gugl pa traži :P mučte se :D

 

Posebno za Damy, ker je na filo fax-u in posledično ne zna računat, sem naredil tudi informativni izračun tega večera:

 

KARTE: 8kuponov * 17,50 EUR =140,8 EUR+1,80 EUR položnica, ki jo plača Kmetica2=  142,60 EUR / 22 ČLOVEKOV = 6,48 EUR beri: 6,50 EUR

 

DOPLAČILO: V Klub 300 moramo doplačati 2 EUR na osebo, tiste ki so noseče posledično 4 :P

 

ALLES ZUSAMMEN: neverjetnih 8,50 EUR za dve uri bowlinga in koncertom skupine Victory....

 

organizatorji tokrat delujejo zastonj :D

 

 

odštevajte dneve, pripravljajte se kot želite, sam prosim, da s kuglami ne ciljate ostalih soigralcev. :)

 

 

Joni in umetnica51, vama nisem nič računal, ker prideta samo na pivo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:smoke:  :hmm:  :hmm:  mislim, ..................... zdej............. k je pust, pa Francetov dan ...................... pa k smo ZSMS ..................... a bi kdo mrbit    Zdravico ......................zrecitirov? :rolleyes:  B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MZ hvala za posebni izračun.

 

In ko je ravno kulturni dan, recitirala ne bi (me bodo še ven vrgli). Bi pa pojedla kakšno prešernovo kroglico O:-)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MZ hvala za posebni izračun.

 

In ko je ravno kulturni dan, recitirala ne bi (me bodo še ven vrgli). Bi pa pojedla kakšno prešernovo kroglico O:-)

Žal je prešeren preminil ... tk de njegove kroglice si zamudila!!  :yea1:

 

A kugle se ne sme metat nasprot steze?? A je enosmerna mogoč?? Znaka sicer ni ampak ... :blink: ... lah pa pol kar soigralce mećemo (če mamo kake v light izvedbi??) de bojo lah potli povedal kaki je filing ko vse keggle podreš.... lastnoročno al koko se temu reče!?  :eek: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na vsak kuponček pa pripada še pizza,se pravi 8 pizz na vsako progo dve :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neee, potem raje :

 

Zmešan(a), A vozim modro.

 

.... modri predlog .... :eek:

 

.... vozim modro belo ....

post-38837-0-76841500-1359920346.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... modri predlog .... :eek:

 

.... vozim modro belo ....

 

.... modri predlog .... :eek:

 

.... vozim modro belo ....

 

pik1..... sem vprašu kolega ki tiska majice, je reku da tega neb natisku :D    no, pa to je debata za drugo temo, naumo tle smetil.... :)

 

ja kmet, imaš prav, sem pozabil omenit, da na vsako stezo pripradata dve pici.... kmet je na 4 stezi sam, ker drugače se nau najedu :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pik1..... sem vprašu kolega ki tiska majice, je reku da tega neb natisku :D    no, pa to je debata za drugo temo, naumo tle smetil.... :)

 

ja kmet, imaš prav, sem pozabil omenit, da na vsako stezo pripradata dve pici.... kmet je na 4 stezi sam, ker drugače se nau najedu :lol1:

 

 

..... ti kr temu tvojmu tiskarju povej, da se ni pametn z belim kruhom kregat ....   :lol:  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predlog za ......................če že majčke.......................

 

ZSMS

lane 1

 

ZSMS

lane 2

 

ZSMS

lane3

 

:hmm:   :lol1:  :lol1:  :lol1:

 

Da bomo vedl.................... kdo je kugle na druge steze metal................... :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

(Z)MEŠANCI in (Z)MEŠANKE......

 

Prijava je zaključena :P tisti ki se je hotel prijavit se je, tisti ki pa bi še šel z nami, pa bo počakal na drugo rundo... (no ja, sej nismo tok trdosrčni, verjamem da bi glavo aalpa dve še vzeli z nami :) )..... uradno so prijavljeni:

 

-stuhec

-damy

-robertjur

-suzuki

-kmet3

-kmetica2

-bladzo

-gasperX

-papez47

-papezKA47???? :P

-umetnica51

-pik1

-bayki

-keiko

-igorkr

 

-markII

 

-cedevita

 

-MihaGS

 

-žena/draga/najdražja od MihaGS

 

-trebor

 

-okupatorka(tko je trebor reku, da jo imenuje) :)

 

-mz

 

Dobimo se v petek, 8.2.2013, ob 17:30 uri, pred Klubom 300.... a zanima vas kje je? jah, zemljevid, stric gugl pa traži :P mučte se :D

 

Posebno za Damy, ker je na filo fax-u in posledično ne zna računat, sem naredil tudi informativni izračun tega večera:

 

KARTE: 8kuponov * 17,50 EUR =140,8 EUR+1,80 EUR položnica, ki jo plača Kmetica2=  142,60 EUR / 22 ČLOVEKOV = 6,48 EUR beri: 6,50 EUR

 

DOPLAČILO: V Klub 300 moramo doplačati 2 EUR na osebo, tiste ki so noseče posledično 4 :P

 

ALLES ZUSAMMEN: neverjetnih 8,50 EUR za dve uri bowlinga in koncertom skupine Victory....

 

organizatorji tokrat delujejo zastonj :D

 

 

odštevajte dneve, pripravljajte se kot želite, sam prosim, da s kuglami ne ciljate ostalih soigralcev. :)

 

 

Joni in umetnica51, vama nisem nič računal, ker prideta samo na pivo :)

 

 

am, a to pomen da najina prijava ni velala  :ninja:  :eek: po tulifonu ni noben prou posebi omenu, da je treba tuki fock narest..  :jezen  barabe motoristicne!! to ste vse planiral :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

am, a to pomen da najina prijava ni velala  :ninja:  :eek: po tulifonu ni noben prou posebi omenu, da je treba tuki fock narest..  :jezen  barabe motoristicne!! to ste vse planiral :P

... a bi tud kugle metala, al sam pivo pila ???? :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

well anyway.. nas 2 pridemo al na kuglomet al pa kr tko.. tistih 8 pic tko noute mogl sami pojest (kljub prisotnosti kmeta :P ), ce pa kdo nou mogu metat, ga pa lahko en mal zamenjam..

wixic je tko pofrderban spet.. ampak mrbit bo pa tut lahk komu zalucal kuglo u glavo.. (men recimo :P ha ha ha ha)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... a bi tud kugle metala, al sam pivo pila ???? :eek:

 

am, sicer piva tko al tko ne pijem, ampak alkota menda ne bom, ker moram vozit.. tko da bi u koga z veseljem kuglo zabrisala ;) (kak politik na drugi strani bi bil fantasticna motivacija  :evilgrin:  :evilgrin: ce je mozno met kake prou posebne zelje.. )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

am, sicer piva tko al tko ne pijem, ampak alkota menda ne bom, ker moram vozit.. tko da bi u koga z veseljem kuglo zabrisala ;) (kak politik na drugi strani bi bil fantasticna motivacija  :evilgrin:  :evilgrin: ce je mozno met kake prou posebne zelje.. )

aja, pol pa nč .... :eek:

....... tko kt si mi ti zdele razložila, boš še kšno nesrečo nardila .....

... mogoče bi ti pa kšn squash bl legu ????

........... k si zaprt u prostoru, več kt enga ne morš zadet .... :P 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja, pol pa nč .... :eek:

....... tko kt si mi ti zdele razložila, boš še kšno nesrečo nardila .....

... mogoče bi ti pa kšn squash bl legu ????

........... k si zaprt u prostoru, več kt enga ne morš zadet .... :P

 

slabo beres ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo prosim, če bi mi kak BMW navdušenec za petek majčko od BMW posodi - "L" velikost. Zelo bi mu bil hvaležen. Baje je že pustni čas, pa bi se rad v bemflarja našemil :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo prosim, če bi mi kak BMW navdušenec za petek majčko od BMW posodi - "L" velikost. Zelo bi mu bil hvaležen. Baje je že pustni čas, pa bi se rad v bemflarja našemil :D

aja, sm mislu das prehlajen :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kmet sej bo, sej bo. ti se kr izpovej. Nobeden ti ne bo zameril, če priznaš da v bistvu bi mel rdečo yamaho.

 

Barva je že taprava samo še znamka pa bo :D

 

 

post-25300-0-43426300-1360004758_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kmet sej bo, sej bo. ti se kr izpovej. Nobeden ti ne bo zameril, če priznaš da v bistvu bi mel rdečo yamaho.

 

Barva je že taprava samo še znamka pa bo :D

 

 

attachicon.gif030220132665.jpg

Fotomontaža :grim

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo prosim, če bi mi kak BMW navdušenec za petek majčko od BMW posodi - "L" velikost. Zelo bi mu bil hvaležen. Baje je že pustni čas, pa bi se rad v bemflarja našemil :D

 

Najemnina za en večer je 100€... :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!