Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Z-MEŠANA


Priporočene objave

:lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1:   Vi bi skupinsko vožnjo imeli :D    Glede na motorje, ki ste si jih omisili bi šlo nekako tako začetek skupinske vožnje (parim sploh vžgali nebi)

med vožnjo bi vas polovica na cesti ostala zarad raznoraznih okvar in odpadlih kardanov  :lol1:  na cilj bi pa dami pa še kak drug japonček pršu :D

Zdravila pa to,si vsa pojedu :hmm:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..in to naenkrat...  :lol1:


:lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1:   Vi bi skupinsko vožnjo imeli :D    Glede na motorje, ki ste si jih omisili bi šlo nekako tako začetek skupinske vožnje (parim sploh vžgali nebi)

med vožnjo bi vas polovica na cesti ostala zarad raznoraznih okvar in odpadlih kardanov  :lol1:  na cilj bi pa dami pa še kak drug japonček pršu :D

...jest sem ravno motor opral... tko da ga ne bi rad umazal.....  :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..in to naenkrat...  :lol1:

...jest sem ravno motor opral... tko da ga ne bi rad umazal.....  :D

ti isti problem sem mel jaz v nedeljo celo soboto sm se vozu v nedeljo zjutro ga operem pol sm pa v nebo pogledu 1000 sonc. Uglavnem sm ostal doma in oklepe od bmw-ja fliku :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1:   Vi bi skupinsko vožnjo imeli :D    Glede na motorje, ki ste si jih omisili bi šlo nekako tako začetek skupinske vožnje (parim sploh vžgali nebi)

med vožnjo bi vas polovica na cesti ostala zarad raznoraznih okvar in odpadlih kardanov  :lol1:  na cilj bi pa dami pa še kak drug japonček pršu :D

čak, a se men sam zdi, al je tole resno ducatist napisal? :)
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko jz kaj zrihtam ;)

Sam če vam je za prit v deželo "Prekmurje"

če bo vse za đabe, pridemo tut gor :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No kaj bo kaj ......Igor,Bmwriderka,Trebor,Zivnorc,Joze,Gasperx in ostali ......a se bomo kej družli  :naughty: kje kdaj......da si rezerviram  B)

Hola,

 

jst sem za, enih vas že dolgo nisem videl... ampak zdej grem za dva tedna na morje, tko da pridem, če bo akcija od polovice julija naprej :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kukr vem bi blo fino če se ti že kr odpraviš :D

:bum:  :bum: :evilgrin:  :fight1:  :jezik:  

 

Hola,

 

jst sem za, enih vas že dolgo nisem videl... ampak zdej grem za dva tedna na morje, tko da pridem, če bo akcija od polovice julija naprej :D

on sprašuje, kdo bo kaj organiziral in ne kdo je za :)

 

ps. bom organiziral eno dnevno furo (ker z bowlingom in prerekanjem okoli denarja se ne bom več hecal).... info sledijo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko jz kaj zrihtam ;)

Sam če vam je za prit v deželo "Prekmurje"

Evo jz pridem,organiziraj eno kosilo,pobereš po20 evričev pa se podružmo,nas pelješ na Mlin na Muri pa še kako vaško znamenitos pa mamo dan zmešancev:-D

Zastonj ni več pa nič,oziroma je za tiste ki kaj dajo od sebe,tem se vrne .......

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo jz pridem,organiziraj eno kosilo,pobereš po20 evričev pa se podružmo,nas pelješ na Mlin na Muri pa še kako vaško znamenitos pa mamo dan zmešancev:-D

Zastonj ni več pa nič,oziroma je za tiste ki kaj dajo od sebe,tem se vrne .......

.... men se skoz vrača ... :) :) :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... men se skoz vrača ... :) :) :)

itak ,sej se skoz razdajaš,takim z veseljem kej v rit porinem,tud če nočjo :-P
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo jz pridem,organiziraj eno kosilo,pobereš po20 evričev pa se podružmo,nas pelješ na Mlin na Muri pa še kako vaško znamenitos pa mamo dan zmešancev:-D

Zastonj ni več pa nič,oziroma je za tiste ki kaj dajo od sebe,tem se vrne .......

A VEŠ KAJ!

 

1. mi študentje nimamo 20EUR za kosilo... mi jemo meka, 2 čiza za 2,20 in dost za cel dan!

2. a za 20EUR, bo še gogo plesalka tam al kaj? :kva1:

3. namest da sam pametuješ tukaj, raje kaj organiziraj... al si tko kot nekateri cel internet že pojedu???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja zmenjeno,motozajebanta poblaščam da organizira vse aktivnosti v zvezi z zmešanci,evo organiziral sm :-D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jao a bom mogu jst organizirat :D piknik plac je zraven igrišče za odbojko, nogomet, hladilnik, kopalnica s tušem prostora za kampirat vrh glave. Edini problem je da igrišču za odbojko primanjkuje mivke :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe vsi se "menjo/menimo" ampak komu se bo ratalo zment?  :D Zjevci Zmešanci ali vsiskp?  ^_^

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tkole je družba.....

 

 

v SOBOTO 11.06.2015, gremo z-mešanci po dolgem času na eno skupno furo!

 

Dobimo se ob 9.00, na prvem Petrolu za Škofljico (pred Pijavo gorico). Spijemo kofe in naša četica koraka lepo laganini naprej.  Naslednji postanek bo na Rudniškem jezeru ob cca 10:15. 

 

Sledi čofotanje po reki Kolpi, kasneje tudi kosilo (bo kmet povedu v kateri oštariji, ker jaz ne vem imena), in seveda še vožnja po lokalnih cestah... za vodiča bi izbral kar Kmeta, ker pozna tiste kraje (je obljubil da se bo prilagodil z vožnjo skupini)....

 

Tko da, vabljeni ste vsi, tempo bo tak kakršen bo, če je komu do pretiranega žganja, se še vedno lahko sam vozi :)

 

Upam da se vidimo v čim večjem številu, še vedno smo se imeli odlično!

 

ps. mladench, prehitel smo Zjevce :)

 

lp,mz

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pridem,počakam koliko se nas prijavi do ene srede potem pa užgem rezervacijo pri Madroniču,vabljeni vsi,tudi tisti ki niste zmešani :-D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pridem,počakam koliko se nas prijavi do ene srede potem pa užgem rezervacijo pri Madroniču,vabljeni vsi,tudi tisti ki niste zmešani :-D

točno, prijavite se, da rezerviramo v oštariji ribice :) do naslednje srede prijave...

ps. repliciraj na tole, da bo pregledno

 

 

-MZ

-Kmet

-

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ga ni dnarja da dam za tisto suho ribo, na Koupo in na dobro jedačo se hodi v Belo Krajino....

 

Madronič je pa bil frajer ene 10 let nazaj...zdej pa ostaja samo še ime, kvaliteto je pa pozabil v bivši gostilni...dobr za tistega k mu je važno da se nažre pohanih ogljikovih hidratov = pomfri, potem je madronič ok.

 

Bom vam pa pršu nrdit družbo, da revčki ne boste samo...razen če se Z-zbor ekipa upogumi in naredi srečanje :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ga ni dnarja da dam za tisto suho ribo, na Koupo in na dobro jedačo se hodi v Belo Krajino....

 

Madronič je pa bil frajer ene 10 let nazaj...zdej pa ostaja samo še ime, kvaliteto je pa pozabil v bivši gostilni...dobr za tistega k mu je važno da se nažre pohanih ogljikovih hidratov = pomfri, potem je madronič ok.

 

Bom vam pa pršu nrdit družbo, da revčki ne boste samo...razen če se Z-zbor ekipa upogumi in naredi srečanje :P

Združmo se,več nas bo bolj bo veselo:-D
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če niste izbirčni bo vse đabe

Lahk se zrihtam da vam soseda zapleše.

Sam to ne bo đabe, pa se tema mora bit

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če niste izbirčni bo vse đabe

Lahk se zrihtam da vam soseda zapleše.

Sam to ne bo đabe, pa se tema mora bit

nismo izbirčni !!!
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!