Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Z-MEŠANA


Priporočene objave

Pa dejte vi kakšen osnutek narest :klicaj: . In glejte da bo pisano k v cirkusu!

65.gif

 

polon.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa dejte vi kakšen osnutek narest :klicaj: . In glejte da bo pisano k v cirkusu!

65.gif

 

polon.gif

 

 

.... mi mormo najprej vsebino dorečt ....   :eek:

.... pol bomo pa z lahkoto na papir vrgl ......  :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... mi mormo najprej vsebino dorečt ....   :eek:

.... pol bomo pa z lahkoto na papir vrgl ......  :kva2:

No pa dej doreč,profesor :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... mi mormo najprej vsebino dorečt ....   :eek:

.... pol bomo pa z lahkoto na papir vrgl ......  :kva2:

Vsebina je okvirno že dana, lahko pa kaj dodaš ali odvzameš. Uporabiš vso kreativnost kar jo premoreš pa gasa.

 

obszoener0.gif

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..... tuhtam ... :krneki:  

Sam da se mi ne pregreješ,lohk pa pridš na mrzu pir,preventivno :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam da se mi ne pregreješ,lohk pa pridš na mrzu pir,preventivno :grim

 

 

Pa jaz vam predlagam da se res  na mrzlem piru dobite, pol bo idej mljaužent ... FACE ste, pa dobre ideje mate.

 

Majice imajo pa itak spredno in zadnjo stran ( pa še rokave)  tko da lahko mamo pa več slik  - ITAK SMO TOK Z-MEŠANI da bi blo to čist fajn.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta od DAMI34 npr sam napi motosvet na manjso velikost, tolk da se da brebrat

podlaga al barva majce, crna ....

glaven napis pa potem v: ORAZNI, modri, zeleni, beli, rdeci, plavi, ....

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot oblikovalec po izobrazbi moram priznati, ob ogledu mojstrovin zaščitnih znakov, da so vsi dobri in zanimivi, ob tej priložnosti bi pohvalil Mausa za absolutno vrhunsko kreativnost, ki pa bo žal razumljiva samo nekaterim izbrancem (tut meni :D), mojstrstvo ob izbiri barve in elegantnemu pristopu, k podpisu in orisu samega emblema. :D

Drugače pa mi je všeč znak tako Miha GSa, kot HyperJacka, vsak zase je lahko osnova za nadaljevanje. Mogoče bi Miha malo še razmislil, o tem da črke mal pomeša -zameša -obrne (slikica priložena, žal nimam časa, da bi jih barval in zavtel), mogoče z lokom ulovi silhueto mopeda..medtem, ko mi je pri Hyperju všeč ideja, manjka pa moped ali nekaj v tem stilu in mi preveč povleče na Bonda...

 

 

attachicon.gifZ MEŠANA SEKCIJA.jpg

 

 

.... strinjam se s povzetkom profesionalnega oblikovalskega očesa, ker imamo samo na podlagi takih strokovnih ocen tudi lepe možnosti priti do res lepega in predvsem vsebinsko zanimivega zaščitnega znaka sekcije.  :hmm:

 

Tudi sam bi pohvalil vse tri predloge, pri čemer pa bi prav pri Mausovem predlogu veljalo razmisliti tudi nekoliko globlje ...  

 

Mausova kreacija samega emblema je tako po mojem skromnem mnenju vsekakor preobširna, vsebina težko razumljiva, zelo problematična pa bo vsekakor tudi všečnost te njegove sicer izvirne zamisli celostne podobe ....   :lol1:      

vem, da sem s kreacijo umetnine, domišlijo in designom vrhunskega izdelka, prekosil samega sebe :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta od DAMI34 npr sam napi motosvet na manjso velikost, tolk da se da brebrat

podlaga al barva majce, crna ....

glaven napis pa potem v: ORAZNI, modri, zeleni, beli, rdeci, plavi, ....

 

 

 

.... ja, s tolk barvami, k si jih pa ti zdele naštel, se bomo pa že približal kostumom nastopajočih v cirkusu MOIRE ORFEI ....   :kva2:   

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tole je moj "osnutek"... dokončna slikca oz logotip še pride... bo pa okoli pisalo Z-MEŠANA SEKCIJA oz. Z-MEŠANCI (kar mi je bolj všeč).

 


post-27756-0-24923800-1360875723_thumb.jpg

 

 

če se slučajno odločimo za ta logotip (na zalogi imam sicer še enega), imam v mislih majico nekako tako: na sprednji strani bi lahko pisalo JAZ SEM Z-MEŠAN...  na zadnji strani bi bil logotip pod njim pa ... IN VOZIM MOTOR.

 

zgolj predlog no :P dokončano različico prilimam jutri oz v soboto :)

 

lp, mz

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... ja, s tolk barvami, k si jih pa ti zdele naštel, se bomo pa že približal kostumom nastopajočih v cirkusu MOIRE ORFEI .... :kva2:

te barve sem mislil sam za Z-MESANCI

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je od MihaGS ušeč! A lahko dobim samo unga frogija k ma bokserja med nogami... bi ga dala naprintat na motomajčko :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je od MihaGS ušeč! A lahko dobim samo unga frogija k ma bokserja med nogami... bi ga dala naprintat na motomajčko :P

Če si dost zmešana in bo osnutek potrjen, boš imela lahko tako majčko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sicer je od Mihata luštna zadeva, sam vseen bi blo luštn če bi blo kaj unikatnega ;)  moje skromno mnenje :P

Vidim, da ti gre svinčnik dobro od rok, pa lahko recimo, da zamenjaš žabe z drugimi pajaci. :mellow:   

Drugače mi je pa tvoje všeč :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim, da ti gre svinčnik dobro od rok, pa lahko recimo, da zamenjaš žabe z drugimi pajaci. :mellow:   

Drugače mi je pa tvoje všeč :grim

 

čakaj da do konca pretvorim v računalniško različico :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kaj se sekirate za majce...totalno Z-mešane ženske itak hodijo zgoraj brez :D

Kaj pa totalno Z-mešani moški.......mogoče spodaj brez :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tole je moj "osnutek"... dokončna slikca oz logotip še pride... bo pa okoli pisalo Z-MEŠANA SEKCIJA oz. Z-MEŠANCI (kar mi je bolj všeč).

 

attachicon.gif2013-02-14_20.22.06.jpg

 

 

če se slučajno odločimo za ta logotip (na zalogi imam sicer še enega), imam v mislih majico nekako tako: na sprednji strani bi lahko pisalo JAZ SEM Z-MEŠAN...  na zadnji strani bi bil logotip pod njim pa ... IN VOZIM MOTOR.

 

zgolj predlog no :P dokončano različico prilimam jutri oz v soboto :)

 

lp, mz

Navijam za predlog MZ-ja in kot pravi Kmetica2, majica ima prednjo in zadnjo stran, rokava,... Se bo treba res na bjrci dobit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa totalno Z-mešani moški.......mogoče spodaj brez :P

 

 

..... ne, jest nisem zato .... ker ne smem tak okol hodit ..... :eek:

... mi doma ne pustijo .... :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!