Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Z-MEŠANA


Priporočene objave

post-34726-0-08559500-1361216823_thumb.jpg

 

V črnobeli tehniki tud ni slaba....

 

Sicer so pa ideje in slikce tud od ostalih ok..Odločitev je vaša!!!

Popravljeno . Popravil BMWRIDER
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bmwrider, eni pač ne znamo na preprosto :P

 

sicer pa, v ČB je skoraj bolje, ker ob tisku na majico, ne bo prišlo toliko do izraza...

 

jaz glasujem za BMWRIDER, sam pa uradno odstopam od kandidature za Z-MEŠAN logotip :P  bom pa z veseljem še kdaj organiziral kako druženje, če mi bo seveda big boos to pustil :P

 

lp,mz

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bmwrider, eni pač ne znamo na preprosto :P

 

sicer pa, v ČB je skoraj bolje, ker ob tisku na majico, ne bo prišlo toliko do izraza...

 

jaz glasujem za BMWRIDER, sam pa uradno odstopam od kandidature za Z-MEŠAN logotip :P  bom pa z veseljem še kdaj organiziral kako druženje, če mi bo seveda big boos to pustil :P

 

lp,mz

Lahko ti tudi prepustim predsednikovanje,saj me stranke(Kawe,Suze....) rušijo :P  :lol:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko ti tudi prepustim predsednikovanje,saj me stranke(Kawe,Suze... .) rušijo :P  :lol:

 

hvala lepa za stolček, vendar trenutno mandatarske funkcije ne morem prevzeti :grrr  ti si jo ustvaril ti se je** s temi zmešanci :lol1:  ne bomo dovolili da te zrušijo :P

 

ps. kaj pa ministrski stolček  Ministrstva za organizacijo? :P:kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala lepa za stolček, vendar trenutno mandatarske funkcije ne morem prevzeti :grrr  ti si jo ustvaril ti se je** s temi zmešanci :lol1:  ne bomo dovolili da te zrušijo :P

 

ps. kaj pa ministrski stolček  Ministrstva za organizacijo? :P:kva2:

Dogovorjeno,od zdaj naprej si minister za organizacijo,in hvala za podporo,če ma kdo kaj proti ima 2sek......1,2.....nihče ,potrjeno :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kmet,ne se zezat!!!  V tej sekciji niso dovoljene nobene politične podlosti..Torej brez korupcije,brez šikaniranj,brez morale,brez etike brez dvoličnosti...Užival bomo tko kt mi znamo!!! POŠTENO,KOLEGIALNO,SOLIDARNO!!! In s tem pokazal da smo bolš od vseh takšnih in drugačnih strank,sekcij,skupin,klubov....Torej ostajaš na čelu in kot pravi MZ,maš našo podporo!!

 :) :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dogovorjeno,od zdaj naprej si minister za organizacijo,in hvala za podporo,če ma kdo kaj proti ima 2sek......1,2.....nihče ,potrjeno :OK:

 

Kmet malenkost, me pa veseli to, da lahk predsedniku rečem da je Kmet pa mi nau zameru :P   Minister za organizacijo :yes:  odstopu nam, puste interpelacije na miru :evilgrin:

 

Kmet,ne se zezat!!!  V tej sekciji niso dovoljene nobene politične podlosti..Torej brez korupcije,brez šikaniranj,brez morale,brez etike brez dvoličnosti...Užival bomo tko kt mi znamo!!! POŠTENO,KOLEGIALNO,SOLIDARNO!!! In s tem pokazal da smo bolš od vseh takšnih in drugačnih strank,sekcij,skupin,klubov....Torej ostajaš na čelu in kot pravi MZ,maš našo podporo!!

  :) :) :)

 

 bravo BMW-jka!! tako se govori :D korupcija??? :lol1: vprašaj Pika, kolk sem ga olupu na bowlingu :grim ampak ne bom več, zdej sem minister :grrr :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz zmešancov greste že na vevrce, pa tle ste res že vsi orng zZz-mešan :D

 

Sej zmešanc doskrat skače  in cvili  kt vevrca!!! Sploh pa k si novo  ''igračo'' nabavi...!!!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

znak je ... znak jeeeee ... znaaaaaaak jeeeeeeeeeee

 

tiluliluuuuuuuuuuuuuuu

 

:krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torej, tukaj so še trije popravljeni osnutki.... če vam je slučajno kateri všeč, povejte, da se dodela... zadeva vzame veliko časa ;) kar se tiče Motosvet napisa... težko ga notri spravim, ker bi ga nucal v vektorski obliki.... :D

 

attachicon.gifzmešanci1.png

attachicon.gifzmešanci2.png

Navijam za drugo+logo v luči.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://1nadan.si/ponudba/LJUBLJANA/4275?isPreview=False&utm_source=1nadan&utm_medium=Newsletter&utm_campaign=2013_02_19&utm_content=4275

 

Za vse ostalo pa se obrnite na mojega ministra za organizacijo Dr. Motozajebanta dipl.ing ZMS :D

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

E, še to.

Men osebno je najbolj (od vseh idej) najbolj všeč ta srednji. Razne svizce, miške, mucke, čiwawe itd...pa naj si na hrbet limajo pičke :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js bi meu ninđo :cry:

 

:krneki: :krneki: :krneki:

 

 

HOČM :glare:

Popravljeno . Popravil maus
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js bi meu ninđo :cry:

 

:krneki: :krneki: :krneki:

 

 

HOČM :glare:

Pros MihaGs, da mu da čelado od NINĐE, pa bo

 

post-18923-0-02499100-1361265550_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... jest bom tut ustanovu svojo stranko....   :closedeyes:

Ne moreš :nono: ker če jo ustanoviš moraš bit zraven pri vseh pijančevanjih,pretepih in kurbariji....ti pa se ponavad pri takih dogodkih skriješ in potem kukaš  k limamo slikce :P

 

P.S. mi nimamo stranke ampak dobro družbo kjer si vedno lepo povabljen in kjer te skoraj vedno pogrešamo....... :) sej te mamo radi norc :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men osebno je najbolj (od vseh idej) najbolj všeč ta srednji. Razne svizce, miške, mucke, čiwawe itd...pa naj si na hrbet limajo pičke :P

Pička ti sporoča,da je vse na prostovoljni bazi,ne silimo ne tepemo.. :grrr ....zarad mene so lahko za logo tud primorske kobase in vin,preverjeno dobro... :grim ......sam Kwaka na majci pa ne bom nosu pa pika,tolk zmešan pa nisem :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!