Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Z-MEŠANA


Priporočene objave

Ti kaj prebojni jopič tud vzamem? sam nevem če bo šel pod kombinezon.. :BUA:

Ta prebojni jopic je prebojen za ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nazadnje, ko sem bil na sankanju, to je bilo prvo sankanje Motosveta, smo imeli veliko smole: nekaj odrgnin in špiralni zlom noge.

Predlagam obvezno čelado in želvo, če greste z Motosvetovci, ker tudi na sankališču se tekmuje :grim , pa jasno samo eden na sankah. Ne vprašat zakaj.

... ponavad sem zmeri u paru štartal..... u cilj pa sam prišel..  :huh:  

...zakaj pa ne smem vprašat "zakaj" k mi še zmer ni jasn..... bil pa sem preveč v tavžnt rožah, da bi se spomnu, kero sem imel za sabo.... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sj ... bajkerji pa na sankice :glare: .... če si pa zravn vrtite še "last krisms", se vs pa odrečem zazmeri :angry:

 

houk...pisu sm :krneki:

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sj ... bajkerji pa na sankice :glare: .... če si pa zravn vrtite še "last krisms", se vs pa odrečem zazmeri :angry:

 

houk...pisu sm :krneki:

Jz nisem nč takšnega naredu pa si se me odreku,ker med prijatelji te nimam si se zbrisu :blush: ,da se nis ustrašu,da ti bo moj mopi všeč ratu,;Maus na bavarcu.......o tem bi lahko dokumentarec posnel :lol1:

A se prideš sankat z nami bom sabo prnesu nalepke Kawasaki,da opremimo sanke,pa kapo by Maus,pa štumfe by Dami34 in očala by HyperJack.........faaaak,še mal pa mi bodo Kawo naprtili,tako počas potuhjeno me opremljajo,da še sam ne vem :P  :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se prideš sankat z nami bom sabo prnesu nalepke Kawasaki,da opremimo sanke,pa kapo by Maus,pa štumfe by Dami34 in očala by HyperJack.........faaaak,še mal pa mi bodo Kawo naprtili,tako počas potuhjeno me opremljajo,da še sam ne vem :P  :lol:

 

Še mal pa boš un kozouc od bmfla zamenu za kozouc od Versysa ... pol bosta pa s Snecerjem tanartavečja badija. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še mal pa boš un kozouc od bmfla zamenu za kozouc od Versysa ... pol bosta pa s Snecerjem tanartavečja badija. :grim

To sva že zdej,sam se špilava,da se ne marava :P  :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo upam, da ženske ne bojo preveč tarnale, da jih zebe? Kaj domač jegr pijete (1001rožo-dobesedno), ga lahko prnesem, da se mal razkužimo?

 

sled1.jpg

 

:smoke: Ne me basat s takimi........................, če tole moji pokažem ...........................bo ..........................hotla .....................NOVE ŠKORNJE! :hmm:  :lol1:  :lol1: :lol1:  

 

Sicer pa - poštovani upravni odbor........................ kako zdej stojimo s predvidenim sankanjem? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:smoke: Ne me basat s takimi........................, če tole moji pokažem ...........................bo ..........................hotla .....................NOVE ŠKORNJE! :hmm:  :lol1:  :lol1: :lol1:  

 

Sicer pa - poštovani upravni odbor........................ kako zdej stojimo s predvidenim sankanjem? :hmm:

 

 

..... moji je pa ponavad toples všeč ....   :P

 

 

ps.

.... pa sej je v bistvu tud men ....   :eek:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:smoke: Ne me basat s takimi........................, če tole moji pokažem ...........................bo ..........................hotla .....................NOVE ŠKORNJE! :hmm:  :lol1:  :lol1: :lol1:  

 

Sicer pa - poštovani upravni odbor........................ kako zdej stojimo s predvidenim sankanjem? :hmm:

 

papez, info sledijo v kraatkem. Se moram še za uro dogovorit, trenutno nas je prijavljenih 11 če se ne motim ;)

 

lp,mz

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hnja. Če bo vreme tako kot napovedujejo, se grem 2.3 z MOTORJEM VOZT!!!! Ne pa sankat.

Prov,prov Jožek,sej nben nbenga nč ne sili :P  :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo upam, da ženske ne bojo preveč tarnale, da jih zebe? Kaj domač jegr pijete (1001rožo-dobesedno), ga lahko prnesem, da se mal razkužimo?

 

sled1.jpg

 

Težko sine, da bi ti pa takele sanke sedle, nimaš šans za tako sliko  :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo upam, da ženske ne bojo preveč tarnale, da jih zebe? Kaj domač jegr pijete (1001rožo-dobesedno), ga lahko prnesem, da se mal razkužimo?

 

sled1.jpg

Aaaaaa obtajajo tri/tro sedežne sanke? Bi bil nekje vmes. Brez nč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aaaaaa obtajajo tri/tro sedežne sanke? Bi bil nekje vmes. Brez nč.

Pol bi šele pokvaru sliko :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol bi šele pokvaru sliko :grim

Najprej bi me mogu videt v na novo sfrizurano glavo, pa potem govort. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo upam, da ženske ne bojo preveč tarnale, da jih zebe? Kaj domač jegr pijete (1001rožo-dobesedno), ga lahko prnesem, da se mal razkužimo?

 

sled1.jpg

 

 

..... a to se skupaj s sankam najame za eno uro ??????   :kva2:  

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..... a to se skupaj s sankam najame za eno uro ??????   :kva2:  

 

JA. 

A nisi vedu?  Vse je v ceni za nas - Z M E Š A N C E ............ :lol1:  :lol1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..... moji je pa ponavad toples všeč ....   :P

 

 

ps.

.... pa sej je v bistvu tud men ....   :eek:

 

Ma pust ti "toples".................... to ni problem ...................... :smoke:

 

:kva1: A ti veš kolk ......................... takile škornji ........................kuštajo? :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma pust ti "toples".................... to ni problem ...................... :smoke:

 

:kva1: A ti veš kolk ......................... takile škornji ........................kuštajo? :OK:

 

 

..... vem ....  :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stuhec ti jest povem da 100 postov pridš vsaj rikverc :lol:

 

...jest pridem zdj izvenserijsko sam pogledat....sam pridem v spremstvu....

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma sej jutri popoldan bom že v P.G.-ju. Namesto smuči imam na avtomobilu dve lopati, eno za rezervo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!