Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Z-MEŠANA


Priporočene objave

Drage Z-mešanke, dragi Z-mešanci. Vabim vas dne 17. marca na popotovanje iz Rihemberka (Preserje nad Branikom, baraka MK Rihemberk) do Brd (klubski prostori MK Brda). Program vsebuje jedačo, pijačo, druženje in norosti. Wajduska PE (poslovna enota) ve kje je to, lahko pa me tudi pokličete in se dobimo nekje v Ajdovščini, recimo Kavarna. Odhod iz Rihemberka ob 11.30, dobro bi bilo priti gor kako uro prej, uživati v razgledu svenaokrog in norosti uganjat. Nato gas v Brda na fižuljad. Sledite knjigi obrazov in primernim temem. Tudi zaradi vremena. Bo lušno ku usako ljto, vabljeni. Lp, CDVT 

to je verjetno kak motozbor? Dej kak link, da mau vidmo :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud ni slaba ideja,biljard,kakšen pirček,košček pizze,mal smeha,bi znalo bit luštn......Pik1 organizirej! :P  :D

 

 

 

….. rečeno, storjeno … :krneki:

 

… ker je bila zadnjič izražena želja, da bi se organiziralo srečanje motorističnih »biljarderjev«   :whistle: , obveščam vse, ki bi imeli morebitno željo v roki držat palico za biljard v družbi neumornih motorističnih nabijačev na MS-ju   :eek:  , da je dogovorjen turnir v biljardu naslednjo soboto, 16.03.2013, s pričetkom ob 19. uri v biljardnici na Parmovi 25 v Ljubljani. (točno lokacijo lahko najdeš tudi na net-u).

 

Predlog je, da bomo igrali na treh, oziroma štirih mizah (najeli jih bomo po potrebi, kolikor bo pač prijavljenih do naslednjega četrtka).

 

Najprej bomo igrali v parih (torej štirje igralci na eno mizo) … in sicer na izločanje, na koncu pa bodo posamezniki prvih dveh parov igrali še drug proti drugemu, tako da bomo prišli do »Moto Zmešanega biljarderja 2013«.  :hooray:     Igralo naj bi se zgolj za častni naziv »najboljšega«.  Kdo bo igral proti komu, bomo določili z žrebom pred začetkom igranja.  :krneki:       Igralci, ki bodo zaradi svojega »izjemnega znanja« izpadli že v prvem krogu  :slap:    , pa bodo po želji vseeno lahko nadaljevali s svojim »izpopolnjevanjem svoje igre« še naprej na sosednji mizi. :P

 

Strošek aktivnega igralca naj bi bil 15 evrov (s tem zneskom naj bi bil pokrit najem biljardnih miz ter določeno število pizz …. ) Pijačo si bo naročeval vsak sam pri šanku.

 

Torej vsi, ki bi želeli pokazati svoje veščine v biljardu, ali mogoče spiti samo kakšno pivo v motodružbi, mogoče pa celo izrabiti ta dogodek za prepričevanje že prepričanih  :devil:     ,  kateri moped je pač najboljši, ali morda  »Zakaj ne bi imel ….« , imate sedaj še eno priložnost v živo….  :naughty:

 

 

… se vidimo …. 

 

Lp, Pik1  :yea1:

 

 

 

Do sedaj prijavljeni:

  • Pik 1 in Maja   

 

 

ps. in seveda Kmet in Kmetica, če si prejle mislil resno ... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kakopak :OK: Kot predsednik Zmešane sekcije moram pripomnit,da je udeležba na lastno odgovornost,kot ponavadi poškodbe niso izključene :P  :lol:

 

Lp

 

P.S. vidimo kako se izteče večer,če bo veliko poškodb bo naslednjič obvezna čelada in ščiti(želva,komolčniki....) :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kakopak :OK: Kot predsednik Zmešane sekcije moram pripomnit,da je udeležba na lastno odgovornost,kot ponavadi poškodbe niso izključene :P  :lol:

 

Lp

 

P.S. vidimo kako se izteče večer,če bo veliko poškodb bo naslednjič obvezna čelada in ščiti(želva,komolčniki... .) :P

 

 

... ja komolčnike bi že kar zdej lahko s sabo prnesl ..... če bi bla slučajno gužva za šankom ...   :kva2: 

 

... pa predlog Živga norca tud ni čist mim, da bi mogoče kakšna očala za kros vozt tud mel sabo, za vsak slučaj, da te kdo slučajno s palco v uč ne sune ....  :ninja: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... ja komolčnike bi že kar zdej lahko s sabo prnesl ..... če bi bla slučajno gužva za šankom ...   :kva2:

 

... pa predlog Živga norca tud ni čist mim, da bi mogoče kakšna očala za kros vozt tud mel sabo, za vsak slučaj, da te kdo slučajno s palco v uč ne sune ....  :ninja:

Sn lih ubodu novo čelado sa armiranim pinglockom  he he!! Se prau, uč protrktor sss trojno zasteklitvijo bi mogu zdržat tud najbolj nore ... a dej pa še komolčnike!?  :kva1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uhff

ko sem profi pa ne morem prit, mam zasedeno to soboto

zdaj pa naum kolajne dobu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja, tut minister za organizacijo mora kdaj pridet pogledat svoje vajence kako organizirajo :) seveda pridem :P  če ne druzga, bom kakega nalamu s tisto palco :D

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odlično. Če sem že na sankanju uspešno nalomila (predvsem sebe), kaj bom šele delala na biljardu. Pazite se me :grim , znam biti s palico v roki zelo nevarna (verjetno prevsem sebi).

 

prijavljam sebe im Markll

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni moto srečanje, bolj jedača, pijača, druženje, giro di domenica

 

to je verjetno kak motozbor? Dej kak link, da mau vidmo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

same grobe špotre se greste :O ... a se ne znate it tapkat slikc :glare:

 

 

... tapkanje do nadaljnjega odpade, ker ima večina udeležencev iz sankanja še vedno zatekle roke in ostale dele telesa ..... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni moto srečanje, bolj jedača, pijača, druženje, giro di domenica

 

 

.... ja kar se mene tiče, bi znal tud na "giro di domenica" pridet ....  

 

... če zmagam na biljardu, bom tam v nedeljo proslavljal zmago, če pa zgubim, bom pa tko al tko rabil eno družbo, ki me bo mal tolažila .... :hmm:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... tapkanje do nadaljnjega odpade, ker ima večina udeležencev iz sankanja še vedno zatekle roke in ostale dele telesa ..... :P

sj .. dobr to .. bi vsaj js zmagu :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet na isti dan kot rang turnir...........   Kaj ce bi se kdaj mal z mano uskladil :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lažejo,to je konstrukt proti men in Piku,to so strici iz ozadja sprožl,nč svoj status bom zamrznu...se pravi bianko odstop dokler se ne razčistijo zadeve :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.. jest mislim, da zdej, ko je to moderno, proti kmetu, predsedniku ZSMS, vložimo destruktivno zaupnico!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... BILIJARD!!!!

 

A ste Zmešan!!!!!!   :eek:

 

... včeraj zaloteni, kako se dogovarjajo za male pare o bodočem zmagovalcu!!!!!!

imag0734.jpg

Pa kaj ti misliš, da sm jst tako poceni ... Po kupčku sodeč so komi do "I" prišli :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lažejo,to je konstrukt proti men in Piku,to so strici iz ozadja sprožl,nč svoj status bom zamrznu...se pravi bianko odstop dokler se ne razčistijo zadeve :grim

 

Če do zdaj nisi zmrznu, tud spomlad ne boš...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Al pa recimo frnikulat...to je za našo generacijo...

 

 

.... glede na dosedanje pripetljaje in nezgode pri različnih igrah zmešancev, frnikulanje odpade, ker je prevelika verjetnost, da bi kdo od sodelujočih probu pogoltnit frnikulo, in bi se lahko z njo še zadavu .... :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... glede na dosedanje pripetljaje in nezgode pri različnih igrah zmešancev, frnikulanje odpade, ker je prevelika verjetnost, da bi kdo od sodelujočih probu pogoltnit frnikulo, in bi se lahko z njo še zadavu .... :kva2:

 

Obvezno dodati opozorilo, da ni za otroke do 3 leta, samo problem bo,  kako to zmešancem to dopovedat     :kva2:        :stupid:

Popravljeno . Popravil MARE 65
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Al pa recimo frnikulat...to je za našo generacijo...

Za Mausa frnikolanje odpade,ker se ne more več prpognt :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!