Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Z-MEŠANA


Kmet2

Priporočene objave

Evo zdej te pa tud enkrat več ne pokličem in ti ponudim za registracijo :glare:  :P

Pa zakaj ne no pa prav lepo te je slišat po telefunu :D:P  lohka se pa kdaj pa kdaj zapelete do kranstrdama vm dovolim :D 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa zakaj ne no pa prav lepo te je slišat po telefunu :D:P  lohka se pa kdaj pa kdaj zapelete do kranstrdama vm dovolim :D

Dec nima za kufe . Pejte ga mau pogledat pa na kufe pelat no. A morm sam jst?

:kva1:

Popravljeno . Popravil jozexj6
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dec nima za kufe . Pejte ga mau pogledat pa na kufe pelat no. A morm sam jst?

:kva1:

 

 

Sam res no lohka še kdo drug pride za kufe dat, da neboš skos ti najebu :D hahahaha 

 

Bližje ko je moja prva plača bl sm Z-mešan :D jebemtiš mal se mi že meša :D 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dec nima za kufe . Pejte ga mau pogledat pa na kufe pelat no. A morm sam jst?

:kva1:

 

 

 

.... ja zdele en dan, k bo sonce, bom jest u svoj avto naložu vse motoriste brez registracij, pa brez vinjet pa mogoče brez bencina, pa jih bom mal do OMV-ja zapelu .... pa čez ride, na en fočk ....   :P 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej tih bot. Dons me je zavarovalni agent klicu in me spomnu da mi 10-ga registracija poteče. Sm ga sam odslovu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@GasperX ajga mudel, nej pridejo v soboto 18. v Kranj na teden mladih. K bova midva za šankom delala :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... ja zdele en dan, k bo sonce, bom jest u svoj avto naložu vse motoriste brez registracij, pa brez vinjet pa mogoče brez bencina, pa jih bom mal do OMV-ja zapelu .... pa čez ride, na en fočk ....   :P

 

Probi se name spomnt, no sej če se nauš ti nam zameru :D k nas je vrjetn takih k sm jest k dreka :D 

 

Vi sam izkoriščajte dneve kilometre, se vam pri tem opravilu pridružim prec ko bo možno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@GasperX ajga mudel, nej pridejo v soboto 18. v Kranj na teden mladih. K bova midva za šankom delala :)

 

 

Upam da ni ta agent mitko, ker men men že 3tedne ponudbo dola pa še zdej ni nič od njega, pol bo pa spet jambru da nima nč dela

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Probi se name spomnt, no sej če se nauš ti nam zameru :D k nas je vrjetn takih k sm jest k dreka :D

 

Vi sam izkoriščajte dneve kilometre, se vam pri tem opravilu pridružim prec ko bo možno

 

 

.... stari, sej u moj avto jih gre velik notr, veš ....  :eek:

 

 

 

 

ps.

.... sicer pa lahko nardimo dvakrat na teden ekskurzijo do OMV-ja .... :lol1:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... stari, sej u moj avto jih gre velik notr, veš ....  :eek:

 

 

 

 

ps.

.... sicer pa lahko nardimo dvakrat na teden ekskurzijo do OMV-ja .... :lol1:

 

Bom počakal na plačo pa bomo pol kufetkal pa se vozil ;) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kaki riba :P. Mam jst resnga mudela . me pokliče par dni prej, vse prštima in mi na šiht prnese. Jst sam podpišem pa plačam.

Popravljeno . Popravil jozexj6
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gasper ne sekiri se... jst se tud ne morm spet nc vec vozt.. finace so sle, pa se kiler je sel po gobe.. drug teden tehnicen pa zavarovanje, nebo slo z nevoznim motorjem :(....

 

Kaj cmo, sm si rej druge 4 kola umislu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gasper ne sekiri se... jst se tud ne morm spet nc vec vozt.. finace so sle, pa se kiler je sel po gobe.. drug teden tehnicen pa zavarovanje, nebo slo z nevoznim motorjem :(....

 

Kaj cmo, sm si rej druge 4 kola umislu :)

 

Sem se že sprijaznil tako da se nisti ne sekiram, mal težko je gledat ko se vozijo drugi, ampak jest veselo delam da kmalu nebom samo gledal ;) 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah sej bo... Sej jim pomahas, men se cudjo k jim iz bicikla maham :)... Sej tud jst delam, sam nc ne ostaja...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uni politiki pa vsi okol 5 t bruto place

Kaj le delajo ??

A politiki ma oni so na muzičarji, oni svirajo kurcu in za vse to so konkretno plačani. A naredimo eno stranko pa gremo v politiko bomo mekl vsi dost denarja, 

pa še zmešani smo ravno prav za v politiko SZM Stranka Zmešanih Motoristov :D :D :D :D :D :D :D heheheheh

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uni politiki pa vsi okol 5 t bruto place

Kaj le delajo ??

[Mlatijo prazno slamo. /quote]

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hitri in drzni 7

 

:OK:  Kmet....................... špica. :smoke:

 

Posebej še terenska vožnja. :bounce:  :bounce:  :bounce:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A politiki ma oni so na muzičarji, oni svirajo kurcu in za vse to so konkretno plačani. A naredimo eno stranko pa gremo v politiko bomo mekl vsi dost denarja, 

pa še zmešani smo ravno prav za v politiko SZM Stranka Zmešanih Motoristov :D :D :D :D :D :D :D heheheheh

Ma že res da smo zmešani, a ne pridemo v upoštev. Smo preveč pošteni :blush: ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma že res da smo zmešani, a ne pridemo v upoštev. Smo preveč pošteni :blush: ...

 

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hitri in drzni 7

 

:OK:  Kmet....................... špica. :smoke:

 

Posebej še terenska vožnja. :bounce:  :bounce:  :bounce:

pr terenski vožnji  se je pa tok zmatru, da smo moral pauzo narest, da je en šnicl pojedu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pr terenski vožnji  se je pa tok zmatru, da smo moral pauzo narest, da je en šnicl pojedu :D

Zase se brigej :kva1:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zase se brigej :kva1:

lej 4 možnosti so.... :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lej 4 možnosti so.... :P

Se mi zdi ,da prej 4 varijante ;)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mi zdi ,da prej 4 varijante ;)

 

 

.... ja kukr sem te jest lahko spremljal, sem res vidu, da si imel zmer "štir varijante" hrane na miz ...  :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!