Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Z-MEŠANA


Priporočene objave

Da rešimo vprašanje kdo je prišel do piškotov in kdo ne :P

 

attachicon.gifpiskoti.jpg

 

 

 

.... ja sej ste čist zmečkal tisto ubogo škatlo za piškote .....   :kva2:

 

 

 

 

ps.

.... Trebor, a ti si pa glih od zobarja prišel, da si tko otečen ??????   :lol1:   

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

teli trije so vse pojedl in šli še po klopcah otrokom krst ... k vem :glare:

Nepane :sleep2:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da rešimo vprašanje kdo je prišel do piškotov in kdo ne :P

 

attachicon.gifpiskoti.jpg

 

 

 

.... ja verjetn so teli trije na dijeti .....  :kva2: 

 

.... taki, mal bolj piškotni ....  :lol1: 

 

 

 

 

 

ps.

... samo upam, da nimajo pet obrokov na dan ...  :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pik, prišel sem od žene, zato sem tak. Moja me ima strašno rada  :grim . 

 

Kako bi bil vesel, če bi bil na piškotni dieti, zmagal bi, motor pač ne, ker bi imel veliko več dela  :smoke:  :BUA:  :ninja: .

 

 

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Damy spljoh ne bi prišla k vaškim, če je ne bi jaz milo prosil za eno pločevinasto škatlo cukrov, pa še to so mi jo potem drugi več kot polovico olastninli, BANDA TAJKUNSKA Zmešana  :bum:  :evilgrin:  :yes: . In potem pri njej doma so tudi vse požrli, dobil sem samo pet palačink in krožnik za polizat, ko se je čokolada ven cedila. Nato smo pri Bojanuv dobili NIČ, pa še delat smo morali za to. Bavarski kozolc je skoraj vžgal s Thumperjevo pomočjo (zippopress). Norc nam je pa poleg kilave salame ponudil še kisle kumarice in mleko za švoh kofe, zato ni bilo druge, kot da smo tisto kislo zelenjavo pomakali v kavo. Naslednjič prinesemo s seboj še vsaj kilo piškotov, tistih čisto navadnih Koestlinovih  :grim .

 

 

LP Robert

 

P.S.: Kmet, tista tvoja kuzla me je za povrh vsega še ugriznila. Daj ji za jest, da ne bo začela nas vseh povrsti grizljat  :BUA:  :jezen  :whistle:

 

Banda pokvarjena treborovska... Kake klaiti... Niti dotaknili se nitste niti enega kozarca, potem pa še MZ-ju nisem dal iz kontre vode. Potem mi pa klati. Pa še vsakemu en perešček čipsa sem nameil, iz same dobrote. Saj je gazdarica potem naredila inventuro, tako da ni opazila da sem vse jaz pojedel...

 

 

lp

bv

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Banda pokvarjena treborovska... Kake klaiti... Niti dotaknili se nitste niti enega kozarca, potem pa še MZ-ju nisem dal iz kontre vode. Potem mi pa klati. Pa še vsakemu en perešček čipsa sem nameil, iz same dobrote. Saj je gazdarica potem naredila inventuro, tako da ni opazila da sem vse jaz pojedel...

 

 

lp

bv

A si poštimu avtomatika ;)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bojan, kje je zdaj tistih 10 litrov grozdnega soka? Prej sva govorila da mi ga pripelješ, sedaj se pa ne javiš. Najbrž si v kevdru, kjer ga poskušaš   :alko:  :bum: . Ne želi si, da ga pridem iskat, bova oba  :drunk:  :whistle: .

 

 

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bojan, kje je zdaj tistih 10 litrov grozdnega soka? Prej sva govorila da mi ga pripelješ, sedaj se pa ne javiš. Najbrž si v kevdru, kjer ga poskušaš   :alko:  :bum: . Ne želi si, da ga pridem iskat, bova oba  :drunk:  :whistle: .

 

 

LP Robert

 

ma ti pa si optimist, svaka čast  :yes:

 

jaz sem prosil za kozarec vode, dobil pa sem samo eno sporočilo, ko sem prišel domov, da se mi opravičuje ker mi ni dal vode  :eek:

 

in ti sanjaš o kanistru vina?  :slap:

 

če dobiš 1 liter zraka od njega, ti bojo ritnice ploskale od same sreče  :bounce:

A si poštimu avtomatika ;)

 

nemački proizvod, radi a ne čuješ  :lol1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ti pa si optimist, svaka čast  :yes:

 

jaz sem prosil za kozarec vode, dobil pa sem samo eno sporočilo, ko sem prišel domov, da se mi opravičuje ker mi ni dal vode  :eek:

 

in ti sanjaš o kanistru vina?  :slap:

 

če dobiš 1 liter zraka od njega, ti bojo ritnice ploskale od same sreče  :bounce:

 

nemački proizvod, radi a ne čuješ  :lol1:

 

 

Zajebant, čeprav je Bojan bemflar, mi je danes ob 9:45 dostavil dve flaški prevretega grozdnega soka. Kdaj ga bi spili? Jaz sem za to, da ga komisijsko uničimo.

 

BOJAN, HVALA!

 

 

Lp Robert

post-20894-0-75058400-1368691455_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zajebant, čeprav je Bojan bemflar, mi je danes ob 9:45 dostavil dve flaški prevretega grozdnega soka. Kdaj ga bi spili? Jaz sem za to, da ga komisijsko uničimo.

 

BOJAN, HVALA!

 

 

Lp Robert

 

 

 

.... opaaaaaaaa ....   :eek:

 

 

.... a se lahko že rezervira stol za tole mizo ????    :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pik, jaz dam mizo in vino, lahko tudi vodo in parking, rabimo še meso, kakšen kos zelenjave ter oglje. Potem pa ni problema za naprej, hehe.

Lp Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pik, jaz dam mizo in vino, lahko tudi vodo in parking, rabimo še meso, kakšen kos zelenjave ter oglje. Potem pa ni problema za naprej, hehe.

Lp Robert

 

ti sam povej, če daš plac :)

 

minister za organizacijo bo že zrihtu piknik :grim

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pik, jaz dam mizo in vino, lahko tudi vodo in parking, rabimo še meso, kakšen kos zelenjave ter oglje. Potem pa ni problema za naprej, hehe.

Lp Robert

Jaz prnesem meso,k od Pika boš težko kej dobu :P kar je težko,ma križne težave,naj on prnese oglje :lol:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz prnesem meso,k od Pika boš težko kej dobu :P kar je težko,ma križne težave,naj on prnese oglje :lol:

 

jst bom prnesu prtičke pa vrečke za smeti :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No sam še oglje pa kej kislega pa kej slatkega pa mamo piknik :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No sam še oglje pa kej kislega pa kej slatkega pa mamo piknik :010

dobr ste  se zmenil,če bi mel pa kakšnga Gorenca zravn bi pa ta še brata prpelu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No sam še oglje pa kej kislega pa kej slatkega pa mamo piknik :010

 

ajde prostovoljci, kdo bo prnesu oglje???? :)

 

za sladkor že vemo, koga bomo angažirali :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ajde prostovoljci, kdo bo prnesu oglje???? :)

 

za sladkor že vemo, koga bomo angažirali :grim

 

Sladkorja imam dost, ziher ga je še kakšnih 20 kil na lagerju, cukrov mi pa manjka  :grim  :bounce: .

 

 

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pik, jaz dam mizo in vino, lahko tudi vodo in parking, rabimo še meso, kakšen kos zelenjave ter oglje. Potem pa ni problema za naprej, hehe.

Lp Robert

 

Lahko jaz pripeljem brata? Pa preostalo familjo? Saom kakih 60 na sj... :)

lp

bv

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti sam povej, če daš plac :)

 

minister za organizacijo bo že zrihtu piknik :grim

MZ se bo šel inženiring, pa svež zrak bo preskrbel.. Sredi Ljubljane

 

lp

 

bv

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdaj šefe?

Ko dobimo plac,Jaz meso,Damy piškote,Trebor vino,.......no gremo naprej.....kdo se jav.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko dobimo plac,Jaz meso,Damy piškote,Trebor vino,.......no gremo naprej.....kdo se jav.....

 

vsem naštetim po spisku bom delal konkurenco ...

 

Se vidi da smo primorci najboljši in učinkoviti ... Jst bom Kmet2, Damy in Trebor vse v isti osebi :D

 

Računaj na domače čevapčiče, domač tiramisu in domače vino od mene 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsem naštetim po spisku bom delal konkurenco ...

 

Se vidi da smo primorci najboljši in učinkoviti ... Jst bom Kmet2, Damy in Trebor vse v isti osebi :D

 

Računaj na domače čevapčiče, domač tiramisu in domače vino od mene 

Tako ,zato pa si moj prijatelj,oba nisva rada ne žejna ne lačna :OK: Iščemo prostor,ma kdo kej v mislih :hmm:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!