Skoči na vsebino

MOTOGP 2013


suzuki

Priporočene objave

A mislite da imam je možnosti za dobit PRESS (akreditacijo) za dirko oz. celoten vikend na GPju na Češkem kot fotograf? Sem fotograf drugače in občasno slikam tudi šport. Če mogoče kdo ve na koga se lahko obrnem za to se priporočam. Lahko tudi kar na ZS. Hvala.

Po moje skoraj tako težko kot če bi želel kot dirkač nastopit na dirki

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ena zanimiva slikca :lol:

mm.png

maaaaa cosa dovremmo fare? dobbiamo dipingere la nostra moto orange? :D

a mi kdo bol tehnicno podkovan lahko pojasni, zakaj imajo honde raufnik zavit v tale vozel pod stolom? tud rcv211 v5 je imela tako bulo? a je to zarad izenacevanja dolzin?

pa kako majhne diske imajo na zadnjem kolesu. se kdo spomni Haydnovega?post-1354-0-52214300-1364237693_thumb.jpeg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

maaaaa cosa dovremmo fare? dobbiamo dipingere la nostra moto orange? :D

a mi kdo bol tehnicno podkovan lahko pojasni, zakaj imajo honde raufnik zavit v tale vozel pod stolom? tud rcv211 v5 je imela tako bulo? a je to zarad izenacevanja dolzin?

pa kako majhne diske imajo na zadnjem kolesu. se kdo spomni Haydnovega?attachicon.gifHaydens-RCV212-a-strong-contender-for-2008.jpeg

Lanski Haydnov model GP12

 

post-35803-0-08509000-1364238103_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

maaaaa cosa dovremmo fare? dobbiamo dipingere la nostra moto orange? :D

a mi kdo bol tehnicno podkovan lahko pojasni, zakaj imajo honde raufnik zavit v tale vozel pod stolom? tud rcv211 v5 je imela tako bulo? a je to zarad izenacevanja dolzin?

pa kako majhne diske imajo na zadnjem kolesu. se kdo spomni Haydnovega?attachicon.gifHaydens-RCV212-a-strong-contender-for-2008.jpeg

 

Ja zavit je ror zaradi izenačevanja dolžin ker je V agregat in sta zadnja dva cilindra tok bližje zadku  in z "vozlom" izenačijo dolžino rorov ki grejo na sprednja dva oddaljena cilindra in V5 je imel isto zaradi tega.

 

Možno, da ima Hayden zadnji diski zato večji, ker je splošno znano, da bivši Dirt track vozniki veliko uporabljajo zadnjo zavoro

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja zavit je ror zaradi izenačevanja dolžin ker je V agregat in sta zadnja dva cilindra tok bližje zadku  in z "vozlom" izenačijo dolžino rorov ki grejo na sprednja dva oddaljena cilindra in V5 je imel isto zaradi tega.

 

Možno, da ima Hayden zadnji diski zato večji, ker je splošno znano, da bivši Dirt track vozniki veliko uporabljajo zadnjo zavoro

 

sem poslušal na italia1, da hayden uporablja zadnjo bremzo ko pospešuje iz ovinka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm. Ducati sploh ne zgleda slabo na teh testiranjih. Upam da bodo res tako "blizu" tudi na dirkah. Nikjer nisem zasledil, če je Cal dobil kake posodobitve...ker se je zadnjič malo pritoževal, da nima kaj za testirat. Čas je postavil dober včeraj. Se je komu dalo delat analizo long runov?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ena zanimiva slikca :lol:

mm.png

 

mimogrede, a je tole Mad Max na slikci, al mu je samo podoben??

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi bil tisto Biaggi, bi moral bit japonev velik cca 110 cm :D

 

Biaggi je komentator za WSBK. Glede na njegovo zgodovino odnosov z Ducatijem, dvomim bo kdaj oblekel njihovo uniformo. Po osvojitvi naslova z Aprilijo se je najprej zahvalil Ducatiju da mu niso podpisali  pogodbe :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

 

@ Cartman: ja sej Japončki so mejčkeni, le v rdečem jih nisem vajen  ;) me pa res zanima kdo je un tip, k je tko podoben Mad Maxu...

 

 

in še zadnji dan testov MotoGP v Jerezu:

post-163-0-30446500-1364319778_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil suzuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Amm... maš kake fotke za pokazat? Če imaš DSLR še nisi fotograf, sploh pa ne na dirki svetovnega prvenstva.

 

Nisem še nikoli fotkal MotoGP dirke, bi se pa prvič preizkusil v tej zvrsti fotografije. Od športa sem že slikal tenis in na atp/wta turnirjih ni nobenega problema za dobiti (foto) akreditacijo, samo določeno spletno stran moraš najaviti pred tem, ko zaprosiš za akreditacijo. Nevem zakaj bi bil na MotoGP dirki potem toliko večji problem, glede na to da imajo na voljo(verjetno, predvidevam) še več akreditacij kot na tenis turnirju (glede na to da je večji prostor, itd.).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem še nikoli fotkal MotoGP dirke, bi se pa prvič preizkusil v tej zvrsti fotografije. Od športa sem že slikal tenis in na atp/wta turnirjih ni nobenega problema za dobiti (foto) akreditacijo, samo določeno spletno stran moraš najaviti pred tem, ko zaprosiš za akreditacijo. Nevem zakaj bi bil na MotoGP dirki potem toliko večji problem, glede na to da imajo na voljo(verjetno, predvidevam) še več akreditacij kot na tenis turnirju (glede na to da je večji prostor, itd.).

http://www.dorna.com/dornacontents_contacts.html

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem še nikoli fotkal MotoGP dirke, bi se pa prvič preizkusil v tej zvrsti fotografije. Od športa sem že slikal tenis in na atp/wta turnirjih ni nobenega problema za dobiti (foto) akreditacijo, samo določeno spletno stran moraš najaviti pred tem, ko zaprosiš za akreditacijo. Nevem zakaj bi bil na MotoGP dirki potem toliko večji problem, glede na to da imajo na voljo(verjetno, predvidevam) še več akreditacij kot na tenis turnirju (glede na to da je večji prostor, itd.).

Jaz pa vseeno mislim da bo problem, sploh če ne fotografiraš za kako večjo spletno stran, časopis ipd... Pri nas je včasih menda že na gorski dirki v Ilirski Bistrici težko dobit akreditacijo..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem še nikoli fotkal MotoGP dirke, bi se pa prvič preizkusil v tej zvrsti fotografije. Od športa sem že slikal tenis in na atp/wta turnirjih ni nobenega problema za dobiti (foto) akreditacijo, samo določeno spletno stran moraš najaviti pred tem, ko zaprosiš za akreditacijo. Nevem zakaj bi bil na MotoGP dirki potem toliko večji problem, glede na to da imajo na voljo(verjetno, predvidevam) še več akreditacij kot na tenis turnirju (glede na to da je večji prostor, itd.).

Jaz ti bom kar direktno napisal. Kaj si tak naiven ali ti res ne potegne? Nisi še nikoli slikal moto dogodka pa bi začel pri motoGp?? To mi je isto kot, če rečeš jaz bi vozil smuk, samo še nisem smučal, sem pa drsal. Ali pa : Jaz bi vozil raketoplan, samo še nisem nikoli pilotiral, sem pa bil večkrat v balonu... Jaz ti nisem fauš, ravno nasprotno - privoščil bi ti. In če ti po nekem naklučju ali vezah ali zlati ribici uspe prit na MotoGp z akreditacijo fotografa, upam da objaviš tu gor slikice!

 

P.S. Do letos je bilo možno prit zelo blizu WSBK, ampak zdaj je tu greedy DORNA, tako da.... Ali si razmišlajl o kakšnem TT na Isle of Men? Če boš tam vtrgal, boš vsaj imel neke reference....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz ti bom kar direktno napisal. Kaj si tak naiven ali ti res ne potegne? Nisi še nikoli slikal moto dogodka pa bi začel pri motoGp?? To mi je isto kot, če rečeš jaz bi vozil smuk, samo še nisem smučal, sem pa drsal. Ali pa : Jaz bi vozil raketoplan, samo še nisem nikoli pilotiral, sem pa bil večkrat v balonu... Jaz ti nisem fauš, ravno nasprotno - privoščil bi ti. In če ti po nekem naklučju ali vezah ali zlati ribici uspe prit na MotoGp z akreditacijo fotografa, upam da objaviš tu gor slikice!

 

P.S. Do letos je bilo možno prit zelo blizu WSBK, ampak zdaj je tu greedy DORNA, tako da.... Ali si razmišlajl o kakšnem TT na Isle of Men? Če boš tam vtrgal, boš vsaj imel neke reference....

ma kaj blodis. ce se gre clovek fotkanje zares, je natreniran in opremljen. ce si opremljen in natreniran biciklist, lahko kot wild card tud etapo na TDF odpeles, kot na primer pred leti Alain Prost recimo... problem bi nastal, ce bi model dobil nalogo u prvem poskusu nashopat za cel koledar perfektnih fotk.

F1 in MotoGp so prestizne prireditve kjer je prisklednikov prevec, zato lahko sami dolocajo merila koga spustijo not, in koga ne. Po izkusnjah je lestvica postavljena visoko. WSBK pac ni tako prestizno tekmovanje, v primerjavi z MotoGp je zanimanje medijev zanemarljivo, pa sem se lahko podpisal na isto stran kot Kel Edge.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej,

 

ima kdo kakšno dobro idejo, kako bi lahko "nafarbal" računalnik da sem v Sloveniji in gledal MotoGP na Voyo???

 

Oziroma če to ne bo šlo vsaj kakšno idejo kako gledati prenos na netu???

 

Hvala,

 

Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma kaj blodis. ce se gre clovek fotkanje zares, je natreniran in opremljen. ce si opremljen in natreniran biciklist, lahko kot wild card tud etapo na TDF odpeles, kot na primer pred leti Alain Prost recimo... problem bi nastal, ce bi model dobil nalogo u prvem poskusu nashopat za cel koledar perfektnih fotk.

F1 in MotoGp so prestizne prireditve kjer je prisklednikov prevec, zato lahko sami dolocajo merila koga spustijo not, in koga ne. Po izkusnjah je lestvica postavljena visoko. WSBK pac ni tako prestizno tekmovanje, v primerjavi z MotoGp je zanimanje medijev zanemarljivo, pa sem se lahko podpisal na isto stran kot Kel Edge.

 

V bistvu si mu ti razložil isto, kot jaz. Brihta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej,

 

ima kdo kakšno dobro idejo, kako bi lahko "nafarbal" računalnik da sem v Sloveniji in gledal MotoGP na Voyo???

 

Oziroma če to ne bo šlo vsaj kakšno idejo kako gledati prenos na netu???

 

Hvala,

 

Robert

Na "soccer-live.pl" greš na SPORTY MOTOROWE, kjer imaš povezave za praktično vse avto-moto dogodke. Naj te ne skrbi, če prenosa kak mesec pred dirko še ni na napovedniku, ker ga sproti dopolnjujejo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

logiral sem se na neko internetno stran ampak....na zalost ne gre.

 

Tako da je se zmeraj PANIKA!!!!!!!! Dirka je pred vrati jaz pa brez resitve!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še cel teden maš :D drugač pa se ne rešujejo te stvari s proxyjem? nisem se pa nikoli poglabljal v to... mal poguglaj x)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!