Skoči na vsebino

MOTOGP 2013


suzuki

Priporočene objave

očitno so že mal sprobavali kvalifikacijski tempo... lorenzo je v bloku, ko je postavil svoj najhitrejši krog naredil samo 2 kroga... pedrosa, marquez in rossi pa potem še 2-3, tako da so verjetno meli za odtenek bolj poln tank...

hayden recimo je svoj najhitrejši čas postavil v precej dolgi seriji nekje na sredini... verjetno bi lahko šel precej hitreje.. nasploh se mi ducati ne zdi več tako zelo bogi... al pa sm sam že preveč navajen jih gledat tam dol :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tle v Moto GP 2013 bo še zelo zanimivo,ko bo šlo zares :yes:

 

 

STONER pa iz dveh koles pa na štiri... V PENZIJI :kva2:

 

http://www.siol.net/sportal/avtomotosport/drugo/2013/02/video_stoner_vam_je_vsec_moja_letosnja_dirkaska_zverina.aspx

Popravljeno . Popravil DXR16
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh ne, to pa že nebo res. Njemu baba ne pusti več dirkat... Vsaj tako pravjo poznavalci na motosvetu...

 ..........z motorji ali pa je ugotovila, da brez denarja ni zabave.

Drugače a nis tudi ti neki poznavalec???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

al sm al nisem, se vsaj ne delam, da vem, kako ima vsak posebej urejeno zasebno življenje... no razen tega, da je rossi homoseksualec, kar tudi nadvse spoštujem ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti si res en... ko nekdo čez Stonerja reče si prec u luft da kaj pa mi vemo o njem, v naslednjem stavku pa o Rossiju govoriš kot da ti je brat. Zamisl se mau...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

 

Day 3

 

zlo, zlo blizu - obe Hondi na vrhu v 1 desetinki, in enako naslednji štirje, vmes 3 desetinke :OK:

 

hmnja, mogoče bo pa le spet ena zanimiva sezona :P

post-163-0-36083300-1362046023_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rossiju še vedno fali 0,5 sekunde. Lorenzo je pa itak delal simulacijo dirke in se ni posvečal hitremu krogu... So pa res skupaj vsi ostali ....Tudi Dovi je naredil dober cajt (za Ducati) ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za enkrat kaže na to, da bo isto kot lani... Samo da bo namesto stonerja Marquez... Prvi trije razred zase. Ostali za 4. mesto, oz. za drobtinice, ki jih bodo prvi trije pustili... Rossi bo ocitno bližje kot pa lani, kar je logično, ampak za vrh mu pa ne kaže ravno. Dovi mi pa izgleda zelo dobro. Se mi zdi, da bo ducati mogoče kmalu v boju za stopničke. Samo pravega pilota je treba met ;-).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ducatiju manjka še kaka sekunda za stopničke, to pa mislim da nebo tako hitro prišlo. Upam da čimprej da bo bolj napeto na dirkah ampak vemo kako je bilo do zdaj z razvojem pri ducatiju. Mogoče če bo audi in novi šef kaj spremenil glede tega. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ducati ma nov rezervar. Prvic so ga testirali lani junija? v Mugellu, pa niso zmogli premaknit elektronike, in jo je vrocina po 20 krogih fentala. Leto in pol pregovarjanja in 9 mescev dela za premik rezervarja in blackboxa. Bliskovit razvoj, ni kej. Jaz si res zelim Da bi nemci stvari mal poenostavli in pospesili. Njihovi r&d laboratoriji so na Nivoju, z izdelavo komponent nebi smelo bit vec problemov...Za vse bo dobro, ce rdeci spet ratajo konkurencni. Pa ne samo eden. Majo 3 dokazano dobre dirkace, in Ianoneja. Fantje bi se mogli na vsaki dirki enakovredno tepst z tech3 Bautisto In Bradlom. Bomo vidli...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ducati = drek pumpa...nikoli nebo na stopničah!!..tak da prosim ne viceh razlagat :D,..drugač pa rossi bo na 1 mestu..saj bote vidle..nemoremo zdaj tukaj nekaj govorit..če majo treninge pa testiranja komaj..vse bomo vidli ko bo drika!!..:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

he he he, tale Markez je pa Rossiju všeč...Ducati ga je res naučil prenest poraz in ostat pozitiven....sedaj se mu prav vidi da uživa in ne skopari s pohvalami na račun tekmecev...

 

 

“Marquez's riding style is very spectacular. F**k, he rides very hard!” – Valentino Rossi.

 

http://www.crash.net/motogp/news/188501/1/funny_test_duel_for_marquez_rossi.html

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti si res en... ko nekdo čez Stonerja reče si prec u luft da kaj pa mi vemo o njem, v naslednjem stavku pa o Rossiju govoriš kot da ti je brat. Zamisl se mau...

 

zamisli se ti mal nad tem, da ne dojameš zejbancije... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj ducati = drek pumpa? A ni plasticar? Choperjem pravijo drek pumpa? 

zato..ker ducati ni nikoli in nikoli nebo motor...saj ok komu je vščeš pa vse naj ga ma nimam nič proti..sam pač meni je tako...no vsak ma svoj okus in mnenje.. =)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zato..ker ducati ni nikoli in nikoli nebo motor...saj ok komu je vščeš pa vse naj ga ma nimam nič proti..sam pač meni je tako...no vsak ma svoj okus in mnenje.. =)

 

 

Kaj pa je potem , picikl...?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa je potem , picikl...?

Saj je že povedal - drek pumpa... :P

 

 

   D.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh naj vozi tisto svojo otroško ninjo/rs125...Motorje pa moškim ;)

Popravljeno . Popravil MoTo G_P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh naj vozi tisto svojo otroško ninjo/rs125...Motorje pa moškim ;)

 

Eh naj vozi tisto svojo otroško ninjo/rs125...Motorje pa moškim ;)

lol...žal še mi nismo administratorji spremenili imena..drugač pa kaj te če mam ninjo?..je ziher boljši stroj ko pa ducati :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No in kaj, jaz pa poznam enega, ki bi s staro 916 drvarnco tako mim tebe priletel, da bi ti nalepke postrgalo z ninje in zdej?

 

 

Daj pojdi prosim v druge teme smetit s takimi izjavami, katere kar redno prijavljaš tukajle, od katerih pa nimamo popolnoma nič.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!