Skoči na vsebino

MOTOGP 2013


suzuki

Priporočene objave

Haha.. A zdej bos reku, da je naslov ze njegov? Haha... Kasne pihas... Sele 3. je.. Ko bo marc se mal napredoval ga bo se on scat pelal... Vec kot stopnick sem in tja nebo... (ce pisem mal v tvojem stilu)...

Sicer je bil pa tistle moj citirani komentar cista podjebancija... In na teb je delovala ;-).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po moje nas bo Rossi letos pozitivno presenetil...vsaj upam, ker za mene je še vedno kapetan GP-ja

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ja za rossija težko rečeš, da lahko sploh pozitivno preseneti :D

 

A ČE bi letos osvojil naslov prvaka te tudi ne bi pozitivno presenetu? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Haha.. A zdej bos reku, da je naslov ze njegov? Haha... Kasne pihas... Sele 3. je.. Ko bo marc se mal napredoval ga bo se on scat pelal... Vec kot stopnick sem in tja nebo... (ce pisem mal v tvojem stilu)...

Sicer je bil pa tistle moj citirani komentar cista podjebancija... In na teb je delovala ;-).

Dobr si me že parkrat dobr zjebu!!

A se kej s Stonerjem slišta !? :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja napoved? Pedrosa bo prvak, ker so Hondo do konca popeglal. Lorenzo bo blizu in takoj za njem Marquez. Ampak kam dat Rossija? Dečko ni za staro šaro. In je bolj izkušen kot Marquez.

 

Ampak Marquez ima pa tisto surovo Stonerjevo hitrost v sebi.

 

Hm...

 

 

2014 se vrne Stoner na Suzukiju in še dodatno pomeša čorbo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja napoved? Pedrosa bo prvak, ker so Hondo do konca popeglal. Lorenzo bo blizu in takoj za njem Marquez. Ampak kam dat Rossija? Dečko ni za staro šaro. In je bolj izkušen kot Marquez.

 

Ampak Marquez ima pa tisto surovo Stonerjevo hitrost v sebi.

 

Hm...

 

 

2014 se vrne Stoner na Suzukiju in še dodatno pomeša čorbo?

Če se vrne Suzuki ga bo pomoje vozu Spies, ker je njihov "otrok", Stoner pa ne verjamem, da bi se upal vrnit drugam k Hondi.

 

Si pa zelo želim, če bi letos dobil wild card za phillip islan in, da bi pelu Ducatija !!!!!!!!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se vrne Suzuki ga bo pomoje vozu Spies, ker je njihov "otrok", Stoner pa ne verjamem, da bi se upal vrnit drugam k Hondi.

 

Si pa zelo želim, če bi letos dobil wild card za phillip islan in, da bi pelu Ducatija !!!!!!!!

 

Ej...... RVT da nisi ti dons kakšnega preveč spil v Havani.......ti bi pa res lahko vedu da ma možakar do nadaljnega hišni pripor :P:D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej...... RVT da nisi ti dons kakšnega preveč spil v Havani.......ti bi pa res lahko vedu da ma možakar do nadaljnega hišni pripor :P:D

Sej zato sm pa uprašu kennyja če je kej govoru z njim pa, da ga upraša če ga ma baba še zmer pod kjučem :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se vrne Suzuki ga bo pomoje vozu Spies, ker je njihov "otrok", Stoner pa ne verjamem, da bi se upal vrnit drugam k Hondi.

 

Si pa zelo želim, če bi letos dobil wild card za phillip islan in, da bi pelu Ducatija !!!!!!!!

Po letu dni pavze,pa še ta sekret od GP dirkalnika. Ja,tema bi bila.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po letu dni pavze,pa še ta sekret od GP dirkalnika. Ja,tema bi bila.

Ja pomoje, da je res bolš, da doma za zmer ostane zapisan z zlatimi črkami kot, da se zgodi tko k z Schumacherjem

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pomoje, da je res bolš, da doma za zmer ostane zapisan z zlatimi črkami kot, da se zgodi tko k z Schumacherjem

Res je tako. Eno leto pavze,na tako visokem nivoju,je po moje enostavno preveč.Ime si teško narediš,zajebeš si ga pa takoj. Lep primer sedajle je Edwards,ki še kar vztraja. Ja,prov do podna razpredelnice je dec prilezu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej zato sm pa uprašu kennyja če je kej govoru z njim pa, da ga upraša če ga ma baba še zmer pod kjučem :D

 

Stoner ima otroka. Pač mu pomeni družina več kot pa motorji, kar mislim, da je prav. Kaj pa ostali v moto GP? Aja, povečini nimajo družine, torej dirkajo. Čisto logična poteza človeka, ki ima denarja dovolj do konca življenja in mu je dosti tega cirkusa, ki se izvaja izven steze in je nam skrit. Če je pameten bo napisal še kakšne spomine pa malo zasluži al pa bo Ducati izdal o njem kakšno zadevo, kot o edinem, ki mu je uspelo na Ducatiju. Vsi ostali so odšli tiho in s sklonjenimi glavami, tudi tisti, ki so se najbolj šopirili, kaj vse bodo z Ducatijem naredili. Ja, naredili so kanto, ki je nevozna iz moto GP-ja pa ustvarili tako zadevo, da ga bom prenehal gledati, ker se ne slavijo zmagovalci ampak tisti, ki so boljši filmski igralci.

Nekaj podobnega se dogaja tudi v ostalih športih: http://www.delo.si/mnenja/kolumne/zatemnitev-sampionke-lindsey-vonn.html

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stoner ima otroka. Pač mu pomeni družina več kot pa motorji, kar mislim, da je prav. Kaj pa ostali v moto GP? Aja, povečini nimajo družine, torej dirkajo. Čisto logična poteza človeka, ki ima denarja dovolj do konca življenja in mu je dosti tega cirkusa, ki se izvaja izven steze in je nam skrit. Če je pameten bo napisal še kakšne spomine pa malo zasluži al pa bo Ducati izdal o njem kakšno zadevo, kot o edinem, ki mu je uspelo na Ducatiju. Vsi ostali so odšli tiho in s sklonjenimi glavami, tudi tisti, ki so se najbolj šopirili, kaj vse bodo z Ducatijem naredili. Ja, naredili so kanto, ki je nevozna iz moto GP-ja pa ustvarili tako zadevo, da ga bom prenehal gledati, ker se ne slavijo zmagovalci ampak tisti, ki so boljši filmski igralci.

Nekaj podobnega se dogaja tudi v ostalih športih: http://www.delo.si/mnenja/kolumne/zatemnitev-sampionke-lindsey-vonn.html

Lej ne mislim se zapletat s tabo kok je kdo človeški in očetovski in kaj nekomu v življenju pomeni sam ti bom čist po domače povedu: To so sodobni gladiatorji v motociklizmu in samo neustrašni vitezi in zmagovalci so v množici opevani. Ljudje so še zmeri za kruha in iger in gledalcev v "areni" ne zanima njihovo zasebno življene ampak samo boji in zmagovalci. Če je tko bi nej ovce pazu tm pa ribe lovil, meu ducat otrok pa vozu amaterske dirke. Če je res tok cajta po tvoje ustrajal, da se je finančno preskrbel je prou da je nehu, če ga je nekdo prepričal, da je odnehu tut prav. Da se zastopva , Casey Stoner je eden največjih talentov motociklizma in kot sem že velikokrat povedal je čisto možno, da Valentino Rossi nikoli ni tako obvladal motorja, samo kot osebnost je za ljudi nezanimiv ker je piker, samosvoj in trmoglav. To je pač šov za ljudi in bil je svetovni prvak, nikoli pa ljubljenec ljudskih src !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ČE bi letos osvojil naslov prvaka te tudi ne bi pozitivno presenetu? :P

 

logično, da nekoliko bolj, kot pa če bi bil kdo od španske trojice... ampak neko presenečenje pa nebi bilo... presenečenje bi bilo, če bi naslov pobral recimo nekdo z ducatijem :D že za bradla mogoče nebi rekel, da je neko presenečenje :D

 

 

Sej zato sm pa uprašu kennyja če je kej govoru z njim pa, da ga upraša če ga ma baba še zmer pod kjučem :D

 

no če sem že njemu, bom pa še vsem ostalim tuki povedal, da ga ima še vedno... zaklenila ga je v omaro pod stopnice, v kateri je samo ena žarnica 40W nevarčna... potem je pa sandra izgubila ključ, k se je neki z njim igrala in je baje padel v odtok tuškabine... tako da sedaj casey ne more vn iz omare... smola je, ker je tud žarnica že crknla in je revež v temi... na srečo je pod vrati tolk prostora, da mu adriana lahko spodaj pošilja ta tanke sirčke v ovitku, da ima revež kaj jesti... baje je že čist shiran... v omari je celo tehtnica in se casey vsak dan tehta, samo ne vidi na ekran, ker je tema...

 

 

U piko napisano. Sam kaj ko bo spet driska Kennyeva...

 

ma driskaš sam ti tle s temi tvojimi bednimi...

kar se pa tiče napisanega v postu ki si ga citiral... stoner je prišel dirkat, rossi pa poleg tega še delat biznis... in če je zato kao več vredn pol pa tud nevem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej ne mislim se zapletat s tabo kok je kdo človeški in očetovski in kaj nekomu v življenju pomeni sam ti bom čist po domače povedu: To so sodobni gladiatorji v motociklizmu in samo neustrašni vitezi in zmagovalci so v množici opevani. Ljudje so še zmeri za kruha in iger in gledalcev v "areni" ne zanima njihovo zasebno življene ampak samo boji in zmagovalci. Če je tko bi nej ovce pazu tm pa ribe lovil, meu ducat otrok pa vozu amaterske dirke. Če je res tok cajta po tvoje ustrajal, da se je finančno preskrbel je prou da je nehu, če ga je nekdo prepričal, da je odnehu tut prav. Da se zastopva , Casey Stoner je eden največjih talentov motociklizma in kot sem že velikokrat povedal je čisto možno, da Valentino Rossi nikoli ni tako obvladal motorja, samo kot osebnost je za ljudi nezanimiv ker je piker, samosvoj in trmoglav. To je pač šov za ljudi in bil je svetovni prvak, nikoli pa ljubljenec ljudskih src !!!

Bom še jaz tebi po domače povedal. Rossija so ustvarili mediji, Stonerja pa so pokopali, v tem je bistvena razlika. Zanima me ali bi vztrajal v kolikor bi te tako v glavo dr... in ti skoz govorili, da ne znaš vozit in bi o tem vsak dan pisali mediji, ko pa bi bilo obratno je pa motor zanič :SS . Me zanima, če bi bil prijazen in nasmejan ob takšnih komentarjih in pritiskih medijev ali bi bil piker, ker karkoli bi povedal, bi obrnili proti tebi in bi vsakodnevno popil kak litrer dodatnega žolča.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom še jaz tebi po domače povedal. Rossija so ustvarili mediji, Stonerja pa so pokopali, v tem je bistvena razlika. Zanima me ali bi vztrajal v kolikor bi te tako v glavo dr... in ti skoz govorili, da ne znaš vozit in bi o tem vsak dan pisali mediji, ko pa bi bilo obratno je pa motor zanič :SS . Me zanima, če bi bil prijazen in nasmejan ob takšnih komentarjih in pritiskih medijev ali bi bil piker, ker karkoli bi povedal, bi obrnili proti tebi in bi vsakodnevno popil kak litrer dodatnega žolča.

Ne zagovarjam Rossija in ne obtožujem Stonerja, sam Rossi-ja so tut že parkrat mediji tako povzdigval kot pokopal in se je vrnu v svojem slogu in kljub slabim nastopom vedno obdržal ponos in držo v svoji že 17 letni karieri v samem vrhu (mediji te lahko povzdignejo v zvezde kot osebo za naslov in rezultat morš pa sam pelat!!) . Stoner je izreden pilot in talent, samo več kot očitno je psihološko šibek in kot obrambni mehanizem je piker kdaj preveč direkten in posledično žaljiv. Žal za ta cirkus moraš bit tut psihološko močan in ni dost, da si samo talentiran voznik.

 

Zdej k se za nazaj pogleda se res vidi, da se je Stonerju velikokrat delala krivica, vendar sam psihološko trdni zdržijo in znajo počakat na čas, ko jim z dejanji zaprejo usta ( naprimer kot sedaj to dela Tina Maze ) Mislim, da bo GP cirkus še dolgo pogrešal Stonerja kot voznika in bo njegov stil vožnje še dolgo šolski primer marsikateremu podmladku, mislim pa, da ga trenutno malo ljudi v boksih pogreša kot osebo.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rossi je najbolši vedno bil vedno bo!.stoner in vse drugi pičke ene velke!!..vsi samo pišete nekaj na pamet pa bla bla bla..nimate pojma..Rosi je kralj in bi lahko bil oče vse oz inštruktor..kaj bodo oni drekači ..stoner pa je itak bednež..zaradi družine ma daj no..če nekaj ljubiš celo življenje nemoreš samo tak odpusti ;)..saj kdo ma preveč dnarja je betežen v glavi..to se zdaj vidi..aja pa rossi letos Mesto 1! ;)))

Popravljeno . Popravil Aprilia rs 125
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rossi je najbolši vedno bil vedno bo!.stoner in vse drugi pičke ene velke!!..vsi samo pišete nekaj na pamet pa bla bla bla..nimate pojma..Rosi je kralj in bi lahko bil oče vse oz inštruktor..kaj bodo oni drekači ..stoner pa je itak bednež..zaradi družine ma daj no..če nekaj ljubiš celo življenje nemoreš samo tak odpusti ;)..saj kdo ma preveč dnarja je betežen v glavi..to se zdaj vidi..aja pa rossi letos Mesto 1! ;)))

Dej pejt k masi al pa na zbor za republiko, tam rabjo take brezkompromisne Vernike.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ena lepa slikca marqueza

Marquez je res taprav talent in on je prava bodočnost MotoGP-ja, čeprou njegov stil mi pa ni najbolj všeč, kot mi je bil naprimer Stonerjev ( kr mal preveč visi dol z motorja pa tko nekam skrčen je gor )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!