Skoči na vsebino

MOTOGP 2013


suzuki

Priporočene objave

Še sreča, da je šel Rossi stran od Ducatija, sedaj Ducati končno dosega rezultate pri vrhu in je konec izgovorov...aja ne, to je tadruga skupina, Dovi še vedno kar solidno, top 15!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ducati je res tema tukaj....škoda za poškodbe....ART pa je še vedno neznanka za mene

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo ju3 pa Rossi na zmago :P  :smoke:  :smoke: ...nima veze da je danes Cal. najbolši čas mel in bil 1...jutri je dirka in se bo pokazalo vse!!

1. Rossi
2. Marq
3. Cal
4. Bradl

.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Black Mamba is back!

Jaz sem že včeraj napovedal, da bo v nemčiji nastopil, ampak, da bo jutri dirkal z 8-mimi vijaki in ploščico, potem pa mu res vsaka čast.

Človek ima jekleno voljo in moč!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pametniki! V dežju se pač že od nekdaj pada! Pa ne, da je sedaj treba razlagati zakaj...

Popravljeno . Popravil semering
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pametniki! V dežju se pač že od nekdaj pada! Pa ne, da je sedaj treba razlagati zakaj...

 

dej me razsvetli zakaj :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa sej ce tko pogledaš je kost fiksirana in nima kej bit, ker verjetn nima plastičnih ploščic

... Ce ga ne boli preveč verjetno sploh ne more bit nc tolk hudo narobe...

Edino rana od operacije je čisto sveža...

(mislm to je zdej mišljenje v stilu Lorenza verjetno, da me nebo kdo napadal xP)

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 desetinke za pedroso, na 8 mestu. Hja, vsaka tocka pravjo...sam zdrzat more celo dirko.

Popravljeno . Popravil DIN
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo je to branje, kako nekateri med vrsticami obsojate Lorenza, ker bo takšen vozil, če bo.

Da se mu gre za denar, slavo ... itd.

 

Aja, ko pa je Rossi z berglami hodil do motorja je pa bil za vas bog, car, največji as .... itd.

Zdaj, ko pa to počne Rossijeva konkurenca, zdaj pa bi se po vaše moral zamislit nad zdravjem ... itd. Zanimivo razmišljanje imate nekateri.

Popravljeno . Popravil BREITNER
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oh dej no.. kdo ga je pa obsoju... mal heca je bilo na njegov račun to je pa to... sej pri rossiju je blo pa isto...

 

lorenzo pa vozi, kot da nič nebi blo... res da niso bli neki hudi časi na wupu, samo vseeno... odpeljal je serijo krogov v hudem tempu... glede na to da si je 2 dni nazaj zlomil ključnico je to neverjetno...

očitno operacije delajo čudeže... pa še lorenzo se ne zmeni, če ga mal boli ;)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni so rekli, da če s ploščico in šraufi ruknem, bo vse pomendralo tam po kosti, še hujše kot zlom, zdaj pa ne vem :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če je tako, potem to zna bit zajebano :D čeprav dvomim, da bi se jorge potem res šel to...

ko je imel rossi zlomnjeno nogo je bilo govora o tem, da je kost sedaj ko ima ploščico samo še močneje sestavljena... ampak je pa res, da tokrat ne gre za nogo...

 

no upajmo, da ne pade, pa nam za to sploh ni treba skrbet :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kva temu Rinsu dela v glavi? Sej ne zgleda slabo, sam zakaj na vsak način prehiteti v vsakem ovinku?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!