Skoči na vsebino

MOTOGP 2013


suzuki

Priporočene objave

Okej suzuki... Gp ni bil neki nevem kako zanimiv... Sam je pa res, da ko Rossi vodi zna bit kr zanimiveje :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes je dan, da si ga vsi rossi fani vzamemo v roko in zdrkamo pred garažo :D 

 

Hočem rečt - dabest, čestitam! :D 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pise se zgodovina...Rossi po dolgem, susnem obdobju zmagal, Lorenzo z zlomljeno kljucnico herojsko odpeljal dirko in CRO gre v EU... :D

ko je leteci taljanski novinar paolo beltramo po dirki med kamjoni ulovil Lorenza in mu reku da je heroj, je odgovoru ne ne, heroji so tisti, ki konc mesca ne vedo kaj bodo jedli, jaz imam lepo zivljenje, samo kljucnico mam zlomnjeno.

PS da ima nekdo malega Pedrota (ki še vedno vodi v skupni razvrstitvi) za drekača, pa več pove o njem samem, kot o malem Pedrotu ;)

:notworthy: Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bravo za Yamaho! Saj pravim, da nisem navijač Rossija, ampak, tak kot sem si danes želel njegovo zmago si je nisem dolgo.

Tudi Cal-ove manevre sem stoje spremljal.

 

Najbolj butasto mi je bilo, ko je komentator primerjal Lorenza in Marka, da sta isto oba poškodovana ... itd. Tisti zlomljen "prstek" ni omembe vredno, kaj šele primerjat poškodbo z Lorenzovo.

 

Prešaltam na nemški kanal, kjer sem dobil občutek, da komentirajo kakšen pogreb. No, glede na to, kako ga je "posral" Bradl, je bilo normalno, da se je to v njihovem glasu opazilo.

Popravljeno . Popravil BREITNER
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko je leteci taljanski novinar paolo beltramo po dirki med kamjoni ulovil Lorenza in mu reku da je heroj, je odgovoru ne ne, heroji so tisti, ki konc mesca ne vedo kaj bodo jedli, jaz imam lepo zivljenje, samo kljucnico mam zlomnjeno.

:notworthy:

Tisti so predvsem lacni ali pa izbircni :D ...no skromnosti mu ravno ne pripisujem, pac odgovor za publiko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe Demonči. A si le pršu na svoj račun. Hehe... Ampak drekač še vedno vodi v skupnem xP. Zdej pa pridejo njegove proge. Hehe.

Saj vem da se na koncu štejejo mrtvi, in da Dani po čudnem spletu okoliščin žal trenutno vodi po točkah, pa vseeno... Bomo videli kakšen bo konec sezone. Jaz v Danija ne verjamem niti za 1 % in zame bo vedno drekač, kar je danes ponovno dokazal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Haha... Po čudnem spletu okoliščin? Zmagal je letos dve dirki... Je že res, da bi Lorenzo danes cel prevzel vodstvo v prvenstvo... Ampak do te dirke je bila večina prog v korist yamahi... Tako da je dani do sedaj opravil odlično delo... Ce ponovi lansko sezono bo na koncu razlika velika...

Pa se tako je, da je Pedrosa vsaj sposoben dobit kak dvoboj... Lorenzo pa bolj ne...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Škoda za Lorenza....  Jap, centimeter bele črte ga je sesul.

Zakaj mam občutek, da bi Rossi znal u nedeljo celo zmagat?

 

Pedrosa ma pa zdej res lepo šanso, da mu na koncu le rata.

 

 

No evo, še en španc razmontiran. Jest sm že učer, predn se je Marquez polomu nakazu, da je to priložnost za Rossija :grim

 

 

Damn, še mam mal filinga hehe :kva1: 

 

Drgač pa Lorenzu vsa čast in respect :notworthy: :notworthy:  Tamejčken (Mark) spet full borben, kar je pohvalno in pričakovano, Kračlou Korl tut dokazuje, da bo to kr velka izguba za Yamaho, če ga bojo odpikal, kar se pa PedraRože tiče pa: on men deluje kot Randy Mamola - sicer ne tako atraktiven, ampak fant pač nima dirkaške sreče.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem Dr., ampak malo športne medicine. Ben "Elbow" Spice je dejal, da raje izpusti sezono zaradi polomljene rame ali ključnice, da le ne bi kogarkoli na stezi ogrožal. Danes sem slišal, da je veliko različnih zlomov, oz. poškodb ključnice. Prav, razumem. Petra "u lukno padla" Majdič, je od bolečin rjovela med tekom.

J Lo pa s živo rano kar kroti tistih 220KS in to brez vseh težav.

Ali je bil povsem pod morfijem ter ogrožal vse okrog sebe, z vednostjo vseh šefov in polit komisarjev, ali pa ...Ali ste opazili razliko glede bolečin v posnetkih takoj po padcu in nato, ko so ga pripeljali z reševalcem v bokse. Zame je to zelo slab holivudski film. Spljoh nima zlomljene nobene kosti.

Do sedaj je bil lizika, antipaticos in jokalca, od sedaj pa še prevarant in/oz. tosico dipendente. Tako se kaže, tako ga vidim.

Mu verjamem Nine Bellow Zero.

Ciao.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

 

hehe, nisem vedel da je Cedevita tko provokativna pijača... moram kdaj probat  :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nočem prilivati olja na ogenj ali karkoli, ampak sj slišal sem, da naj bi se govorilo, da je folk videl Lorenza brez kakršne koli rane od operacije... In da tudi na slikah kjer je bil v bolnici ni videti rane...

Tako sem slišal... Res najbrž ni...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem Dr., ampak malo športne medicine. Ben "Elbow" Spice je dejal, da raje izpusti sezono zaradi polomljene rame ali ključnice, da le ne bi kogarkoli na stezi ogrožal. Danes sem slišal, da je veliko različnih zlomov, oz. poškodb ključnice. Prav, razumem. Petra "u lukno padla" Majdič, je od bolečin rjovela med tekom.

J Lo pa s živo rano kar kroti tistih 220KS in to brez vseh težav.

Ali je bil povsem pod morfijem ter ogrožal vse okrog sebe, z vednostjo vseh šefov in polit komisarjev, ali pa ...Ali ste opazili razliko glede bolečin v posnetkih takoj po padcu in nato, ko so ga pripeljali z reševalcem v bokse. Zame je to zelo slab holivudski film. Spljoh nima zlomljene nobene kosti.

Do sedaj je bil lizika, antipaticos in jokalca, od sedaj pa še prevarant in/oz. tosico dipendente. Tako se kaže, tako ga vidim.

Mu verjamem Nine Bellow Zero.

Ciao.

 

Jst ko sm padu z motorjem, sploh vedu nism da mam zlomleno klučnco, pa je skor skoz kožo gledala, šele ko sm vrgu rokavice ob tla je neki zaškrtal in takt sm ugotovu da je neki narobe, odpnem kombinezon in sm vidu da ni glih fajn...Ni blo pa nobenih bolečin kasnejših so mi dal ketonal pa ga po pravic povedan neb rabu, tud drug dan sm zavraču painkillerje, med tem ko je biu zlomlen gležen tok hudo da so souze tekle...Ne vem tko je moja izkušna glede klučnce mogoče ma Lorenzo nekak visok prag bolečine...Ga pa ne zagovarjam, sam zna se zgodit da zarad šoka ne čutiš nič...razn če je Lorenzo pač res simuliru tole za popularnost :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nočem prilivati olja na ogenj ali karkoli, ampak sj slišal sem, da naj bi se govorilo, da je folk videl Lorenza brez kakršne koli rane od operacije... In da tudi na slikah kjer je bil v bolnici ni videti rane...

Tako sem slišal... Res najbrž ni...

 

Jast sem slišal,da niti ni vozu on,da je biu nekdo drugi pod čelado... :lol1: :lol1: :lol1:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jast sem slišal,da niti ni vozu on,da je biu nekdo drugi pod čelado... :lol1: :lol1: :lol1:

 

ne duhoviči, ker ti ne sede ;)

 

jst sm sam povedal naprej, kar sm slišal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne duhoviči, ker ti ne sede ;)

 

jst sm sam povedal naprej, kar sm slišal...

 

Nima veze,samo tista je bila res DEBELA! :yes:

Popravljeno . Popravil DXR16
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nočem prilivati olja na ogenj ali karkoli, ampak sj slišal sem, da naj bi se govorilo, da je folk videl Lorenza brez kakršne koli rane od operacije... In da tudi na slikah kjer je bil v bolnici ni videti rane...

Tako sem slišal... Res najbrž ni...

 

Zdaj pa jaz tebe fprašam: kaj ti delaš v karavani MotoGP-ja? Kje si to slišal, v lokalnem kafiču pri šanku?

 

Slik iz bolnice NI bilo. Tisto sliko (spodaj), ki ti misliš je pa iz reševalnega vozila, kjer so ga pač oskrbeli po padcu.

 

BTW: konec koncev, saj ni važno. Pokazal je, da je močan, vzdržljiv in da lahko parira konkurenci kljub hudim bolečinam ..

 

LORENZO_HOSPITAL99.jpg?resize=500%2C666

Popravljeno . Popravil BREITNER
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nočem prilivati olja na ogenj...

Slišal sem... Se je govorilo....

Tako sem slišal...

Res najbrž ni....

Si izpustil te dele?

Jst slik niti videl nisem...

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Kenny

 

Ne vzet vsak moj citat tebi, kot napad na tvoje izjave. Če je to tako izpadlo, to dejansko ni bil moj namen.

 

Bedarije je pa pisal "doktor cedevita", ki mu predlagam, da se malo poduči o anatomiji človeškega telesa, preden obsoja simuliranje.

Zdaj na pisanje @cedevite pomeni, da so vsi doktorji, komisarji dirke in zdravniško osebje MotoGP-ja in šivilje Alpinestars-a,  filmsko odigrali simuliranje Lorenzove zlomljene ključnice? Ti pa si humorist!

 

Zdaj če pogledamo sliko Lorenza v reževalnem vozilu se vidi, da ima izredno zatečeno levo stran.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malce nerodno je izpadlo, ker si citira mene, ker si napisal zdaj pa jaz tebe fprasam... Ker si vmes rekel, kot TI misliš (za sliko)... Itd... Hehe... Drugač pa ni panike :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!