Skoči na vsebino

MOTOGP 2013


suzuki

Priporočene objave

Suzki svaka čast na post...predvsem iščem dirke tipa velikih rivalov, Schwantz-Rainey pa Rossi-Biaggi, ta 2 para sta mi nekak najljubše gledat al pa Criville-Doohan...vrjamem da so bla to zlata leta dirkanja in noben ni pizdiu zarad dotikov oz. pretiravanja no mogoče v kasnejši eri rossi biaggi, dons se pa že usi kle neki usajajo k sta se MM pa JL mal pipnla pa da MM vozi na smrt...eh... :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ena stvar me zalosti. Tv gledalci bomo na zgubi. Eurosportove komentatorske ekipe ne bo vec. Tli majhno upanje, da za mikrofonom ostane Italijan Guido Meda, ampak ker se dirke selijo na sky italia nam tud to ne bo nc pomagalo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nope. 

 

Sir John Surtees

 

attachicon.gifsurtees.jpg

 

 

Kaj bo u Valenciji ne vem. Smiseln bi bil fight med Pedroso in Lorenzom, pa mirno tretje mesto Maequeza. 

 

Se pa nikoli ne ve. Vreme? 

 

Mogoče pa fajt med Lorenzom in Marquezom za 2. in 3. mesto, Pedrosa pa zmaga? In se vmeša Bautista, ki sklajba 2. in 3., pa Pedrosa zmaga?? :hooray: Ne, to ni smiselno.

  :blush:  :grrr :rolleyes:

Rossi pa spet 4. mesto. :P

 

Je bil pa Sir John Surtees edini mož, ki je osvojil naslov svetovnega prvaka tako v F1 kot v Moto športu. :notworthy:

 

 

post-16688-0-28290900-1383833564_thumb.jpg

post-16688-0-09746000-1383833572_thumb.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Suzki svaka čast na post...predvsem iščem dirke tipa velikih rivalov, Schwantz-Rainey pa Rossi-Biaggi, ta 2 para sta mi nekak najljubše gledat al pa Criville-Doohan...vrjamem da so bla to zlata leta dirkanja in noben ni pizdiu zarad dotikov oz. pretiravanja no mogoče v kasnejši eri rossi biaggi, dons se pa že usi kle neki usajajo k sta se MM pa JL mal pipnla pa da MM vozi na smrt...eh... :slap:

 

Potem boš tole z užitkom pogledal ... :yes:

 

http://www.youtube.com/watch?v=3HXqZh5oTK0

 

 

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, to pa ratuje mal žajfasto in žalostno

 

http://www.motogp.com/en/news/2013/rossi+burgess+split+after+valencia+race

 

 

Najprej je bla rama, pol Ducati, kasnej Bridgestonke, zdaj Burgess...resnični krivci pa so verjetno Pedrosa, Marquez in Lorenzo. Dragi Valentino, verjetno je pravi čas za jadrnico. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

 

prejle na FP1 je komentator povedal da se je pogovarjal z Valetom o tem in da mu je Vale rekel, da se ločujeta zato, ker bi šel JB rad v penzijo, vsaj po koncu sezone 2014, Vale pa misli še naprej dirkat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A v nedeljo ne bo prenosa na A kanalu dirke MotoGP? Kot izgleda samo na voyo. 

 

Na katerem programu (TV) je še prenos?

Popravljeno . Popravil Vitek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A v nedeljo ne bo prenosa na A kanalu dirke MotoGP? Kot izgleda samo na voyo. 

 

Na katerem programu (TV) je še prenos?

Seveda bo prenos na kanalu a!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ta merda italjanska se vozi turistično po sredini piste.... se je nastavil haydnu, sedaj lorenzu... naj ga že en mal rukne...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://resources.motogp.com/files/results/2013/JPN/MotoGP/RAC/worldstanding.pdf?v9_316f4e44

 

 

jst bol čakam na moto3

 

http://resources.motogp.com/files/results/2013/JPN/Moto3/RAC/worldstanding.pdf?v3_f6a2ded8

 

trije v igri za naslov... tudi če rins zmaga in je salom drugi bo rins prvak, ker ima več 2. mest :D

sepravi, če ne zmaga a. marquez bo prvak tisti ki zmaga dikro :D noro :D

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

 

prejle na FP1 je komentator povedal da se je pogovarjal z Valetom o tem in da mu je Vale rekel, da se ločujeta zato, ker bi šel JB rad v penzijo, vsaj po koncu sezone 2014, Vale pa misli še naprej dirkat...

 

JB+CS+HRC= :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Suzki svaka čast na post...predvsem iščem dirke tipa velikih rivalov, Schwantz-Rainey pa Rossi-Biaggi, ta 2 para sta mi nekak najljubše gledat al pa Criville-Doohan...vrjamem da so bla to zlata leta dirkanja in noben ni pizdiu zarad dotikov oz. pretiravanja no mogoče v kasnejši eri rossi biaggi, dons se pa že usi kle neki usajajo k sta se MM pa JL mal pipnla pa da MM vozi na smrt...eh... :slap:

 

Eh no..Gardner je tezil brez se ustavt. Doohan je bil strasno entrizlav, precej bol ko Stoner, pizdakal za vsako stvar. Criville je zganjal dramo se dve leti, pa ga Mick v zadnjem krogu u Jerezu ni niti taknil...Vcasih si mel dve tri revije, po navadi tuje, in avtomagazin. clanke so pisali insiderji. Zdej mamo pa internet, pa usako stvar preberemo 7 krat, in tud 24ur, kao uradni skrbnik Gpja za Slovenijo stvari umetno napihuje. Recimo ta vikend Lorenzo bojda lovi tretji zaporedni naslov!

 

Mogoče pa fajt med Lorenzom in Marquezom za 2. in 3. mesto, Pedrosa pa zmaga? In se vmeša Bautista, ki sklajba 2. in 3., pa Pedrosa zmaga?? :

Pedrosa ima tuki ze 3 al 4 GP zmage. pista mu zelo lezi. Zato mislim da ima realno sanso nabit use. Lorenzo ve, da na drugem mestu sans skor ni vec. Marqez ve, da je bit tik za jorgetom zadost, in ce bo tako, ga bo ugriznu u zadnjem krogu. Kakega hudga fighta jaz ne pricakujem. Zdi se mi, da bo to precej anti-climax dirka.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je bil pa Sir John Surtees edini mož, ki je osvojil naslov svetovnega prvaka tako v F1 kot v Moto športu. :notworthy:

 

In zmagal tudi na Isle of Man :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Eh no..Gardner je tezil brez se ustavt.

 

 

 

 v njegovem času so se grušti neverjetno zvijal, še posebno na njegovi hondi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!