Skoči na vsebino

MOTOGP 2013


suzuki

Priporočene objave

dobra dirka je bla, škoda da nista MM in Pedrosa uspela sledit do konc dirke...

 

drugač pa MM more v primeru Lorenzotove zmage bit 3. s 4. mestom zgubi naslov za 1 točko

Ne bo držalo. Za 4. mesto dobi 13 točk in 13 jih ima že v dobrem.

Upam pa, da ga doma mali scat pelje, čist tko za lep konec. :grim

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj potem je 11 točk za 5 mesto?

jaz sem tudi za MM, ker si zasluži po vsem kaj je letos pokazal

Popravljeno . Popravil Aless
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bo držalo. Za 4. mesto dobi 13 točk in 13 jih ima že v dobrem.

Upam pa, da ga doma mali scat pelje, čist tko za lep konec. :grim

Ja sam bi JL dobil naslov, ker ima vec zmag. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sam bi JL dobil naslov, ker ima vec zmag. :grim

Matr no, sestevanje in odstevanje malo sepa? 13+13-25? Bo slo? :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če je 4. je MM prvak za piko

če je 5. je JL prvak za piko...

 

po mojem mnenju je tako, da bo MM če konča definitivno med 4... ker honde bodo vozile moštveno... vse... tako kot so 2006... samo da letos ni ducatija, ki bi bil 1. in 2... tako da šans ni, ker vse 4 yamahe ne bodo na prvih 4ih mestih... edina možnost je, da mm naredi rossija in se poserje...

glede na to kakšen vzor mu je... da ga je posnemal letos že 2x (jerez, laguna) bi ga lahko pa še 3. :P

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lorenzo še enkrat dokazu...kdo je car na Hondinem dvorišču :OK:

 

Hehehe, lepa čista vožnja od začetka do konca. Direkt za učbenike!

Popravljeno . Popravil BREITNER
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je to res hecno!! Lorenzo pelje gladko kot po olju, tamal pa zadi cel rodeo uprizarja in se razmetava. Lepo je videt kdo zna pa kdo se neki na juriš rine. 

Jest bi pa zmago privoščil Lorenzu ker tamal bo potem itak par let gor kazal zobke. Sej Markezič je dober pa lušten sam kar tako na izi pa ni O.K.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

jaz sem tudi za MM, ker si zasluži po vsem kaj je letos pokazal

 

Zaslužil si bo, če v Valenciji ne naredi napake. 

 

Marquez ima poleg neverjetnega talenta odličnega motorja in ekipe še precej precej sreče. Lorenzo je letos padel dvakrat, in obakrat končal  v bolnici, Marquez se sesuva na vsakih treningih, in nekako nič ne zlomi.

 

 

 

Ja sam bi JL dobil naslov, ker ima vec zmag. :grim

 

 

meni se zdi da je (prednost13+13za četrto mesto)-25Jlo zmaga=1 pa si Jorge lahko vse zmage u rit utakne. 

 

Težko težko bo dobit 3 motorje med Lorenza in Marqueza. Ne verjamem da lahko Rossi pomaga, Crutchlow očitno ni več u špilu, da bi se vmešala Bautista in Bradl, pa težko verjamem. Po videnem sodeč, sta pred marcom realno lahko le Lorenzo in Pedrosa na svoj dober dan. Da bi Marquez zmrznil in tako slabo vozil da bi nabral cca 30sec zaostanka ne verjamem. 

 

Prav Pedrosa je IMO največji poraženec vikenda v Motegiju. Marquez je uletel na mokro pisto, in se učil v vsega 50 minutah suhega treninga. Motor so kljub pomankanju podatkov in MMovih izkušenj dobro nastavili.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dirkači pravijo, da je zelo težko vozit nekaj počasneje in "varno". MMju je enkrat že spodletelo. Sedaj bo pritisk še večji. Se mi zdi, da so F1 dirkači postali mojstri "počasne" vožnje v zadnjih letih. V GPju so navajeni vozit na polno.

 

Pretirano taktiziranje MMja lahko hitro kaznuje Rossi.

 

Še bo zanimivo!!! Hvala Honda :)     

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam le upam, da ne bo kakšen Bautista (ali pa kdo drug) v prvem ovinku vplival na rezultat.

Drugače pa vsi pozabljamo, da je mali prvič na GP motorju, da nekatere proge je sploh prvič vozil in njegov rodeo oziroma zaletavost je razumljiva. Itak pa imam rad rodeo. :grim

Ko osvoji prvenstvo in prebije dokončno led, bo naslednjo sezono bolj sproščeno, gladko vse scat peljal.

Prihaja era Marc Marqueza (čeprav si želim čim več njemu podobnih in sploh prehitevanj).

 

Jebeni Ducati, spacajte že nekaj konkurenčnega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a si želimo take dirke da bi en vse scat pelu celo sezono??? ...da bi blo tko kot pri Formuli 1 ki jo itak noben več ne gleda :BUA:

mislm da do tega nav pršlo če bo forma pri Yamahi ostala takšna kot je...sam še Rossi bi se mogu zbudit iz "kome"

 

LORENZO CAR!!! :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

šele sedaj sem pogledal moto3 kaj se je pravzaprav dogajalo...

dobr je isaac zrihtal svojmu bratrancu... :D sam k ta bedak od bedaka ne more enga fighta 1na1 dobit v celi sezoni... na zadnih 10ih dirkah je vedno pripeljal v cilj zadnji v vodilni skupini... to morš bit že prou gniu, da ti rata...

a kvoto na betfair ma 3.1 za prvaka... glede na njegove sposobnosti dirkanja bi moral met 1000...

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

 

se opravičujem ker je tole mal off-topic, ker je s konca 80ih let... je pa vredno ogleda ;)

 

Sploh ni off topic. Super je! :OK:

Mislim, da je tudi mlajšim zanimivo videti dirke, ki smo jih "mi starci" spremljali nekoč. Tudi v živo! :notworthy:

Fenomenalne dirke, fenomenalni mojstri. Res je: "Wild men, wild times, wild bikes!"

Brez elektronike bi se razmerja moči tudi dandanes najbrž kar premešala. Gladiatorstvo pa je to vedno bilo in bo. Ni za softiče.

 

V nedeljo pa se bojim, da bo dirka izgubila čar. Najbrž bo Valencija 2013 isti šmorn, ki ga nam je uprizarja JLo večji del lanskega zaključka sezone, preračunljiv in ziher "napad" na mesto prvaka. Dvomim, da bo kdorkoli od glavnih akterjev upal (ali smel) tvegat. Le Lorenzo se bo zagnal na prvo mesto, kar pa mu itak ne prinese naslova, če se bo mali dričal mesto ali dve za njim. Mogoče bi MM celo hotel z zmago osvojiti prvenstvo, ampak so v špilu preveliki denarji, da bi to smel. Nismo v pravih časih ... Bautisto pa bodo najbrž poslali na štart iz boksov, da ne bo kakšnega kegljanja.  ;)  :evilgrin:

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola Muti,

 

hehe, mladina (večinoma) sploh ne vedo kaj so zamudili... v taboljših časih smo v nedeljo gledali 6 dirk (50, 125, 250, 350, 500 in sidecar), kr nekaj pilotov je dirkalo v dveh klasah, 8 (osem) motorjev je bilo v vsaki startni vrsti, pa motorje so morali porinit, da so vžgali... skratka, moral si bit dec da si lahko dirkal, ne mevža ;) pol je šlo pa zmeri na slabš, in danes imamo samo še tri dirke, tri v vrsti, "elektronske" motorje...

 

tudi tehnika je bla včasih čist divja, ne samo komaj obvladljive, čist "odbite" 2T 500 ccm mašine, tudi male klase so ble čisti odklop, npr Suzuki je leta 1968 naredil RP68, 3-valjni 2T 50 ccm motorček s 14 prestavami (nekateri so jih imeli tudi več ;) , pa 5-valjni 125 ccm 2T, 8-valjni 500 4T...)

 

in ko že bluzim, bom pa še malo bolj (hja, se vidi da se bliža zima, pa nimam kej bolj pametnega za počet): poglej si tole, krasen primerček "prave" dirke ;) (v premislek: ko motor "pljune" olje na ogrevalnem krogu, pa ga mehaniki kar na startu zrihtajo, in King ne samo štarta, ampak tud zmaga :OK: kaj bi se zgodilo danes?? :wacko: mimogrede, brez King KRja danes morda ne bi slajdal kolenčke - on je izumil kolenčkanje ;)

 

v nedeljo pa tud jst pričakujem en tak šmorn v Valenciji kot si napisala - ne bo se ponovila situacija iz leta 1972, ko sta imela Angel Nieto in Jan de Vries na koncu prvenstva enako število točk, enako število zmag in enako število drugih mest; prvaka so dobili šele ko so sešteli čase dirk, in tle je bil Nieto 21,5 sekunde hitrejši  :slap: itd itd...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola Muti,

 

hehe, mladina (večinoma) sploh ne vedo kaj so zamudili... v taboljših časih smo v nedeljo gledali 6 dirk (50, 125, 250, 350, 500 in sidecar), kr nekaj pilotov je dirkalo v dveh klasah, 8 (osem) motorjev je bilo v vsaki startni vrsti, pa motorje so morali porinit, da so vžgali... skratka, moral si bit dec da si lahko dirkal, ne mevža ;) pol je šlo pa zmeri na slabš, in danes imamo samo še tri dirke, tri v vrsti, "elektronske" motorje...

 

tudi tehnika je bla včasih čist divja, ne samo komaj obvladljive, čist "odbite" 2T 500 ccm mašine, tudi male klase so ble čisti odklop, npr Suzuki je leta 1968 naredil RP68, 3-valjni 2T 50 ccm motorček s 14 prestavami (nekateri so jih imeli tudi več ;) , pa 5-valjni 125 ccm 2T, 8-valjni 500 4T.. .)

 

in ko že bluzim, bom pa še malo bolj (hja, se vidi da se bliža zima, pa nimam kej bolj pametnega za počet): poglej si tole, krasen primerček "prave" dirke ;) (v premislek: ko motor "pljune" olje na ogrevalnem krogu, pa ga mehaniki kar na startu zrihtajo, in King ne samo štarta, ampak tud zmaga :OK: kaj bi se zgodilo danes?? :wacko: mimogrede, brez King KRja danes morda ne bi slajdal kolenčke - on je izumil kolenčkanje ;)

 

v nedeljo pa tud jst pričakujem en tak šmorn v Valenciji kot si napisala - ne bo se ponovila situacija iz leta 1972, ko sta imela Angel Nieto in Jan de Vries na koncu prvenstva enako število točk, enako število zmag in enako število drugih mest; prvaka so dobili šele ko so sešteli čase dirk, in tle je bil Nieto 21,5 sekunde hitrejši  :slap: itd itd...

 

Nope. 

 

Sir John Surtees

 

post-1354-0-87298500-1383731020_thumb.jpg

 

 

Kaj bo u Valenciji ne vem. Smiseln bi bil fight med Pedroso in Lorenzom, pa mirno tretje mesto Maequeza. 

 

Se pa nikoli ne ve. Vreme? 

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v nedeljo pa tud jst pričakujem en tak šmorn v Valenciji kot si napisala - ne bo se ponovila situacija iz leta 1972, ko sta imela Angel Nieto in Jan de Vries na koncu prvenstva enako število točk, enako število zmag in enako število drugih mest; prvaka so dobili šele ko so sešteli čase dirk, in tle je bil Nieto 21,5 sekunde hitrejši :slap: itd itd...

No ja... Čisto možno, da bo zelo zelo napeto... Samo v tapravi klasi, če že primerjaš ;-).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Jebeni Ducati, spacajte že nekaj konkurenčnega.

 

Spasky zgleda, da si boš mogu naslednjo sezono taprau motor umislit. Yamaho ali pa Hondo :P  in pa  :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola mojster C,

 

moj poklon, je res... no, poleg Johna sta to počenjala tudi Mike Hailwood in Jarno Saarinen, ampak King KRsr nekako uradno velja za začetnika ker je tako izpilil/populariziral tehniko, da so jo nato začeli uporabljati vsi. (me pa tale slikca silno spominja na enga na FZ6 nekaj let nazaj na Marofu ;) ).

 

Današnja napoved vremena do konca vikenda za Valencio je pretežno sončno, brez možnosti padavin :D zaenkrat zgleda če bo zayeb, ga bo moral nekdo narest ;)

 

 

PS Aprilia to return to MotoGP™ in 2016  :OK:

Popravljeno . Popravil suzuki
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!