Skoči na vsebino

MOTOGP 2013


suzuki

Priporočene objave

A je su prvi na pisto? :lol1: 2 desetinki pa pol razlike med Jorgetom, pa Rossijem 4. Loh bi pocas spet eno do ciljne crte uprizoril.... :D

Pustil motor sredi steze in ga potem želel pobrat in kar naenkrat je blo sredi piste en kup oranžnih malezijcev xP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma jebenti reklame - ti na kanalu A so popizdili.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobra borba med Lorenzom in Marqezom....  :OK:  Valeta je pa bilo lepo videti z zastavo SIC  58  :OK:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma dej demon... Zapri... A morš za vsako malenkost neki pizdit... Tud jst ne navijam za Lorenza, ampak se s tem preprosto ne obremenjujem... Ker nima nobenega smisla... In najbolj butasto ti izpadeš s temi izjavami... Lepo te prosim... V muhi iščeš slona, samo da bi očrnil Lorenza...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma dej demon... Zapri... A morš za vsako malenkost neki pizdit... Tud jst ne navijam za Lorenza, ampak se s tem preprosto ne obremenjujem... Ker nima nobenega smisla... In najbolj butasto ti izpadeš s temi izjavami... Lepo te prosim... V muhi iščeš slona, samo da bi očrnil Lorenza...

Hahaha, Lorenzo se je dovolj očrnil že sam, če pa tebi to še vedno ni jasno, pa ne vem kaj ti gledaš namesto MotoGP. Če pa te slučajno motijo moji komentarji, pa jih prezri! ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

...dodal Marquez: "V enem prehitevanju sem začutil kontakt. S tem nimam težav. To je dirkanje, ali se motim? On me je prehitel po notranji strani. Tega nisem pričakoval. Dotaknila sva se drug drugega, ampak v tistih trenutkih je bilo tako razburljivo, da o tem sploh nisem razmišljal.

Za moje pojme odličen odgovor :yes:.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma to novinarji delajo big deal iz nepomembnih stvari. Zato, da se pol navijaci razdelijo v dva tabora, pa udri po siromaku. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma dej demon... Zapri... A morš za vsako malenkost neki pizdit... Tud jst ne navijam za Lorenza, ampak se s tem preprosto ne obremenjujem... Ker nima nobenega smisla... In najbolj butasto ti izpadeš s temi izjavami... Lepo te prosim... V muhi iščeš slona, samo da bi očrnil Lorenza...

 

Zelo dober komentar, bravo!!

 

Sicer pa, nej se sekira Lorenzo zarad tega, da ga Tmal pele scat ze celo sezono. :evilgrin:

 

Tu se ni kaj sekirat! Tako bom rekel ..... Honda nima konkurence, in bilo kdo bi sedel na ta motor, bi zmagoval. Kot bilo kdo, ne mislim navadnih smrtnikov, da ne bo kdo napačno si tolmačil, temveč od konstantnih prvih desetih naj dirkačev v MotoGP. Ko je MM prvi in si naredi prednost recimo pred drugouvrščenim, je pa zato, ker si upa in morda gre res preko meje varnosti.

 

Zdaj bi rekel ... mladost norost in upajmo, da bo odrastev brez večjih poškodb. Ti stari mački, kot so Rossi, Lorenzo .... itd, pa vozijo še vedno na meji, ampak pač bolj varno. Pedrosa je pa na slabšem, ker se pač znotraj moštva mora dokazovat, da si še zasluži sedež pri Hondi, morda bi drugače tudi on "preklopil" na easy način.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je mogoče kdo opazil uvrstitve MM to sezono ( grafika pred pričetkom dirke) ?? Same 1 in 2 mesta. Samo enkrat je naredil napako!! V bistvu je že prvak, samo še vsi tega ne veste ;)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer pa, nej se sekira Lorenzo zarad tega, da ga Tmal pele scat ze celo sezono. :evilgrin:

Takšne pa nam trpel!! :jezen Yamaha nej se sekira k mu ne znajo dobrga "mopida" skup sestavt!!!...aja kukr jst vem je Rossi zmer za Lorenzom...zakaj?zato ker je "star"??? :kva2: ja revček bogi no :yawn:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!