Skoči na vsebino

MOTOGP 2013


suzuki

Priporočene objave

Pa sj, ce mu pr Hondi ne dajo vec vozt, bi loh su pa na Yamaho, k Rossi neha, sam se bojim, da bo ze mau str takrat. :lol1: Hec, da se ne bo kdo vnel .. :D

Popravljeno . Popravil DIN
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja Lorenzo bi rabu še to "jokico", da še njemu zagreni dokončno upokojitev tko k Rossiju...Lorenzo car :notworthy: !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa sj, ce mu pr Hondi ne dajo vec vozt, bi loh su pa na Yamaho, k Rossi neha, sam se bojim, da bo ze mau str takrat. :lol1: Hec, da se ne bo kdo vnel .. :D

Pa sej Rossi bi takoj dal svojo Yamaho Markezu!! Še porival bi ga na štartu he he

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Marc , ko je počasnejši dirka na silo in takrat je nevaren, Pedrosa ga je prehitel in ta na pas mater za njem, kljub temu da je počasnejši, za Lorenzom celo dirko, zadnji ovink ravno vanj, hahaha, zame to ni dirkanje, zame je to krampanje, pa on bil talent sto krat, tako kot je rekel Cartman, korektno na nož, to je zanj španska vas, in ja, Lorenzo se mu je umaknil, in se izognil Marcovemu manevru prehitevanja, dečko ma šraufe v ključnici, mulo pa divja po stezi in se mu fučka za vse, je pa tak, vsak ma svojga favorita in moj sigurno ni Marquez

 

To je dirkanje......, prehitevanje, raznorazni manevri in pistni nategi. Najbolj da določijo norme kako se zavira in pa prehiteva na koliko cm se lahko približa. Bull sh*t.

Če je to dirkanje prenevarno za njih naj pa grejo v peskovnik potičke delat, ne pa gp furat. Kaj pa motocross, speedway, da ostalo ne omenjam. :kva2:

Mali je pa itak fuknjen...mladost - ludost. Isto smo bli mi mladi pa nam je kri v žepih vrela.

 Itak pa ni fajn slišat da si nekdo ključnico zlomi ali pa celo smrtno ponesreči.Nesreče se dogajajo in preprečit se jih neda, lahko se jih omili z raznoraznimi bedastimi pravili.

Ni panike, samo bomo potem gledal neke španske telenovele ne pa Moto GP. :OK:

IOMTT to je to...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: Let mi sink.......

tud Rossi je kod en argument omenil, da pri HRC nikoli ne ves, kaj imas ti, in kaj ima kdo drug. Recimo Baross je dobil drugacn menjalnik, rossi ne, Gibernau drug airbox in auspuhe....

 

 

 Let mi sink... Rossi to prav? A ni on postavil STENE v mostvu Yamahe, da oni drugi ne bi vidal kaj ma on?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 Let mi sink... Rossi to prav? A ni on postavil STENE v mostvu Yamahe, da oni drugi ne bi vidal kaj ma on?

Ne spremljaš ti več MotoGP, ali?!?!? HRC - HONDA RACING TEAM??!!??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Marc , ko je počasnejši dirka na silo in takrat je nevaren, Pedrosa ga je prehitel in ta na pas mater za njem, kljub temu da je počasnejši, za Lorenzom celo dirko, zadnji ovink ravno vanj, hahaha, zame to ni dirkanje, zame je to krampanje, pa on bil talent sto krat, tako kot je rekel Cartman, korektno na nož, to je zanj španska vas, in ja, Lorenzo se mu je umaknil, in se izognil Marcovemu manevru prehitevanja, dečko ma šraufe v ključnici, mulo pa divja po stezi in se mu fučka za vse, je pa tak, vsak ma svojga favorita in moj sigurno ni Marquez

 

 

Hahaha, pa idi ti raje štrikanje in šah gledat, pa ne hitropoteznega, tisto bo preveč na silo in prenevarno zate! :wallbash:

Popravljeno . Popravil Demon
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha,MM je pol le dobil to kazensko pikico;še dobro da ne dveh...ejejej,res ne vem,kam gre ta šport... pravzaprav nimam več besed...

 

ja pa kaj jokate... bo lahk vsaj v mercatorju ponucal vse točke :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, pa je jokastemu drekaču Pedrosi le uspelo, da je Mark dobil kazen. Na bruhanje mi gre, ko vidim kaj delajo iz tega športa. Najboljše da uvedejo obvezna ogledala, smerokaze in hupe, da bodo si lahko nakazovali kaj in kako se bodo prehitevali, pa pred ovinki obvezno namestiti radar, če bo kak dirkač prehiter na ravnini in na vhodu v ovinek, da ga bodo lahko kaznovali, BLJEK!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 Let mi sink... Rossi to prav? A ni on postavil STENE v mostvu Yamahe, da oni drugi ne bi vidal kaj ma on?

 

Em, ne vem. Ne vem če je to isto. Pri Yamahi sta imela z Lorenzom enakoverdn status. Imela sta enake vire. Od niju in njunih ekip je blo odvisno, kdo bo koga. Pri Hondi so konkurenta v konkurenčnem moštvu!! oborožili z novejšim strojem, Posodobljenim z njihovimi podatki. Pri Yamahi je pač primadona stegnla surlo. Sej je Ducati Experience precej oklestil (pre)velik Ego

 

HRC je isti trik izvedu Haydnu, le da precej bol krvavo. Ko je Nicky Rossiju vendarle snel  krono, so v HRC razvili dirkalnik za Pedroso. Nicky je v nekem intervjuju povedal, da je na predstavitvi RC212V imel občutek da je na skriti kameri. Da ga zajebavajo z pomanjšanim modelom.. Svojega prvaka!

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha,MM je pol le dobil to kazensko pikico;še dobro da ne dveh...ejejej,res ne vem,kam gre ta šport... pravzaprav nimam več besed...

Pri teh pikah je tako... Lih zato so zdej pike, da se jih da tud za bedarije... Bedarije v smislu bolj po nepotrebnem... Ker tud če maš par pik nisi še kaznovan... Če pa narediš to kar je mm naredil zadnjič 7x potem pa je to že mal treba sankcionirat... Ker pol pa to že kaže mal na brezglavost in ogrožanje drugih... Naredi se 1x al pa 2x, da se takole nabremzaš v taki situaciji... Če se ti pa 5x 7x, pa že tiščiš tisto glavo skoz zid...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim, da ene že pošteno panika grabi, saj bo zelo verjetno nova generacija dirkačev zaradi MM "zbolevala" za Rossi sindromom. Ko mali letos pospravi naslov v žep, se bo sistematično spravil na J.Lo in mu v večini dirk povzročal prekomerno izločanje sline v obliki pene ( zakaj? ker zna, ker zmore!) ....in prihaja nova era, ki se jo Rossifani zelo veselimo!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, pa je jokastemu drekaču Pedrosi le uspelo, da je Mark dobil kazen. Na bruhanje mi gre, ko vidim kaj delajo iz tega športa. Najboljše da uvedejo obvezna ogledala, smerokaze in hupe, da bodo si lahko nakazovali kaj in kako se bodo prehitevali, pa pred ovinki obvezno namestiti radar, če bo kak dirkač prehiter na ravnini in na vhodu v ovinek, da ga bodo lahko kaznovali, BLJEK!

Glej, ko sta Casey in Jorge opozarjala, da je Marco nevaren, da dela neumnosti na stezi, sta bila tudi oznacena kot jokici. Kako se je koncalo vemo, Sreca v nesreci je bila, da je sam placal svojo "hrabrost" in ni potegnil v smrt koga drugega. Povsod obstajajo dolocena pravila, tudi na dirkah. Niso vsi pripravljeni umreti za par takih "navijacev", kot si ti. Saj MM mi je simpaticen in si zasluzi naslov, ampak zaradi njega so ze v Moto 2 leteli ven, letos ni nic bolje, upam, da ne konca kot Simoncelli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Med Sicom in MM je ogromna razlika... Sic je vozil brezglavo... MM točno ve kaj dela... Je pa grob, to je dejstvo... Ampak tudi Rossi je bil...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo, a Aprilia ne predstavlja več izziva: Luigi Dall’Igna to become General Manager of Ducati Corse

 

http://www.motogp.com/en/news/2013/dalligna+with+Ducati

Berem, da mu je Aprilia zmanjsala proracun, Ducati pa mu je dal proste roke pri odpuscanju v departo corse. In hood proracun. Dalligno so snubili ze pred par leti, niso mu pa dovolili delat rosade. Ocitno se je to spremenilo.

Skoda. Zdi se mi, da bi ART nabijal forwardove Yamahe in RC1000V. ta dva stroja ne bota do konca izkoristila 4 litrov in vec strojev na razpolago. Aprilia pa verjetno bi. Njena osnova pac ni GP pravilnik...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glej, ko sta Casey in Jorge opozarjala, da je Marco nevaren, da dela neumnosti na stezi, sta bila tudi oznacena kot jokici. Kako se je koncalo vemo, Sreca v nesreci je bila, da je sam placal svojo "hrabrost" in ni potegnil v smrt koga drugega. Povsod obstajajo dolocena pravila, tudi na dirkah. Niso vsi pripravljeni umreti za par takih "navijacev", kot si ti. Saj MM mi je simpaticen in si zasluzi naslov, ampak zaradi njega so ze v Moto 2 leteli ven, letos ni nic bolje, upam, da ne konca kot Simoncelli.

Daj nehaj dramatizirat pa idi potem raje ŠAH gledat! Če pa ti pojem DIRKANJE nič ne pove, pa ti nisem jaz kriv. DIRKANJE JE BILO IN BO NEVARNO. In žal so se in se bodo vedno dogajale nesreče, žal tudi s smrtnim izzidom. Če pa želiš pomehkužiti dirkanje, pa naj naredijo tako kot sem že enkrat napisal, naj vsak sam na pisti odpelje en hiter krog in najboljši čas bo zmagal. Vsi zdaj obujate Sommoncelija.... Zakaj že?!?!? Kaj pa te on ima skupnega z Markom??? Ja žal je imel NESREČO. A Rainey pa je ni imel?!?!?

Popravljeno . Popravil Demon
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Daj nehaj dramatizirat pa idi potem raje ŠAH gledat! Če pa ti pojem DIRKANJE nič ne pove, pa ti nisem jaz kriv. DIRKANJE JE BILO IN BO NEVARNO. In žal so se in se bodo vedno dogajale nesreče, žal tudi s smrtnim izzidom. Če pa želiš pomehkužiti dirkanje, pa naj naredijo tako kot sem že enkrat napisal, naj vsak sam na pisti odpelje en hiter krog in najboljši čas bo zmagal. Vsi zdaj obujate Sommoncelija.... Zakaj že?!?!? Kaj pa te on ima skupnega z Markom??? Ja žal je imel NESREČO. A Rainey pa je ni imel?!?!?

Mah kokr sem si ogledoval tisto kao nesrečo Simončelija je bil tip mrtev že pred krešem. Po moje ga je kap al pa kej podobnega tko de ni za debatirat. Noja, kavboja sta oba!!

Bi bilo pa res zanimivo ko bi MMa dal na zadnje mesto štartat!!? Mali bi zbombal najmanj tričetrt sodelujočih ker nebi imel časa kulturno prehitevat ... niti o kulturi kaj dosti ne ve.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!