Skoči na vsebino

MOTOGP 2013


suzuki

Priporočene objave

Naslednja sezona je Rossijeva.

Kva ...a gre slavnostno u penzijo?? Ne morš ves zarjavel neki u mularijo tišat. Nej da moped ta mladim ki si nakaj želijo. Itak ma že dost vsega.

Roko mu je dau :OK: ... lupčka pa ne :?

To sem isto zinu he he

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bi bil jaz šef yamahe bi rossija v rit sunil, pa si naj nese nekam vse njegove naslove!

če sedaj ni mogel NIČ, ko je lorenzo vse noro dobro držal za sabo, potem je boljše, da sploh več ne sede na motor.

če pa slučajno ni hotel nič, pa je vse skupaj še toliko hujše (in žal je tako).

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bi bil jaz šef yamahe bi rossija v rit sunil, pa si naj nese nekam vse njegove naslove!

če sedaj ni mogel NIČ, ko je lorenzo vse noro dobro držal za sabo, potem je boljše, da sploh več ne sede na motor.

če pa slučajno ni hotel nič, pa je vse skupaj še toliko hujše (in žal je tako).

se strinjam 100%...se mi je zdel  da bi Rossi lohk "pomagu" pa ni hotu pezde pokvarjen...

Lorenzo more s tako borbenostjo nastopat naslednjo sezono...pa bo titula...Lorenzo car!!!!!!(99)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se strinjam 100%...se mi je zdel  da bi Rossi lohk "pomagu" pa ni hotu pezde pokvarjen...

Lorenzo more s tako borbenostjo nastopat naslednjo sezono...pa bo titula...Lorenzo car!!!!!!(99)

Edino prav , da se ni umešaval :lol: Sej pa nemoreš "prijatlu" v zelje skakat ;)  Sicer pa morem priznat, da je Lorenzo danes taktično vrhunsko speljal, vsaka čast!! En čas je poskušal nardit tamalmu gužvo zadaj in mal grdo vozit, da so se zadaj skor zaleteli parkrat. Pol je pa le k pameti pršu in videl, da nekak ni to najbolj častna taktika in odpeljo do konca normalno. Marku pa tud vsaka čast, da je pri teh letih odpeljal tole tako zrelo. Zasluženo No1 :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bi bil jaz šef yamahe bi rossija v rit sunil, pa si naj nese nekam vse njegove naslove!

če sedaj ni mogel NIČ, ko je lorenzo vse noro dobro držal za sabo, potem je boljše, da sploh več ne sede na motor.

če pa slučajno ni hotel nič, pa je vse skupaj še toliko hujše (in žal je tako).

 

   Sj je hotu, pa ni mogu skoz steno! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O MM in HL lahko samo rečem HUDOOOO! Dva zelo močna,konstantna,izstopajoča DIRKAČA. Čeprav spet pomisleki glede HL,kao "pa kdo za vraga hočeš ti postat...". Menjuje stil vožnje;ne vem,al hoče bit dober,nesramen...al pa samo zanimiv...Ja hudič je,ko preide mladi mulc(z enim obrazom!) v ta cirkus,pa se izkušen stari maček spet začne učit. Samo roko na srce,naslednja sezona,navkljub zaključku,zna še bolj grenit življenje,po mojem čedalje bolj zmedenemu HL...

Sicer pa naj že pride tale Suzuki in še kdo...pa res mi ni več za gledat,kako se spredaj trije izmenjujejo na pozicijah, s tem,da en in isti skoraj postavi rekord steze v prvem krogu...ejejej. Pa saj bo!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fajn so se tepli. Lorenzo je učeraj ostal brez ta frišnega motorja, pa useeno odpeljal grozno dirko. Taktika mu ni pustila druzga kot čim dlje zajebavat cel grid. Ne vem če so ble kdaj resne šanse, da Rossi in Bautista napadeta Marqueza. Dokler je šlo "počasi" sta se lahko držala prvih treh. komjda. Ko je Lorenzo makl pospešil, so jima gladko zbežali. Tud kako ju je prehitel Pedrosa, mi ni dalo filinga, da sta imela še stotinko rezerve. 

 

Tale jorge na Yamahi diši že mal po Stonerju na Ducatiju.  Brez njega bi v dveh sezonah uknjižili dve zmagi. Qatar in Assen.

 

 

Se pa začenja 2014. Aoyama?!?!?!?!? ima drugo Asparjevo RCV1000R. Čudi me, da Bautista celo sezono razvija Showino vzmetenje, Hondino hišno znamko, na production racerja pa za prvo vgadnjo dajo Ohlinse. Rossi ima Silvana Galbusero za crew chiefa. Možak ima goro izkušenj iz WSBK, kjer je delal pri Yamahi s Hago in Melandrijem, Italjanu pa je sledil tudi k BMW. Glede na omejen uspeh Superbikerjev v GP, in da so vsi po vrsti kot največjo razliko med serijama najprej omenili kompleksno elektroniko, in takoj po tem gume....Ostajam skeptičen.  

 

Morda pa nam prihodnost popestri Team Offended Aussies. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sezono bi razdelil na tri dele. Prvi je bil pred poškodbo Lorenza in Pedrose, kjer smo vsi mislili, da se je boj iz prejšnje sezone nadaljeval v novi, Pedrosa in Lorenzo.Drugi del sezone se je začel z padcem Lorenza in Pedrose, kjer je Marquez izkoristil poškodbe obeh in zmagal 4x zapored, Lorenzo pa se je vozil zadaj, saj je mel dve operaciji. Tretji del se je pa začel, ko sta se Lorenzo in Pedrosa pocajtala, za Pedroso je bil usoden padec, ko ga je Marquez sabotiral, tam je tudi bila zadnja zmaga 6. Marquezova, Pedrosa je dokončno izgubil v boju za prvaka, Lorenzo pa je bil nepremagljiv. Ne morem se znebit občutka, da je Marquez prepoceni prišel do naslova, saj 8 Lorenzovih zmag ni bilo dovolj, točke so šle, ko je vozil poškodovan, je pa res, da ga je v tako vožnjo prisilil Marquez in Pedrosa. Kar se pa tiče agresivnosti, je Lorenzo povedal, da, če Marquez ne bo opozorjen glede agresije, se bo tudi on moral prilagodit in pokazal, da lahko vozi tako tudi on, samo, koliko bo to varno za dirkače, je pa drugo vprašanje, glavno, da množice gledalcev v areni uživajo. Rossi, hahahaha, on zame ni omembe vreden dirkač, pa je lahko 100x prvak

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi Marquez vozil na polno, bi bil že kakšno dirko prej prvak, zadnjih nekaj dirk je šel zelo na sigurno in še 30 pik v primerjavi z Lorenzom je izgubil samo zaradi tistega heca v Avstraliji. Pedrosa je bil letos vedno počasnejši, razen v Jerezu in na kakšni drugi dirki po srečnem spletu okoliščin, Lorenzu je pa pač malo sfalilo na račun motorja. Glede na to, koliko dotikov in poškodb sta imela letos Lorenzo in Pedrosa, bi se lahko onadva malo umirila. Marquez je edini od trenutno vodilnih, ki lahko doseže uspehe Rossija, ker ima pravi pristop. Stoner jo je popihal v penzijo po tem, ko je imel lani že s Pedroso velike probleme, preostala dva pa 20 let star novinec nažge že v prvi sezoni. Za takšne uspehe rabiš tudi psihično stabilnost, Marquez in Rossi preprosto rada dirkata in nista zakompleksana z rezultati in tem, kdo bo koga.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sezono bi razdelil na tri dele. Prvi je bil pred poškodbo Lorenza in Pedrose, kjer smo vsi mislili, da se je boj iz prejšnje sezone nadaljeval v novi, Pedrosa in Lorenzo.Drugi del sezone se je začel z padcem Lorenza in Pedrose, kjer je Marquez izkoristil poškodbe obeh in zmagal 4x zapored, Lorenzo pa se je vozil zadaj, saj je mel dve operaciji. Tretji del se je pa začel, ko sta se Lorenzo in Pedrosa pocajtala, za Pedroso je bil usoden padec, ko ga je Marquez sabotiral, tam je tudi bila zadnja zmaga 6. Marquezova, Pedrosa je dokončno izgubil v boju za prvaka, Lorenzo pa je bil nepremagljiv. Ne morem se znebit občutka, da je Marquez prepoceni prišel do naslova, saj 8 Lorenzovih zmag ni bilo dovolj, točke so šle, ko je vozil poškodovan, je pa res, da ga je v tako vožnjo prisilil Marquez in Pedrosa. Kar se pa tiče agresivnosti, je Lorenzo povedal, da, če Marquez ne bo opozorjen glede agresije, se bo tudi on moral prilagodit in pokazal, da lahko vozi tako tudi on, samo, koliko bo to varno za dirkače, je pa drugo vprašanje, glavno, da množice gledalcev v areni uživajo. Rossi, hahahaha, on zame ni omembe vreden dirkač, pa je lahko 100x prvak

Kaj je je blo v GP of the americans, tm je bil pa MM prvi in če se ne motim, Lorenzo pa še ni doživel padca. Evo pa imaš še 4 kategorijo :D.

Kar se tiče Rossija pa, kar je on dosegu se meni zdi omembe vredno, ampak vsakmu svoje :). Sicer pa zakon MM, sam tko naprej :worship:. Sicer pa bo 2014 še tok bolj zanimiva :yes:.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tko kot Stoner,bo tud mali zavohu p.... slej ko prej ,pa bo konc njegove kariere;tko da ni straha da bi dosegel Rossija!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer pa naj že pride tale Suzuki in še kdo...pa res mi ni več za gledat,kako se spredaj trije izmenjujejo na pozicijah, s tem,da en in isti skoraj postavi rekord steze v prvem krogu...ejejej. Pa saj bo!!!

 

Suzuki je napovedal povratek na sceno z factory teamom v letu 2015

Do takrat bomo vrjetno gledali iste face ki se borijo za zmagovalne stopnicke

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mrbit pa drug let Jorge zacne ze na zacetku ostro vozit, pa bo se bolj dogajal na polno. :evilgrin:

 

če malo priredim stari pregovor:

iz tvojega pisanja v lorenzovo zapestje...  O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tko kot Stoner,bo tud mali zavohu p.... slej ko prej ,pa bo konc njegove kariere;tko da ni straha da bi dosegel Rossija!!!!!

 

Hmmm...Mislm da je MM tak karakter kot Rossi se ne da zmest in je pri dirkanju s srcem in se požvižga na raznorazne govorice okol, pri čemer se pa Stoner in Lorenzo krepko sikerata zarad malenkosti... :dry:

Mi je pa zelo zanimiva ena stvar Stoner se upokoji in zamenja ga mladinc katerega kariero podperajo španski lobiji predvidevam da predvsem repsol, Pedrose se nikakor nočjo losat pr hondi in bi blo fajn vedt kaj je na mizo dobu Stoner predn je mali prlezu v motogp... :hmm:

Popravljeno . Popravil MoTo G_P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm...Mislm da je MM tak karakter kot Rossi se ne da zmest in je pri dirkanju s srcem in se požvižga na raznorazne govorice okol, pri čemer se pa Stoner in Lorenzo krepko sikerata zarad malenkosti... :dry:

Mi je pa zelo zanimiva ena stvar Stoner se upokoji in zamenja ga mladinc katerega kariero podperajo španski lobiji predvidevam da predvsem repsol, Pedrose se nikakor nočjo losat pr hondi in bi blo fajn vedt kaj je na mizo dobu Stoner predn je mali prlezu v motogp... :hmm:

maš prav, na Repsol Honda fešti, sem ga videl plesat z dedcem, čeprav je bla tudi kaka punca zravn, zato vrjamem, da se mu ne zgodi to kot Stonerju in je podoben Rossiu ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm...Mislm da je MM tak karakter kot Rossi se ne da zmest in je pri dirkanju s srcem in se požvižga na raznorazne govorice okol, pri čemer se pa Stoner in Lorenzo krepko sikerata zarad malenkosti... :dry:

Mi je pa zelo zanimiva ena stvar Stoner se upokoji in zamenja ga mladinc katerega kariero podperajo španski lobiji predvidevam da predvsem repsol, Pedrose se nikakor nočjo losat pr hondi in bi blo fajn vedt kaj je na mizo dobu Stoner predn je mali prlezu v motogp... :hmm:

 

 

Ja, gotovo ima podporo. Ne vem pa, če Repsolu lahko rečemo lobi. Šport sponzorirajo že dvajset let. Tud ne vem, če obstaja sponzor ki Marqueza ne bi podpiral. Marqez je bil fenomen že v španskem državnem prvenstvu in kasnej v 125. Moto2 več al manj že poznajo vsi. Najlažje je rečt, da je to španska zarota, pa niti ni. Problem Dorne je, da je Španija edina država z močnim državnim prvenstvom na prototipih. Tam dirkajo Moto3 in Moto2. Drugje vse bazira na STOCK in SBK klasah. Taljansko državno in team Italia so precej podhranjeni, zato Italjanov v GPju skor ni več....ampak to je čist neka druga debata...  

 

Zanima me, kdo hudiča podpira Aoyamo?!?! Prvak v 250, ja, in potem totaln mrk. Iz karambola v karambol najprej v GP, kasneje še v WSBK, in danes je RCV1000R testiral pred Haydnom :D

post-1354-0-09722000-1384191426_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

maš prav, na Repsol Honda fešti, sem ga videl plesat z dedcem, čeprav je bla tudi kaka punca zravn, zato vrjamem, da se mu ne zgodi to kot Stonerju in je podoben Rossiu ;)

 

haha italjan je italjan... :P Tud če mu bo ne vrjamem da se bo tok oddaljiu od dirkanja kot Stoner :)

 

Ja, gotovo ima podporo. Ne vem pa, če Repsolu lahko rečemo lobi. Šport sponzorirajo že dvajset let. Tud ne vem, če obstaja sponzor ki Marqueza ne bi podpiral. Marqez je bil fenomen že v španskem državnem prvenstvu in kasnej v 125. Moto2 več al manj že poznajo vsi. Najlažje je rečt, da je to španska zarota, pa niti ni. Problem Dorne je, da je Španija edina država z močnim državnim prvenstvom na prototipih. Tam dirkajo Moto3 in Moto2. Drugje vse bazira na STOCK in SBK klasah. Taljansko državno in team Italia so precej podhranjeni, zato Italjanov v GPju skor ni več....ampak to je čist neka druga debata...  

 

 

No ja sej nočem rečt ,da je zarota sam pač zanimivo se mi zdi, da honda naprimer nebi hotela obdržat dirkača, ki je v tem času osvojiu 2 naslova več kot pedrosa, sam itak vsi poznamo muhavost honde in njihove zgodbe okrog dirkačev, zato je zanimivo izpostavt kako ponudbo je dobu Stoner al mu je izpodčasti vozit za kako poltovarniško moštvo ali nerodn it nazaj v Ducati zj k je bl na psu pa to :D Al se zj tolaži z občasnim testiranjem :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In zmagal tudi na Isle of Man :)

 

Ja, res je. :yes: O tem sem kar nekaj časa nazaj že pisala, tudi njegovo sliko na motorju sem pripopala.

Legenda! Najbrž pa večina malinovcev z letnikom rojstva po 1990 letu ne ve zanj. :P

 

Ta dirka v Valenciji je na začetku RES obetala.

Potem pa je ratala en brezvezen špaget taktiziranja in očitnih potez, ki so točno pokazale, kako radi se imajo med seboj.

Res škoda, da Bautista vozi Hondo. :)  Dani? Car. Evo, car!

Lorenzo? Kapo dol, vozi se noro! Ampak, kot se večina strinja - zanj so dvojna merila pač samoumevna, to pa je zoprno.

Dani je moral pomagat, čeprav ni bilo potrebe, mali je suvereno kontroliral dogajanje. Potem pa ga je še zelo očitno spustil predse. Vedno bolj razumem, zakaj je bil Dani letos bolj slabe volje kot ne.

Rossi? Hehehe, ... da bi Rossi res kje pomagal Lorenzu? No way. Tipu, ki mu je počasi prevzemal primat pri Yamahi? Mu pohodil ponos in mu že na začetku dal vedet, da se mu že kot prišleku j... za njegovo visočanstvo The Doctorja? :rolleyes: In ko so ga vzeli nazaj k Yamahi je moral poslušat, da je Lorenzo št. 1 in to tudi sam potrditi na tiskovni?

Uh ... za vse te nabildane egocentrične tipe so to težki trenutki. Po moje bo Lorenzo Rossiju pomenil rdečo coto in ranjen ego do konca življenja. JLo ni Sete Gibernau.

Je pa Vale bil in bo vedno ostal lisac, premeten, z vsemi žavbami namazan. Hkrati pa se ima še vedno fajn. 

 

Sicer pa, BRAVO Marc, svetovni prvak!

Bilo je bolj naključje, da je ta zadnja dirka odločala o prvaku. Če ne bi bilo tistega enega samega odstopa, če ne bi bilo butaste situacije z diskvalifikacijo, če ... odločeno bi bilo že nekaj dirk prej. Torej je tokrat padel le štempl na potrdilo. Vsako leto bo bolj izkušen in (še) nevarnejši nasprotnik.

Začetek ere Marka Marqueza.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!