Skoči na vsebino

MOTOGP 2013


suzuki

Priporočene objave

Ma bolani ste tako eni kot drugi... kr neki.... najprej se šinfa marqueza, potem se šinfa lorenza... prej se je šinfalo lorenza, ker je jokcal, sedaj se ga šinfa, ker je vozil mal bol grobo... da ste vsi ene pristranske riti je itak jasno... a je treba lorenza na vsak način spljuvat? brezveze...

 

edini gnoj na zadnji dirki je bil rossi, s svojo turistično vožnjo... in to poba, ki si je vsako leto rihtal moštvenega kolega, ki je bil tam samo zato, da odžre zic enmu, ki je dober... eh... ko je bil šumi poškodovan je prišel nazaj pomagat svojemu moštvenemu kolegu... ta rit pa raje dela za mulca iz druge ekipe in se na račun njegovih uspehov in njunega velikega prijateljstva okorišča... enako je blo s sicem, potem se je pa zelo hitro skregal s celo familjo... a je hotu procente od humanitarne akcije?

 

in kaj bomo rekli o calvinu? :D že takoj prvi dan takoj za dovijem... in zelo malo za vodilnimi... tole napoveduje, da bo ducatija končno enkrat nekdo peljal tako kot se zagre očitno :P

Popravljeno . Popravil KennyJR
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sezono bi razdelil na tri dele. Prvi je bil pred poškodbo Lorenza in Pedrose, kjer smo vsi mislili, da se je boj iz prejšnje sezone nadaljeval v novi, Pedrosa in Lorenzo.Drugi del sezone se je začel z padcem Lorenza in Pedrose, kjer je Marquez izkoristil poškodbe obeh in zmagal 4x zapored, Lorenzo pa se je vozil zadaj, saj je mel dve operaciji. Tretji del se je pa začel, ko sta se Lorenzo in Pedrosa pocajtala, za Pedroso je bil usoden padec, ko ga je Marquez sabotiral, tam je tudi bila zadnja zmaga 6. Marquezova, Pedrosa je dokončno izgubil v boju za prvaka, Lorenzo pa je bil nepremagljiv. Ne morem se znebit občutka, da je Marquez prepoceni prišel do naslova, saj 8 Lorenzovih zmag ni bilo dovolj, točke so šle, ko je vozil poškodovan, je pa res, da ga je v tako vožnjo prisilil Marquez in Pedrosa. Kar se pa tiče agresivnosti, je Lorenzo povedal, da, če Marquez ne bo opozorjen glede agresije, se bo tudi on moral prilagodit in pokazal, da lahko vozi tako tudi on, samo, koliko bo to varno za dirkače, je pa drugo vprašanje, glavno, da množice gledalcev v areni uživajo. Rossi, hahahaha, on zame ni omembe vreden dirkač, pa je lahko 100x prvak

 

HAHAHAHAHA, mislim da si ti gledal eno drugo prvenstvo, pa si imena iz MotoGP uporabil...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja sej nočem rečt ,da je zarota sam pač zanimivo se mi zdi, da honda naprimer nebi hotela obdržat dirkača, ki je v tem času osvojiu 2 naslova več kot pedrosa, sam itak vsi poznamo muhavost honde in njihove zgodbe okrog dirkačev, zato je zanimivo izpostavt kako ponudbo je dobu Stoner al mu je izpodčasti vozit za kako poltovarniško moštvo ali nerodn it nazaj v Ducati zj k je bl na psu pa to :D Al se zj tolaži z občasnim testiranjem :P

a. Cist narobe sm razumu. Glede na zgodbo z Doviziosom se mi zdi, da bi Suppo za svojga Stonerja zorganiziral se eno Repsolko. Ce bi se pa skregali, verjetno ne bi bil njihov testak.

Gigi D'alligna je imel prvo tiskovko kot Ducatijev sef, in obljubil da bo desmo16 v dveh sezonah konkurencen za naslov. Pravi, da se dirkalnik lahko razvije v 6 mescih, in ce bo potrebno, ga bojo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prav zabavam se ob vaših razlagah teorij zarote, ki so seveda podkrepljene s trdnimi dokazi in listinami ter na podlagi vaših lastnih dologoletnih dirkalnih izkušenj iz GP-ja v najslabšem primeru iz Superbikea.

 

Moja amaterska napoved za naslednje bo taka:

 

1. MM

2. VR

3. JL

 

tko je lahko, ker ni tovarniške niđe  ... če bi bila, bi se seveda pisala drugačna zgodovina

 

:krneki:

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... ko je bil šumi poškodovan je prišel nazaj pomagat svojemu moštvenemu kolegu...

Ma nemoj? pejd ti to Irvinu povedat. Hakkinen Schumlu se zmer pise bozicne novoletne in velikonocne cestitke ker ga 1999ga u Suzuki ni prehitu, kar bi nazlov dalo Eddiju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HAHAHAHAHA, mislim da si ti gledal eno drugo prvenstvo, pa si imena iz MotoGP uporabil...

a se ti zafrkavš, al resno misliš, pol pa mi argumentirano razloži, kako je bilo skozi celo sezono

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a se ti zafrkavš, al resno misliš, pol pa mi argumentirano razloži, kako je bilo skozi celo sezono

Ne, čisto resno mislim in vsak ki je spremljal celo sezono, ne potrebuje ponovno napisanih argumentov, da bo videl, da tvoje napisano ne štima najbolj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, čisto resno mislim in vsak ki je spremljal celo sezono, ne potrebuje ponovno napisanih argumentov, da bo videl, da tvoje napisano ne štima najbolj...

no, kaj ne štima

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To kar sem poudaril in podčrtal v tvojem postu, to ne štima.

ne štima, da mu je Marquez spipal kabl iz senzorja, posledično je Pedrosa padel in da je Lorenzo zmagal 8x in Marquez 6x, in da je padec Lorenza posledica pritiskanja Pedrose in Marqueza v takšnjo riskantno vožnjo Lorenza, ki so zato sledili padci, posledično se je pa to odražalo na izgubo točk. Zdej pa ti meni razloži, kje tukaj nisem imel prav, baš me zanima

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne štima, da mu je Marquez spipal kabl iz senzorja, posledično je Pedrosa padel in da je Lorenzo zmagal 8x in Marquez 6x, in da je padec Lorenza posledica pritiskanja Pedrose in Marqueza v takšnjo riskantno vožnjo Lorenza, ki so zato sledili padci, posledično se je pa to odražalo na izgubo točk. Zdej pa ti meni razloži, kje tukaj nisem imel prav, baš me zanima

 

Ne štima, da je Mark SABOTIRAL Pedroso, saj mu ni nalašč pretrgal kabla. Če je že kdo kriv, je kriva Honda, zaradi pomanjkljivosti pri zaščiti pomembnih delov.  Lorenza pa ni ne Perosa ne Mark NEPOSREDNO prisilil v padce, obakrat je SAM pretiraval in se polomil, žal. Tudi Mark je padel, v tej sezoni mislim da 15 krat, je pa imel srečo, da se ni poškodoval. Pa tako kot Lorenzo je tudi Mark vsekal par nul v sezoni, še zaradi butastega "prevoda" ali obrazložitve pravil, kdaj mora it motor menjat je vsekal nulo. Mark je preprosto v tej sezoni bil boljši kot vsi ostali, kar si pač navijači drugih pilotov nočete priznati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne štima, da je Mark SABOTIRAL Pedroso, saj mu ni nalašč pretrgal kabla. Če je že kdo kriv, je kriva Honda, zaradi pomanjkljivosti pri zaščiti pomembnih delov.  Lorenza pa ni ne Perosa ne Mark NEPOSREDNO prisilil v padce, obakrat je SAM pretiraval in se polomil, žal. Tudi Mark je padel, v tej sezoni mislim da 15 krat, je pa imel srečo, da se ni poškodoval. Pa tako kot Lorenzo je tudi Mark vsekal par nul v sezoni, še zaradi butastega "prevoda" ali obrazložitve pravil, kdaj mora it motor menjat je vsekal nulo. Mark je preprosto v tej sezoni bil boljši kot vsi ostali, kar si pač navijači drugih pilotov nočete priznati.

in kdaj je to bil Marquez boljši, ko sta bila na zdravljenju Lorenzo in Pedrosa, niti prej ne , niti potem, ti argumentiram. Do padca Lorenza in Pedrose je imel Marquez eno zmago, ko sta se poškodovala, je nanizal 4 zmage zapored, in zadnja je bila tista, ko je Pedrosa padel zaradi kabla, se pravi dve zmagi, ko sta bila konkurenta v istem psihofizičnem stanju in štiri zmage, ko sta bila na zdravljenju. Zdaj pa ti meni razlož, kako je v resnici bilo, hahahaha, ne se hecat, mel je največ točk, drži, ko so bili v enakopravnem položaju je bil pa poražen s strani Lorenza 8x

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma nemoj? pejd ti to Irvinu povedat. Hakkinen Schumlu se zmer pise bozicne novoletne in velikonocne cestitke ker ga 1999ga u Suzuki ni prehitu, kar bi nazlov dalo Eddiju.

 

dobr kaj... bil je pomoje lih ene 10 sekund zadi... eno dirko prej.. mislm da je bil sepang. mu je lepo pustil zmagat...

a ta rit italjanska je verjetno v motegiju namerno h kraj zapeljal, da ni zgledal, da marqueza očitno naprej spušča :D

 

pedrosa je mel pa očitno kr srečo, da se je obdržal na kolesih... samo verjetno je guma precej zagrabila, ko je bla 1x dol z bele črte :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej pol neveš kdo je bol butast... tisti, ki skoz neki ČE-ja.. al tist, k skoz lima ene že miljonkrat povedane neznosno zoprne in bedne stereotipne pregovore... oh...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: Tole navijanje z RCV1000R je blo očitno marketing. Zgleda da bo slika enaka kot je bla letos.

 

Fabriški-----------satelitski---------------------production racerji

 

Vsi trije projekti so na kupu. Hayden pred Hernandesom in A. Espargarojem. U bistvu,  Forward NGM zgleda še najboljše, saj so jih sestavili šele v nedeljo, zaostajajo pa le 0.2 sec za Stoner approved&developed-Hayden riden RCV1000r

 

jaz sem računal z neko razliko slabe sekunde, 0,7-0,9 na krog med sateliti in production racerji, pa Bradl in Bautista Haydnu uzameta več kot sekundo in pol. 

post-1354-0-51866200-1384273765_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

 

tole je mal hecno, res... komentatorji (na motogp.com) so med GP vikendom v Valenciji povedali, da je bil Stoner samo 0,3s počasnejši s production racerjem kot s tovarniškim modelom, danes pa je razlika med Tamalim in Nickyjem 2s... al je to (spet) tak motor, da ga zna pelat samo Stoner?? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žalostno je videti Rossija na sedmem mestu, pred njim so tudi malinovci iz GP 2 in poltovarniških moštev. Jaz ne vem, a se je vozil s sendvičem v roki, ali pa nas malo zajeb........a.

Očitno so ga zlomljena noga in kup padcev spremenili v rekreativnega voznika :BUA: .

 

Nicky bo pa rabil še kar nekaj krogov  da se navadi motorja, pa tudi neka tehnična perla ni bil nikdar. Ob poplavi tako nadarjenih dirkačev, je bil lahko kar vesel da so ga nekaj let nazaj vzeli pri Ducatiju.

 

Stoner, ja itak!!!  Naj se drži ribičije in žene, ki ga ves čas drži za jajca in mu določa način življenja :SS 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!