Skoči na vsebino

MOTOGP 2013


suzuki

Priporočene objave

NO_RO V zadnih dveh ovinkih se je odločil kdo bo prvak...K bi blo vsaj čez celo sezono še v MotoGp tko napeto, da se med prvimi 3mi odloča na zadnji dirki v zadnjem ovniku, pa samo zmaga vela :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bravo Maverick Vinales ZASLUŽENO....  :OK:    Zdaj mora še MM potrdit naslov prvaka 2013  :grim  

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

 

Johan tretji za eno tisočinko :hooray: Tom pa sedmi, čeprav sem upal da bo še višje :OK: sicer pa še kr fajn Moto2 dirka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi, ki Rossi-ja pošiljajo v pokoj, pozabljajo, da MotoGP že dolgo ni več le dirkanje ampak tudi posel. Klub slabšim rezultatom na stezi, Rossi po finančni plati še vedno na veliko prehiteva svoje tekmece. In, ko uspeš prepričati sponzorje, da napišejo zajeten ček, pa čeprav nimaš rezultatov, verjetno tudi ni povsem pametnega razloga, da se ne bi prišel malo peljat in dobr pokasirat...

Torej, v pokoj se gre, ko te nihče več ne plača (nažalost).

Svetla izjema v zadnjih letih je bil Stoner!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

 

kul, danes smo videli da so dirke bolj zanimive če vozijo počasi, kot če vozijo hitr :P

 

Tamau, čestitkam :hooray:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bravo čestitke Marc Marqezu 93  :hooray:  in ostalim seveda  :notworthy:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Splosno mnenje je da je slabic, ker bremza sred ovinka da zjebe one ko ga poskusajo prehitet, se namerno sili in zaletava v druge, ko se pa to njemu zgodi pa jamra intervjuvarjem, kako je bogi in tako dalje.

 

Meni je kul, sport brez drame je pust in dolgocasen, vsak sport rabi enga lorenzota da popestri zadevo - ce na koncu prihaja se do super rezultatov in se ljudje jezijo zaradi njega, tolko boljse.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej Pedrosa je pa tud Lorenzu v 2. ovinku naredil nekaj takega, kot je v LeMansu Simoncelli Pedrosi. Zanimivo, takrat Simoncelliju še čez par tednov ni hotel roke dat. Lorenzo pa itak ko mu ne gre vedno na silo rine in najbrž vse prekolne pod čelado, če zgubi pa pač pametuje o neki varnosti in zaletavosti drugih. Potem pa vsi napijujejo, kako se bo Marquez vsak cajt ubil, če se ne misli umirit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Splosno mnenje je da je slabic, ker bremza sred ovinka da zjebe one ko ga poskusajo prehitet, se namerno sili in zaletava v druge, ko se pa to njemu zgodi pa jamra intervjuvarjem, kako je bogi in tako dalje.

 

Meni je kul, sport brez drame je pust in dolgocasen, vsak sport rabi enga lorenzota da popestri zadevo - ce na koncu prihaja se do super rezultatov in se ljudje jezijo zaradi njega, tolko boljse.

Se podpišem!!!

 

Bravo 1/93, čas da stari borci pustijo mladim ušvasancem da se pokolejo med sabo. :kva2:

Pa upam da v naslednjem letu ukinejo vso elektronko na GP motorjih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A s niso najprej konflikti na pisti dogajal, pol je pa Lorenzo na tiskovkah cvilil? Sej je lepo povedu, da lahko on tut na noz vozi in je pokazal. Kaj zdej ni prov? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko že vsi pametujete bom pa še jaz :P

Definitivno je bil Lorenzo danes razred zase čeprav očitno z slabšim motorjem po ravninah. Bil je očitno nastrojen kot že dolgo ne, prehitevanja na nož, sam bi se precej jezil če bi se to njemu dogajalo  :P  :D Žal to ni bilo dovolj........"pomočnikov" na yamahah žal ni :(

V normalnih pogojih kot je bilo to danes je nemogoče da bi bil Mark 5. le kako, kdo da bi ga poču? Rossi, Bautista......??? Vsi svetlobno leto za njim.

Torej je bila taktika edino napaka Marka, žal edina rešilna bilka za Lorenza..........prvi ki je taktiko podrl je bil Rossi pa tko je obljubljal neko pomoč :P

Rossi - kralj zaviranj, je že v prvem ovinku lepo spustil predse Marka, več kot očitno :yes: ......... a drugače ga na zaviranju  nihče nikol ne nese hm..... :hmm:

Seveda je Jorge namerno vozil vsaj sekundo počasneje, gužva je bla huda, za gledat noro dobr, ampak razen precej Pedrosinih napadov drugega ni bilo, še ta ritem je bil prehiter za tiste zadaj da bi napadli Marka. 

Rossi niti enkrat ni probal pred Marka a vsi poznamo njegove nenormalne manevre.......ne še Bautisti je pustil naprej..........same honde pa le ena yamahca spredaj.......plan se ni izšel, mulo je bil pameten in se ni spuščal v boj vsa čast ni kaj! :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lorenzo ni upošteval navodil iz boksov. Šefi so hotli da dela gužvo še naprej in bi mali mogoč kje zakmetaru tko kt sam on zna kadar ne podi na polno. Je že kazal neka čudna zaviranja itd...

To pa je tud blo vse kar je JL lah sploh naredil. Drgač pa kar se tiče bedarij na stezi je pa MM še zmer kralj. Lorenzo bo, kot je napovedal zadnjič, vozil v tem stilu Nekulturnega Markeza in vsi mi bomo užival v gledanju. K sreč ne zna z mesta spelat  :slap:  :lol1:

Popravljeno . Popravil Robertjur
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lorenzo ni upošteval navodil iz boksov. Šefi so hotli da dela gužvo še naprej in bi mali mogoč kje zakmetaru tko kt on zna kadar ne podi na polno. Je že kazal neka čudna zaviranja itd...

To je res, je mel par momentov ko mu je motor skoraj zbezal izpod rok, pa je vse skupaj odigral kot da ni blo nic.

 

Kaj pa naslednja sezona, ima mulo še šanse?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!