Skoči na vsebino

Za petardaste kretene


I30

Priporočene objave

Sicer sem proti ampak tak žaljiv naslov teme in nobene sankcije, tudi to da misliti.

Seveda za to smo tukaj kot smo :slap: ljudi se lohk izkorišča,živali muči,pa se nobenemu ne zgodi nič!!! Ti bi pa sankcije za naslov teme :wallbash: ...............mogoče bi mogli dat ime teme Otročki ki ne vejo kaj delajo,bogi,bogi......človek,ki je zmožen takšnega dejanja,je zrel za psihijatrijo zaprt odelek do konca lajfa!!!!........al pa mal svinca v kolen,da ga bi cel življenje spominjal ko bi hodil oz.krevsal......

P.S. vem tudi to ni napisan prav všečno,a kljub samokontroli ,ki jo imam od različnih športov ,ki to zahtevajo,mi dvigne obrate na ta rdeč polje in tam je vse možno :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nasilna dejanja in nasilni odgovori na ta dejanja še nikoli niso prinesli nič dobrega.

Aero nisi me razumel,popolnoma se strinjam z tabo in sem pacifist,nasilje rodi nasilje sam včasih ti pa dvigne pokrovko morš priznat.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer sem proti ampak tak žaljiv naslov teme in nobene sankcije, tudi to da misliti.

Če se je kdo prepoznal v naslovu, se opravičujem, bilo je namerno!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izbor takšnih besed le prikazuje pisanje v efektu in nepremišljenost ali pa mogoče slabo besedišče avtorja. Nereagiranje na tako žaljiv naslov pa pristransko moderiranje foruma :) Mislim, da se vsi strinjamo, da škodovanje ljudem in živalim s pirotehničnimi sredstvi ni na mestu in je nedopusto vendar s spuščanjem na njihov nivo in žaljenjem samo pokažemo, da nismo nič boljši :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izbor takšnih besed le prikazuje pisanje v efektu in nepremišljenost ali pa mogoče slabo besedišče avtorja. Nereagiranje na tako žaljiv naslov pa pristransko moderiranje foruma :) Mislim, da se vsi strinjamo, da škodovanje ljudem in živalim s pirotehničnimi sredstvi ni na mestu in je nedopusto vendar s spuščanjem na njihov nivo in žaljenjem samo pokažemo, da nismo nič boljši :)

Ja pa a ne štekaš, da en jim more povedat da so to kar v naslovu piše :ninja:..(jest ciljam na take, ki se izživljajo nad živalmi)

Popravljeno . Popravil VS800
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tolk o takih in podobnih petardarskih kretenih: http://www.slovenske...rdo-jo-prizgali

Zarad takih idijotov je treba to prepovedat!

ta članek sem prebral danes zjutraj in priznam da me je prav stisnilo pri srcu...tudi sam imam psa in ne vem, kako bi reagiral, če bi to nekdo naredil mojemu psu.... vem pa da bi ga poiskal potem pa,......... nevem kaj bi bilo...... nisem zagovornik nasilja, nikomur ne želim slabo, ampka taka dejanja ti dvignejo pritisk, tako kot je kmet2 rekel....

aero in podobni, tem fantom ne želim škodovanja s pirotehniko, povem pa z mirnim srcem, da so totalni IDIOTI, da se lahko spustijo na tako raven.... če pa bi pes nekoga zgrizel od njih, bi bil pa oh in sploh in psa uspavat in bla bla bla....

ne bom rekel petarde prepovedat, ker sem bil tudi sam mulc in sem jih tudi jaz uporabljal, samo uporabljati bi jih bilo potrebno po pameti, izven naselja.... sploh starši, bi mogli oskrbeti za svoje otroke, da ne pridejo do petard...vsi boste rekli, da je to nemogoče, ampak meni ko je mama rekla, da bolje da se ne pritaknem petarde, mi tudi na kraj pameti ni prišlo, da bi se jih... VZGOJA dečki in deklice....

dost moraliziranja :)

lp, mz

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

VZGOJA dečki in deklice....

To je to!

Tega manjka na vseh področjih, da spoštovanja drugih ne omenjam...

Žal se stanje z vsako generacijo slabša.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Primere, ki ste jih navedli so zlorabe, zato obsojajte le dejanja!

In ne metat vse v isti koš... (je že kdo to slišal???)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Primere, ki ste jih navedli so zlorabe, zato obsojajte le dejanja!

In ne metat vse v isti koš... (je že kdo to slišal???)

v mojem postu sem pisal konkretno o skupini, ki je psu raztrelila gobček, lahko si pogledaš na kaj se navezuje...

ne mečem vseh ljudi v isti koš, govorim iz prakse, tisto kar sem videl za novo leto na naši ulici... primitvni ljudje, skupaj z otrokom, mečejo petarde v kanalizacije, smetnjake, pod okna..... in na žalost to ni osamljen primerek ki sem ga videl.... za vse tiste, ki pirotehniko uporabljajo po pameti, pa svaka čast!!!

lp,mz

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... za vse tiste, ki pirotehniko uporabljajo po pameti, pa svaka čast!!!

lp,mz

Kako pa to izgleda? Resno sprašujem.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako pa to izgleda? Resno sprašujem.

jaz na to gledam tako:

- so odmaknjeni od blokovskih naselij (sem za NL videl za blokom na travniku veliko kulturnih sosedov, ki so prižgali baterijo, se odmaknili in je bilo prav prijetno za gledat),

- uporabljajo tako kot so napisana navodila za uporabo...

je pa res da je tu govora bolj o petardah kot o baterijah in podobnih rečeh.... naj bojo petarde, vendar ne tako, da ko sem ob 23:50 prišel ven, da bom pogledal kakšen ognjemet sem se počutil kot na bojišču, dobesedno :) ni blo strani, s katere nebi pokale petarde (govorim o radiju 10-15 metrov) :) predvsem, me pa stisne ko vidim 10 letnega otroka s polnim žepom petard :eek: ... ampak, kaj čem jaz nekomu pamet solit, če so starši neodgovorni, pa naj bodo...

lp,mz

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pa a ne štekaš, da en jim more povedat da so to kar v naslovu piše :ninja:..(jest ciljam na take, ki se izživljajo nad živalmi)

Ali ne razumeš, da nizkotno in žaljivo pisanje ne bo padlo na plodna tla? Če počnejo takšne stvari jim tudi žaljenje ne bo koristilo.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako je, ne pišite žaljivo o osebkih, ki med ljudi mečejo petarde. Ne -treba jih je malo okoli kepe. Takšne ljubitelje petard bi jaz zaprl v en buker, pa metal noter petarde. Verjetno bi doživljali zaporedne orgazme ob pokanju...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako pa to izgleda? Resno sprašujem.

I 30 ... jest sem eden od teh :kva1:

uporabljam sredi poletja po voluhatjevih hodnikih

popravim luknjo ,prižgem, vržem noter, stopim na lukno in BBUUUUUUMMM

moram priznat, da ni kakšnega posebnega učinka... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Br1, moj post se nanaša na skupino, ki je storila omenjeno dejanje. In to so zame kreteni, ki ne spoštujejo življenja. In res me zanima kateri košček v možganih jim ne funkcionira, da bi vedeli, da je umor/namerno telesno poškodovanje katerega koli živega bitja NAPAČNO in HUDO NAROBE?!

In povsem razumem vprašanje l30, kaj pomeni uporaba pirotehnike po pameti? Izrecno za vizualen užitek skupine ljudi, ne oziraje se na vse živali, ki jim s tem povzročijo precejšen in povsem nepotreben stres.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker se ravno oglaša kup pasjeljubcev bi sam dodal da je tud minsko polje v urbanih naseljih teh vaših -bogih- ljubljenčkov svojevrstno nasilje nad ljudmi.

Zadeva se vleče skoz celo leto in -ko vas j_ _e- geslo je kot v sedlu.

Drugač pa ko smo že pri živalcah ... Lovstvo je na zalo podobnem nivoju kot petardarji, pozim jih kao futrajo polet pa preganjajo in strelajo! Itak so to oboroženi alkoholiki ki hodjo skoz gozd v gostilno, vmes pa še mal pokajo.

Drgač pa kokr vas poznam mate vsi radi živali ..... predvsem na krožniku!! :BUA:

Pokanje je v primerjavi s klavnco in vzrejo, kjer so živali obravnavani kot ARTIKLI, pravi mačji kašelj!!

Tolk o sprevrženi morali večine prisotnih!!

Popravljeno . Popravil Robertjur
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker se ravno oglaša kup pasjeljubcev bi sam dodal da je tud minsko polje v urbanih naseljih teh vaših -bogih- ljubljenčkov svojevrstno nasilje nad ljudmi.

Zadeva se vleče skoz celo leto in -ko vas j_ _e- geslo je kot v sedlu.

Drugač pa ko smo že pri živalcah ... Lovstvo je na zalo podobnem nivoju kot petardarji, pozim jih kao futrajo polet pa preganjajo in strelajo! Itak so to oboroženi alkoholiki ki hodjo skoz gozd v gostilno, vmes pa še mal pokajo.

Drgač pa kokr vas poznam mate vsi radi živali ..... predvsem na krožniku!! :BUA:

Pokanje je v primerjavi s klavnco in vzrejo, kjer so živali obravnavani kot ARTIKLI, pravi mačji kašelj!!

Tolk o sprevrženi morali večine prisotnih!!

Kje si se pa ti zdej najdu :lol1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

RobertJur, pojma nimaš o zadevi o kateri blebetaš!

Kinologijo in lovstvo dokaj dobro poznam. Ne rečem, da v obeh sferah ni prisotnih neuravnovešencev. Še zdaleč ne!

Nikakor pa ni problematika na nivoju, da bi enačil vse, ki na svoje stroške in prosti čas delajo dobro za živali. Tako za pse kinologi, kot prostoživeče živali lovci.

Torej lahko zaključim, da sama dejavnost, obe o katerih govoriva ni usmerjena v sprevžene užitke posameznikov, temveč v skrb za zaupana bitja.

Petarde pa kot je že Alla lepo povedala, so namenjene le za nekakšen čuden užitek nekaterih ljudi. Pa ne vem za kakšen užitek tu lahko gre, saj imam s pokanjem dosti opravka in bi raje videl, da bi se to dalo opraviti brez hrupa, naj bo na strelišču ali v lovišču!

Kar se tiče pokanja na lovu, ga verjetno na celem svetu v enem letu ni toliko kot v eni noči v Ljubljani. Posamezen pok divjadi ne moti, ga enači z gromom, vse dokler ga ne poveže s človekom, česar pa pameten lovec ne omogoči. Nenehno grmenje in bliskanje kot ga povzročijo množice petard in raket pa pomeni preplah in izgubo energije na begu, kar v slabih razmerah (zima) lahko pomeni pogin.

Kolikor vem, pa tudi uporaba pirotehničnih sredstev v naravnem okolju ni dovoljena, čeprav nekateri mislijo obratno, da v gmajni lahko počno kar hočejo. Pa ni tako, tudi gmajna je dom nekaterim bitjem. Zato tistim, ki le ne zmorejo brez petard, predlagam, da jih mečejo v svojem domu, v svojih spalnicah ali dnevnih sobah. Ajde, tudi na sekretu je varianta.

Popravljeno . Popravil I30
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker se ravno oglaša kup pasjeljubcev bi sam dodal da je tud minsko polje v urbanih naseljih teh vaših -bogih- ljubljenčkov svojevrstno nasilje nad ljudmi.

Zadeva se vleče skoz celo leto in -ko vas j_ _e- geslo je kot v sedlu.

Drugač pa ko smo že pri živalcah ... Lovstvo je na zalo podobnem nivoju kot petardarji, pozim jih kao futrajo polet pa preganjajo in strelajo! Itak so to oboroženi alkoholiki ki hodjo skoz gozd v gostilno, vmes pa še mal pokajo.

Drgač pa kokr vas poznam mate vsi radi živali ..... predvsem na krožniku!! :BUA:

Pokanje je v primerjavi s klavnco in vzrejo, kjer so živali obravnavani kot ARTIKLI, pravi mačji kašelj!!

Tolk o sprevrženi morali večine prisotnih!!

stari, dej povej na čem si ti??? :blink:

jaz osebno mam rad živali, tako na krožniku kot izven le tega.... sliši se čudno, zakaj jih jem če jih mam rad???? ja ljuba duša, tako smo naučeni, to je naš nagon-preživetje.... in določene živali se redijo z namenom preživetja, potreba po hranjenju... živali, ki so pa "udomačene", pa se nam na nek način smilijo, če lahko temu tako rečem.... verjetno na Kitajskem konzumiraajo tudi take živali, za katere bi se mi zgražali...

in da ne bom zašel s teme, dejanje kot ga je naredila skupina na Hrvaškem s petardo, bi obsojal v vsakem primeru, naj bo to pes, pujs, srna.... to je skrajno nemoralno dejanje in kar ne morem verjeti da obstajajo taki osebki....

petarde gor, petarde dol, jaz nimam nič proti temu, sam po pameti uporabljat.....

lp,mz

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na kratko Robertjur.......ali žival ubiješ z svincem in je v trenutku mrtva al ji pa v rit oz,gobček porineš petardo in se žival muči še par dni preden pogine.....a se ti to dvoje zdi enako :hmm:

P.S, tudi meni grejo tiste mine na vsaki zaplati travce na kur.......in vsakega ,ki vidim,da drek pusti in gre naprej napizdim ko šmrkovca :closedeyes:

Popravljeno . Popravil Kmet2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neka zmota se konstantno poraja- ne gre za pok temveč za eksplozijo (sprostitev moči na spektakularen način:) Zato se uničuje smetnjake in nabiralnike, iz užitka ob spektakularnem uničenju. Če bi se dalo brez poka oziroma z manjšim zvočnim efektom, bi bilo pač bolje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!