Skoči na vsebino

Koliko kilometrov smo prevozili v letu 2013


maus

Priporočene objave

slaba letina zenkrat samo 13000+ km vendar upam da se sezona ne konča prehitro

Popravljeno . Popravil medved
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej ne jokcite vsi, pa ne mi govorit o slabih letinah, ker nevem no, za 30kkm letno, morš bit najmanj upokojenec, ali pa srečni dobitnik na lotu. 

 

Kaj sem pol jaz z 5kkm, pozer, kafe rejser? 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej ne jokcite vsi, pa ne mi govorit o slabih letinah, ker nevem no, za 30kkm letno, morš bit najmanj upokojenec, ali pa srečni dobitnik na lotu. 

 

Kaj sem pol jaz z 5kkm, pozer, kafe rejser? 

Oboje! :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej ne jokcite vsi, pa ne mi govorit o slabih letinah, ker nevem no, za 30kkm letno, morš bit najmanj upokojenec, ali pa srečni dobitnik na lotu. 

 

Kaj sem pol jaz z 5kkm, pozer, kafe rejser? 

 

Morda si pa razcepljena osebnost, pa tega niti ne veš: en dan si pozer, naslednji kafe racer, ta tretji si pa morda celo lokalni šiptar, hehehe :grrr  :grrr  :grrr

 

Drugače pa ni nujno da si upokojenec ali dobitnik na loteriji. Lahko je že služba dovolj daleč, pa se ti velik del take kilometrine nabere samo na račun dnevne migracije tja in nazaj. In vsak tak dan je pravi užitek...tudi danes zjutraj pri samo +6°C sem bil na poti z mopijem, pa jutri bom najbrž tudi, če bo le suho zjutraj   :OK:

 

P.S.

Še vedno čakam na :kava:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ti je kej v tolažbo. Me lepo šišaš :glare:

 

aja? a da sploh koga :P

 

dans se en mali dodatek, pa upam, da jutri morda tudi.. zdej jih mam priblizno 6,500.. dobra polovica od lani.. manjka mi se kak izletek do bohinja, lani jih je blo vec kot prstov, letos pa samo 1x, in kako popotovanje :D pa drugo leto, ce bo kej srece.. mogoce tut do grcije ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morda si pa razcepljena osebnost, pa tega niti ne veš: en dan si pozer, naslednji kafe racer, ta tretji si pa morda celo lokalni šiptar, hehehe :grrr  :grrr  :grrr

 

Drugače pa ni nujno da si upokojenec ali dobitnik na loteriji. Lahko je že služba dovolj daleč, pa se ti velik del take kilometrine nabere samo na račun dnevne migracije tja in nazaj. In vsak tak dan je pravi užitek...tudi danes zjutraj pri samo +6°C sem bil na poti z mopijem, pa jutri bom najbrž tudi, če bo le suho zjutraj   :OK:

 

P.S.

Še vedno čakam na :kava:

 

To je pa res bistvo motorizma, vsak dan ena in ista cesta do šihta pa nazaj :OK: , škoda motorja :grim

 

Jaz tudi čakam za kafe, nben ne da :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej ne jokcite vsi, pa ne mi govorit o slabih letinah, ker nevem no, za 30kkm letno, morš bit najmanj upokojenec, ali pa srečni dobitnik na lotu. 

 

Kaj sem pol jaz z 5kkm, pozer, kafe rejser? 

 

Boš ti vidu penzionisti! :bum:   Mam še kar dosti let do tja ^_^  Na Lotu pa tudi (še :kva1:  ) nisem zadela ... Eni smo samo tolko z-mešani, da večino plače zapravimo za bencin in servise, tudi če to pomeni da si potem ne moremo privoščiti nič drugega - prioritete so take - dokler se še da :)

 

 

Aja pa nič kafeta po takih izjavah! ;)

Popravljeno . Popravil Keiko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Boš ti vidu penzionisti! :bum:   Mam še kar dosti let do tja ^_^  Na Lotu pa tudi (še :kva1:  ) nisem zadela ... Eni smo samo tolko z-mešani, da večino plače zapravimo za bencin in servise, tudi če to pomeni da si potem ne moremo privoščiti nič drugega - prioritete so take - dokler se še da :)

 

 

Aja pa nič kafeta po takih izjavah! ;)

Eh pust kawasakijevca,sej ne ve kaj govori :P drugače pa tud jaz nisem zadel na lotu,al pa,če šteje,da delam med tednom 12h na dan,da lohk potem kleplem km :D

A je sploh vazn? :grrr

FUUUUL :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je pa res bistvo motorizma, vsak dan ena in ista cesta do šihta pa nazaj :OK: , škoda motorja :grim

 

 

O tem bi se dalo pa debatirati HyperJack, kaj je smisel motorizma, ker potem bi hitro prišli do debate o temu, zakaj imajo eni radi Chopper-je drugi sportake, tretji Cross-ke, torej povsem različni pogledi na motociklizem, vsi pa so motoristi.

Kar pa se tiče ene in iste ceste: Vprašaj tiste, ki se vsak dan pofočkajo na ridah (vsak dan ista cesta), pa tiste, ki so kar naprej na Grobniku (vedno isti ovinki), pa Jadranka je trenutno aktualna vsak lep vikend (spet vedno isti ovinki), pa Rakitna, pa Črni Kal, pa...če je cesta lepa, potem jo lahko prevoziš 1000 krat, pa ti ne bo dolgočasna - to je seveda zgolj moj pogled. Če bi bila pot na šiht po AC, potem me pa res nebi videl na motorju...tako pa ja, vsak dan po isti cesti, zakaj pa ne, pa še armortizira se sam - beri potni stroški.

Motorja mi pa ne bo nikoli škoda v smislu, da ga je škoda voziti vsak dan po isti cesti, ker sem jaz kupil motor in ne obratno, sicer bi ga postavil v omaro, obleke iz omare pa bi zabrisal na dvorišče, pa dvomim da je to smisel motorizma, da je parkiran v omari. Ko bo ta fuč, bom kupil drugega, čist simpl.

 

Če ne bo prehitro mraz prišel, me boš tako na moje veselje še večkrat pozdravil nekje med Dvorom im Kočevjem :OK:

Za kofe lahko pa že jutri dobiš, ker grem zanesljivo na šiht z motorjem, seveda po isti poti :grrr

 

Torej? :kava:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O tem bi se dalo pa debatirati HyperJack, kaj je smisel motorizma, ker potem bi hitro prišli do debate o temu, zakaj imajo eni radi Chopper-je drugi sportake, tretji Cross-ke, torej povsem različni pogledi na motociklizem, vsi pa so motoristi.

Kar pa se tiče ene in iste ceste: Vprašaj tiste, ki se vsak dan pofočkajo na ridah (vsak dan ista cesta), pa tiste, ki so kar naprej na Grobniku (vedno isti ovinki), pa Jadranka je trenutno aktualna vsak lep vikend (spet vedno isti ovinki), pa Rakitna, pa Črni Kal, pa...če je cesta lepa, potem jo lahko prevoziš 1000 krat, pa ti ne bo dolgočasna - to je seveda zgolj moj pogled. Če bi bila pot na šiht po AC, potem me pa res nebi videl na motorju...tako pa ja, vsak dan po isti cesti, zakaj pa ne, pa še armortizira se sam - beri potni stroški.

Motorja mi pa ne bo nikoli škoda v smislu, da ga je škoda voziti vsak dan po isti cesti, ker sem jaz kupil motor in ne obratno, sicer bi ga postavil v omaro, obleke iz omare pa bi zabrisal na dvorišče, pa dvomim da je to smisel motorizma, da je parkiran v omari. Ko bo ta fuč, bom kupil drugega, čist simpl.

 

Če ne bo prehitro mraz prišel, me boš tako na moje veselje še večkrat pozdravil nekje med Dvorom im Kočevjem :OK:

Za kofe lahko pa že jutri dobiš, ker grem zanesljivo na šiht z motorjem, seveda po isti poti :grrr

 

Torej? :kava:

Ja ti Kawasakijewci se vozijo vsak dan po drugi cesti,to je res,sam vozijo pa se samo 5 dni na leto :lol1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

letos ... hmmm ene 20000 ..  :whistle: ... pomoje bo cajt še za cca 5000 ...

 

:krneki:

Važič :glare:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

letos ... hmmm ene 20000 ..  :whistle: ... pomoje bo cajt še za cca 5000 ...

 

:krneki:

Madonca. A ponoči pustiš prižgan motor v brzini na tekalni stezi? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Boš ti vidu penzionisti! :bum:   Mam še kar dosti let do tja ^_^  Na Lotu pa tudi (še :kva1:  ) nisem zadela ... Eni smo samo tolko z-mešani, da večino plače zapravimo za bencin in servise, tudi če to pomeni da si potem ne moremo privoščiti nič drugega - prioritete so take - dokler se še da :)

 

 

Aja pa nič kafeta po takih izjavah! ;)

 

Hmm ne morem komentirat, v življenju še nisem dobil plače, hehe :P

 

Eh pust kawasakijevca,sej ne ve kaj govori :P drugače pa tud jaz nisem zadel na lotu,al pa,če šteje,da delam med tednom 12h na dan,da lohk potem kleplem km :D

FUUUUL :P

 

Pri toliko motorjih, bi lahko rekel, da delaš 20h na dan, pa ti še vedno ne bi verjel :P, hehehe!

 

 

Če ne bo prehitro mraz prišel, me boš tako na moje veselje še večkrat pozdravil nekje med Dvorom im Kočevjem :OK:

Za kofe lahko pa že jutri dobiš, ker grem zanesljivo na šiht z motorjem, seveda po isti poti :grrr

 

Torej? :kava:

 

Res škoda debat, raj se dobimo na enmu kafeti, bo bolj produktivno vse skupaj :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

12.000km, pa se nisem nic vozil.

 

Za prvomajske sem hiso izoliral in nisem sel nikamor.

Konec junija, ko sem sel se vsako leto v dolomite, je zapadel sneg.

Avgusta je bilo pa prevroce in sem se ze v Omisu ustavil za vec kot en teden, namest da bi se vozil.

 

Do sredine aprila je bil pa itak sneg, sedaj je pa dez.
 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

12.000km, pa se nisem nic vozil.

 

Za prvomajske sem hiso izoliral in nisem sel nikamor.

Konec junija, ko sem sel se vsako leto v dolomite, je zapadel sneg.

Avgusta je bilo pa prevroce in sem se ze v Omisu ustavil za vec kot en teden, namest da bi se vozil.

 

Do sredine aprila je bil pa itak sneg, sedaj je pa dez.

 

pussy :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

12.000km, pa se nisem nic vozil.

 

Za prvomajske sem hiso izoliral in nisem sel nikamor.

Konec junija, ko sem sel se vsako leto v dolomite, je zapadel sneg.

Avgusta je bilo pa prevroce in sem se ze v Omisu ustavil za vec kot en teden, namest da bi se vozil.

 

Do sredine aprila je bil pa itak sneg, sedaj je pa dez.

 

 

dynamometer.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!