Skoči na vsebino

Koliko kilometrov smo prevozili v letu 2013


maus

Priporočene objave

xj 6: 6155 km in FZ 8 : 7259 km.

(Seštevek obeh bi dal pa glih eno lepo sezono enega.)

post-1569-0-87463700-1386456215_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Fazer03
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od aprila do septembra lepih 10.500km,dež me ni pral niti sekunde :grim ,so pa me na AC parkrat oprali avtomobilisti,ki med prehitevanjem še veselo špricajo po šajbah,namesto da bi spremljali kaj se dogaja za njimi in se umaknili hitrejšim :fight2:

Popravljeno . Popravil mayster
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od maja letos 8.000+ (vštet šiht) kar je malo a z majhno punčkico je že luksuz. :) Zdaj pa nažalost v garažo do marca saj (ponovno) piljenje asfalta zaradi vztrajnosti mi ne diši. Tistih par lepih dni naj bo raje v garaži kot pa 2 slaba meseca pod dežjem. Jutranja cesta je že konkretno škifo rosa/led. Sej me mika se vozit ampak to je že iskanje nesreče in povsem nasproti z "zakonom" o prijaznem TRR...

Dovolj za letos. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnji letošnji zapis iz dnevnika:

 

21. julij – 740 km solo BMW 1200 (skupaj 5.364 km)

 

Zaradi včerajšnje diagnoze pri dežurnem „dohtarju“, da je gniloba v nosu in grlu posledica virusa iz Medulina, sem se hotel ozdraviti z fizičarjenjem na motoru. Ob 10,30 sem krenil preko Poljčan – Samobora – Plešivice po huuudo slabi cesti (šoder, luknje,...) za Jastrebarsko in klasika okoli Velebita. Pri Dinku papica (zna se – lignji) in dalje ob obali proti Delnicam. Priletel sem na radar in policaj me je spoznal, ker smo bili že večkrat skupaj. Zadnjič lani z njegovim šefom Brankom pri stari brunarici – lokalu z dobro hrano, ki je letos zaprt. Zvedel sem tudi žalostno novico, da se je Branko pred nekaj meseci v avtu ustrelil s pištolo na poti v službo. Malo mi je mutno, ker je bil en glavnih pri nabavi orožja iz Slovenije za Hrvaško.... Pri Brežicah sem zašpilil klobaso in domov pripeljal še bolj gnili in bolečimi rokami zaradi zjahanih cest. Kot da bi delal na kompresorju.

_____________________________________

 

... in nato je sledilo nekajmesečno zdravljenje, operacija, sedaj gre počasi proti koncu s sanacijo.... Tako malo km je svojevrsten rekord  :jezen  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No meni jih je uspelo nabrati tam okoli 10 000....nimam pojma kako ampak je :D 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za vse, ki bi radi zaključili kilometre 30.12.

 

 
Čas je da zaključimo sezono kot se šika. Zato se dobimo 30.12.13 v ponedeljek okrog 10 ure na OMV Postojna. Ob 11 uri bi bil predviden odhod za Piran. Tam bomo nekje med 12.30-13 uro. Nekaj smeha in par fotk, potem pa vsak po svoje. Geslo prireditve: KDOR PRIDE SE BO VOZIL, SIMPL. Šerajte vabilo dalje in lepo vabljeni.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

za vse, ki bi radi zaključili kilometre 30.12.

 

 
Čas je da zaključimo sezono kot se šika. Zato se dobimo 30.12.13 v ponedeljek okrog 10 ure na OMV Postojna. Ob 11 uri bi bil predviden odhod za Piran. Tam bomo nekje med 12.30-13 uro. Nekaj smeha in par fotk, potem pa vsak po svoje. Geslo prireditve: KDOR PRIDE SE BO VOZIL, SIMPL. Šerajte vabilo dalje in lepo vabljeni.

 

 Ja pa kaj še?  :BUA:  A da že 30- ega zaključim sezono? Ti jih pa sekaš, veš! :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pridm z avtom,Dami ti me boš p pršu iskat na parkirišče,da ne bom rabu cel dan do središča :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 Ja pa kaj še?  :BUA:  A da že 30- ega zaključim sezono? Ti jih pa sekaš, veš! :kva1:

skupni zaključek je 30.12. 13 za posameznike pa 31.12. 13

 

konc sveta je pa 13.13.13 :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kratka statistika 2013

 

Potovanja:

  - Nordkapp

  - Črna Gora 3 X

 

Izleti:

  - Starigrad-Paklenica 7 X

  - Grossglockner

  - Dolomiti 

  - Istra

  - Piran

+ lokalne vožnje

 

Skupaj cca 15.000

 

Kazni (brzina):

 - Avstrija 2 X po 60€

 - Norveška 1200€  :jezen 

 

 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kratka statistika 2013

 

Potovanja:

  - Nordkapp

  - Črna Gora 3 X

 

Izleti:

  - Starigrad-Paklenica 7 X

  - Grossglockner

  - Dolomiti 

  - Istra

  - Piran

+ lokalne vožnje

 

Skupaj cca 15.000

 

Kazni (brzina):

 - Avstrija 2 X po 60€

 - Norveška 1200€  :jezen

hvala NORVEŠKA bo črtana iz mojih planov 4 ever :D

 

p.s. je že čez 19.000 mogoč pa še kej pade ju3 in v torek :P

Popravljeno . Popravil DAMI34
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem bral Nemove potopise na Bj bikersih. Prva liga. Sploh tisti na Nordkapp in  opis policaja, ki je bil povsem paf....in s tisto kaznijo 1200€ je, se mi zdi, celo dobro prišel skozi...

 

Jaz sem zaključil letos  z 11000, konec oktobra motor spucan, na stojalih...in do  sredine marca ga tudi pogledam ne.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kratka statistika 2013

 

Potovanja:

  - Nordkapp

  - Črna Gora 3 X

 

Izleti:

  - Starigrad-Paklenica 7 X

  - Grossglockner

  - Dolomiti 

  - Istra

  - Piran

+ lokalne vožnje

 

Skupaj cca 15.000

 

Kazni (brzina):

 - Avstrija 2 X po 60€

 - Norveška 1200€  :jezen

 

A bi lahko pojasnil teh norveških 1.200,00 € ? 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bi lahko pojasnil teh norveških 1.200,00 € ? 

Ima objavljen potopis na strani : BJ bikersi,fenomenalno opisano potovanje na Nordkapp :worship: ,je slik in opisov za cel kamion pa še ni konec :worship:  :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!