Skoči na vsebino

Motoristični plani v letu 2013


motozajebant

Priporočene objave

Lani sem opravil tak izlet. Takole približno je izgledala tridnevna tura:

post-16620-0-56040600-1357631086_thumb.jpg

Okrog 1300km.

Je pa tri dni malce premalo. Če imate možnost si vzemite več časa.

Nekaj podobnega sem imel v mislih, edino del iz črne do kranja bi po slovenski strani izpustil in šel čez avstrijo.

Svetujem ti,da greš do Železne Kaple na Jezerskdo Preddvora ,Zgornja Bela,Bašelj,Trstenik,Golnik,Tržič,Begunje, Žirovnica, Jesenice.

Hvala, bom dodal ta del zraven ker tukaj se še nisem vozil!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi bil slučajno moj financ minister za, potem bi šel konec meseca na Elefantentreffen. Bomo videli, če se bo strinjal z mano.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bom niti komentiral glede črne na koroškem, ker mislim da mi me pojedla kar precej živcev. Da ne omenim koliko krat sem zalutal po naši predragi Sloveniji.

Pa saj v Črni se nimaš kje za zgubit, ko prideš v Črno se zapelješ okrog krožnega in po dolini Meže nazaj ;) ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaenkrat še nedodelan plan letošnje glavne fure: Slovenija, Avstrija, Slovaška, Poljska, iz Poljske pa skozi Berlin in Hamburg na Nizozemsko - pavza. Nato pa skozi Belgijo, Luxemburg, Francijo, Švico, Avstrijo in v našo "kokoško" - planirano za okoli 10 dni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Nujno večkrat Balkan, hrvaško morje ......., pa itaq ostat v enem kosu ;)

Pa še kaj bi se našlo

Balkan, Balkan....kaj pa kaj drugega???

Sicilija :-) obiščeš kolega spiješ pivo ali dve...potem pa na moped in gremo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

januraja smo še po Tuniziji bluzili,še par dni pa bomo že skor mesec doma, nekje tri tedne že brez motorja med nogami,...u glavi se že kreše.

..plan za naslednjo turo je te dni v grobem teku in sicer odločanje med varjantami: turčija-armenia-azerbajan-gorgia,...

zdej mika me spet afrika in sicer maroko-mavretanija-senegal-gambia-sam v enem letu trikrat u afriko je že mal huda...

start bo verjetn sred aprila....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....jst pa na maidnovo poroko prit in to z motorjem..... :grrr

 

ja..brez nas se ne bo zvleku ...

Visoki plani za letos :) Dokaj slabo poznam našo deželo in njene prelepe kraje zato je plan sledeč, otovoriti motor s kamp opremo + ribiško palico in oditi v neznano hehe :closedeyes:

Teden dni JV in teden dni SZ Slovenije, lepo zasidrano nekje in dnevni izleti naokrog :OK: Cela znanost :closedeyes: Samo en problem nastane, treba bo kupiti drugo palico :grim

 

prid k men pogledat če ti kera odgovarja....letos mam plan gnuja zrihtat tko da bo malo manj ribičije...

Minimalni plan je okrog slovenije kombinacija asfalta in makedama/lahkega terena (7dni):

Štart na koroškem, po avstriji do ljubelja, skozi jesenice do planice, v italijo čez predel proti bovcu, vmes še na mangat. Iz bovca do obale, pa potem proti krškem in nato po vzhodni meji do goričkega in nazaj na koroško. :OK:

Obvezno pa še Grosßglockner(2-3dni) ker je še dolg od lani :ninja: , trase pa še nevem Morda še dolomiti, odvisno od proračuna in družbe.

 

to sem jaz obvozil par let nazaj....le makadamov nisem izbiral ker sem tiščal...  http://www.motosvet.com/album/album.php?cid=1-2446

 

a plani za letos?  bol jba bo zarad šihta... ma vozit se na kofe kamrkol bo naneslo...pa čimvečkrat spat na poti med kofeti...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja..brez nas se ne bo zvleku ...

 

prid k men pogledat če ti kera odgovarja....letos mam plan gnuja zrihtat tko da bo malo manj ribičije...

 

to sem jaz obvozil par let nazaj....le makadamov nisem izbiral ker sem tiščal...  http://www.motosvet.com/album/album.php?cid=1-2446

 

a plani za letos?  bol jba bo zarad šihta... ma vozit se na kofe kamrkol bo naneslo...pa čimvečkrat spat na poti med kofeti...

 

Zelo lepe slike, kako dolgo si pa rabil da si prevozil celotno pot?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zelo lepe slike, kako dolgo si pa rabil da si prevozil celotno pot?

1 teden... upam da si bom še kdaj lahko privoščil tako vandranje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

plan je ... 1 x 14 dni in 1 x 21 dni ... če bo pa ratal, bomo pa še videli ;)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

thumper!

Vsaka ti čast za tole tvoje "kurje"-Slo-potovanje!!

Izvirno in zanimivo! :worship:  Faca!!!  :worship:

 

Povrnil si me v mojo rano moto-mladost!! 

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

thumper!

Vsaka ti čast za tole tvoje "kurje"-Slo-potovanje!!

Izvirno in zanimivo! :worship:  Faca!!!  :worship:

 

Povrnil si me v mojo rano moto-mladost!! 

no sejsem se tud počutil kot mulc ...  enkrat ali celo dvakrat - se ne spomnim več - sem imel baje sled jutranje erekcije

:D

 

V letu 2013? Registrirat motor pa do thumperja na pir....ostalo pa bomo vidli :sleep2:

Popravljeno . Popravil thumper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

27.4.2013 odhod proti Grčiji, vrnitev 4 ali 5-og maja, konc junija Srbija in Rumunija cc 10 dni, začetek avgusta Srbija, Črna Gora in BiH cc 10 dni, začetek septembra Sicilija cc 10 dni, pa še kakšan podaljšan vikend Hrvaška obala in otoki.

 

 

Lp Trivo.   

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 začetek avgusta Srbija, Črna Gora in BiH cc 10 dni,  

Enak ternin tudi pri meni - NP Tara , Mokra Gora, Zaovine, in Črnogorske planine - 14 dni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enak ternin tudi pri meni - NP Tara , Mokra Gora, Zaovine, in Črnogorske planine - 14 dni.

 matr Jaka, teb tale Baja še vedno dela?! Koliko prevoženih km že imaš?

 

Plani za letos, vsaj Makedonijo obiskat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 matr Jaka, teb tale Baja še vedno dela?!

 

Drugič napiši Rotax, bodo fantje bolj razumeli, posebej BMW-jaši. :oops:

Drugače pa dela, dela. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

plan je probat trajektno linijo Trst-Igoumenitsa in potem ponovit furo izpred dveh let, po obali Albanije in po Jadranki nazaj gor, le da bova tokrat dva in ne bova že 6 dan doma, kot sem bil takrat sam :D

 

ostali kilometri pa upam, da bojo bl spontani...ko bo čas, denar, volja... kakšen vikend Umag, Opatija,.. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bom pa šel na enotedensko turo v Ptujske toplice.MB -Ptuj bom prevozil verjetno kar v eni etapi!

Ja sj jaz se tud z KTM kam dlje ne upam :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!